Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

...nad Leadtek'em można już poważnie pomyśleć, ale ja osobiście czekam na karty Gainward'a (już jest, ale ta cena :(), Asus'a oraz MSI.

 

..czytaj moje posty to moze przestaniesz sie glupio pytac...

...wbijasz się do rozmowy w połowie tematu i jakieś uwagi tu wypisujesz. Trochę kultury kolego.

 

Czekamy na wrażenia użytkowników tego cacka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Czy 300W zasilacz (HuntKey), napiecia w maire stabilne (moze nie sa idealne) wystarczy na 6600GT AGP :?: [P4 2.4, HDD, DVD, karta TV] wszystko jest na default :wink:

 

Tak sie pytam z ciekawosci, nie dosc ze jeszcze karta jest bardzo droga i nie ma ich wiele do wyboru to jeszcze pewnie zasilka pojdzie do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz dokładnie te napięcia?

Wartości napięć

Napięcie rdzenia procesora 1.47 V

Napięcie pomocnicze procesora 1.78 V

+3.3 V 3.15 V

+5 V 4.95 V

+12 V 11.61 V

-12 V -11.54 V

-5 V -5.00 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.92 V

VBAT baterii CMOS 3.04 V

 

Dane z AIDA32

Komp dziala pare godzin ale np po 2 godzinach pakowana xvid sa w maire takie same - czyli w sumie sa stabilne... to 3.15 to sam wiem ze nie za bardzo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec... moze byc roznie. Choc jak dla mnie AIDA32 nie jest dobrym programem do mierzenia napiec - uparcie mi pokazuje, ze moj Chieftec daje 13.12V na +12 :) Co jest wierutna bzdura, sprawdzalem miernikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na napięcia jest 5% tolerancji, jak narazie mieścisz się w granicy tejże tolerancji, ale jak załadowałbyś 6600 to pewnie by napięcia jeszcze spadły. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jak będzie faktycznie.

Jak już jesteśmy przy kwestii zasilania to ile bierze 6600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec... moze byc roznie. Choc jak dla mnie AIDA32 nie jest dobrym programem do mierzenia napiec - uparcie mi pokazuje, ze moj Chieftec daje 13.12V na +12 :) Co jest wierutna bzdura, sprawdzalem miernikiem...

No wiecie... elektryk to ze mnie wielki nie jest, miernika nie posiadam (Sandra 2004 pokazuje podobnie)

Karte jesli kupie to moze przelom luty/marzec :roll: Zakup na dlugo raczej - dlatego czekam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Dziwie sie troche ludziom, ktorzy odblokowuja potoki w 6800LE/6800 :roll: Przeciez GT ma az dwa molex (po cos one sa), wiec nic dziwnego ze cos jest czasem nie tak (piszczaca karta Leadtek 6800)

 

Sorki za OT :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYZ TO CUDO(6600GT) na agp bierze wiecej niz radeon 9800 pro ?PRZY OKAZJI:CHCE SIE POZZBYC KARTY,PRAWIE NOWKA,MAM JA MIESIAC,GWARANCJA,WERSJA OD SAPPHIRE-a,full box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYZ TO CUDO(6600GT) na agp bierze wiecej niz radeon 9800 pro ?PRZY OKAZJI:CHCE SIE POZZBYC KARTY,PRAWIE NOWKA,MAM JA MIESIAC,GWARANCJA,WERSJA OD SAPPHIRE-a,full box

a po co chcesz sie jej pozbyc ?? jakiego wzrostu wydajnosci oczekujesz 5% czy 10% ?? bo jesli wiecej to wymiana nie ma sensu chba ze patrzysz tylko wyłacznie na dooma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja mam pytanie po czesci zwiazane tez z gf6600. Mam zasilke 350W ale megabajta Czy bedzie ryzykiem podpinac pod to tego gf'a? (mam 2x hdd 2x nagrywarka Athlon 2600@2800)

megabajt czy codegen czy no name czy hyper... wszystko 1 kit... a to że nazywa się 350W nie świadczy o jego prawdziwej mocy ok.230W ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYZ TO CUDO(6600GT) na agp bierze wiecej niz radeon 9800 pro ?PRZY OKAZJI:CHCE SIE POZZBYC KARTY,PRAWIE NOWKA,MAM JA MIESIAC,GWARANCJA,WERSJA OD SAPPHIRE-a,full box

 

Karta bierze podobną ilość prądu do 9800Pro LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze kogos zainteresuje:

 

Zwiedzilem dzis Warszawska Gielde Elektroniczna (przejscie podziemne kolo GUS) i niestety nigdzie jeszcze 6600GT AGP nie ma. W jednej firmie bedzie jutro Sparkle za 920 zeta.

