Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to chyba wezme Gainward'a. Wydaje mi się, że grafika tej firmy to jedna z najlepszych, ale oczywiście poczekam nawet i do lutego jeśli trzeba będzie na niższe ceny. Generalnie styczeń i luty to jest martwy okres, wtedy nikt nic nie kupuje (poza cierpliwymi, którzy wytrzymali trudny świąteczny okres), dlatego ceny spadają. Kto miał kupić, a miał ciśnienie to kupił, żeby na święta się cieszyć. Ja poczekam i mam nadzieję, że cierpliwość moja zostanie nagrodzona :D

A Wy jakie firmy kart graficznych preferujecie?

Ja już miałem zamówionego Galaxy 6800 - nie mieli więc się wycofałem, potem chodził mi po głowie Ladtek 6800 ale też mi przeszło - obecnie czekam aż spadną ceny 6600GT na AGP i myslę, że jak będzie trzeba to do stycznia przeczekam - na szczęście świeta poza domem więc mnie nie będzie kusiło :P Obecna cena 6600GT na AGP na polskim rynku jest nie do przyjęcia - według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no podziel się z kolegami gdzie można zakupic tą kartę za taką cenę!!

Generalnie to uważam, że Sparkle to nic specjalnego, i tak nie będę kupował karty tej firmy, ale może te źródło, z którego ty możesz mieć tą kartę będzie poźniej zaopatrzone w 6600 innych firm np. gainward, asus czy msi po równie korzystnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e koles na pewno sciemnia dlaczego on by miał miec za 700 a ja za 950 ?

Podejrzewam dojscia w hurtowni.

Nie ukrywam, ze te 730 brzmi bardzo interesujaco, choc tak jak nazir_black chyba poczekam na karty od jakiejs "lepszej" firmy - Sparkle jakos mi sie kojarzy z tania tandeta.

 

Z innej beczki - w zachodnich sklepach ten Sparkle ma podane taktowania 500/450 (GPU/mem) - czy jest to standart dla 6600GT? Bo zdaje mi sie, ze pamieci powinny byc wyzej taktowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, pracuje w sklepie komp i mam dojscia do wiekszych hutrtowni typu action, ab, pronox itp ale w tej cenie nie mozna dostać zadnej karty z serii 6600GT na agp wiec czuje tutaj scieme :) jak masz takie dojscie pochwal sie w ktorej hurtowni a ja chetnie sprawdze cene na www i potwierdze badz nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...