 

W sobote wybiore sie jeszcze na gielde komputerowa i tam obadam, ale cos czuje, ze dostac to w Wawie przed swietami bedzie trudno (nadmienie ze sam sie zasadzam na Leadteka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam megabajta 350 w,r 9800 pro chodzi bez zwisow i sprawnie i zamierzam wymienic na GF 6600 GT.Jest ktos chetny na radka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem karte:)Powiem odrazu: W Y M I A T A !! Fakt, faktem, pudełko do [gluteus maximus], ni to SPARKLE, ni to co innego... Do tego jakaś śmieszna instarukcja i kabelki. No ale nei to najważniejsze,

 

Zainstalowałem na nowo system. Win XP bez SP. Stery referencyjne 66.93, do tego od nForce 5.10. No i zacząłem testy:

 

3d Mark 03 : 7292 PKT

3d Mark 01 SE : 14482 (chyba się napawde nie lubia)

 

Wrzuciłem NFS: U 2 i w rozdziałce 1280 na 768 z detalami na max (anizo na połowie i to drugie (nie pamiętam nazwy) też na połowie), zapierdala jak głupi:)

 

 

He he, podnieśli cene karty do 940 zł :lol: Aha no i dopisali ze to jest karta SPARKLE/LINK 3D. Teraz pasuje mi już opakowanie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL Jesli masz HL2 , css i doom3 to bys zrobil jakis tescik.

Szczególnie jaki jest min fps w kazdej z gierek:)

 

A do do wynikow w 2k3 i 2k1 to do rekordow ci troche brakuje:)

 

Najlepszy GF6600GT w 2k3 ma ponad 10000pkt:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz przy zasilkach to mam enlighta 300W, +5V = 4.8V; +12V = 12.28V; +3.3V = 3.22V; Vcore 1.9V = 1.87-1.89V; Vdimm 2.6V = 2.656V; Vagp x4 1.5V = 1.54V, testy robione softowo( :( ) ale roznymi progamai pokazuja te samy wyniki... styknie na 6600GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moj megabajt 350 w starczy?r 9800 pro chodzi dobrze.

Ile razy można pytać o to samo :evil: - podałem ci linka i napisałem, że bierze TYLE SAMO PRĄDU co 9800Pro a ty swoje ... :kijem:

 

PS

 

Teraz jak mają zainteresowanie to będą ceny podnośić :lol: - chyba poczekam do stycznia ...

 

@PiPoL co tak cienko z tymi ustawieniami - daj wszystko na max + 4AA + 16AF w opcjach gry i powiedz jak to chodzi bo mnie interesi. Wrzuć też 1280x1024 z tymi ustawieniami - tam pewnie bedzie już niegrywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prosba: jakby ktos gdzies wychaczyl GF6600GT AGP Leadteka to niech da znac - wyglada na to, ze to swietna karta:http://www.hardwarezone.com/articles/view....;cid=3&pg=1

jaka qpa :?

winfast zawsze robil zajefajne chłodzenie na karte a teraz nic? :?

myslałem ze sobie leadteka jednego wychacze i bede mial spokój a tu w takim razie biorę co tansze... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biore Leadteka - zauwaz, ze nawet przy tym ich chlodzonku pamieci i kostka HSI sa zauwazalnie chlodniejsze (szczegolnie HSI). Poza tym lubie ta firme, nigdy sie nie przejechalem na ich produktach. No chyba ze cena bedzie zaporowa...

 

Notabene, Leadtek na swojej stronie twierdzi, ze ta karta ma taktowania 500/500...

 

Mnie tam martwi w 6600GT (dowolnego producenta) cos innego - jak na to zalozyc jakies sensowne chlodzenie przy tak nietypowym rozmieszczeniu elementow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote]

@PiPoL co tak cienko z tymi ustawieniami - daj wszystko na max + 4AA + 16AF w opcjach gry i powiedz jak to chodzi bo mnie interesi. Wrzuć też 1280x1024 z tymi ustawieniami - tam pewnie bedzie już niegrywalne.

Niestety musze Cie rozczarować... Wziałem wszytko na max i 1280 x 1024 i jest grywalne, i to nawet bardzo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...