Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

No jednak się przeliczyłem troche co do FPS... Na sterach ForceWare 70.90 z najlepszą jakościa obrazu w ustawieniach sterów i max detalami w grze:

 

 

1280x1024 + 4AA + 16AF 15-20 FPS (myślałem że jest więcej)

1280 x 768 + 4AA + 16AF nie schodzi poniżej 20 FPS

800 x 600 + 4AA + 16AF nie schodzi ponizej 24 FPS

 

Co ciekawe po obniżeniu AA i AF o połowe praktycznie nic się nie zmienia... Chyba przetestuje inną gre :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze jakość obrazu w NFSU2 z AA - w jednej z recenzji napisano, że obraz był rozmyty - może to była wina sterów - nie wiem, stąd prośba byś zrobil jakiś zrzut z gry i wkleił na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednak się przeliczyłem troche co do FPS... Na sterach ForceWare 70.90 z najlepszą jakościa obrazu w ustawieniach sterów i max detalami w grze:  

 

 

1280x1024  + 4AA + 16AF  15-20 FPS (myślałem że jest więcej)

1280 x 768  + 4AA + 16AF nie schodzi poniżej 20 FPS

800 x 600 + 4AA + 16AF nie schodzi ponizej 24 FPS

 

Co ciekawe po obniżeniu AA i AF o połowe praktycznie nic się nie zmienia... Chyba przetestuje inną gre :wink:

no te wyniki sa juz bardziej ok niz tych "na oko"...jak pisales ze ci super chodzi w 1280x1024 max detale AAx4 i AFx16 to az zglupialem..to mi nie chodzi IDEALNIE plynnie w takich ustawieniach a zobacz roznice naszych kart...

 

a tak btw masz racje przetestuj inna gre...nfsu2 ma cos spierdzielony silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. No to jeśli chodzi o podkręcanie to działa stabilnie przy 535mhz procek i 940mhz pamięci. Więcej nie robie narazie:) Przy pamięciach na 1000mhz w 3D Mark 03 są artefakty...

 

 

NBA Live 2005 test:

 

1280 x 1024 detale na max AA max i AF max, nie schodziło poniżej 30 FPS, najczęściej pomioedzy 40-60 FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze pamieci nie wchodza na 1000mhz :evil: . PiPoL mozesz jeszcze sprawdzic jakie sa na nich oznaczenia? Wychodzi na to, ze ten Sparkle to ogolnie bez rewelacji :(. Trzeba bedzie czekac na inne firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny test. Tym razem PoP:2 Demo. Max detale i rozdziałka 1024 x 768 (wyżej sie nie dało) gra nie schodziła poniżej 29 FPS.

 

Co do testów HL2 i DOOM 3, to niestety nie posiadam HL, a DOOM mi sie rozjebały płytki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Myślę o zakupie tego GT Sparkle z pcserwis. Mam teraz gf4ti4200 z Zalmanem ZM 80C z wiatraczkiem. PiPol jak wyskoki jest ten radiatorek na mostku HSI? W ogóle da się założyć jakieś alternatywne chłodzenie na te 6600GT? Qrcze bo zależy mi na ciszy zestawu a widziałem test na anandtech'u i ten sparkle miał 40dB :? Dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh cos czuje, że po nowym roku skusze się jednak na 6800 a nie na 6600gt... no chyba, że 6600gt będzie po ok 700zeta a "zwykłe" 6800 po ok 1200... tak sczerze to wydajność tego 6600gt jakoś mnie nie powala, jest ok na dzień dzisiejszy ale jakoś brak w niej "zapasu mocy"... no cóz zobaczymy ceny po nowym roku, bo moje 4ti trzeba by już po 2,5 roku wysłać na emeryture...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eliasz....

Z tego co ja widze to ten Sparkle ma ponad 50 db....

 

Ja osobiście bym zaczekał na Leadteka...W momencie kiedy wejdą do sprzedaży karty GF6600GT tej to cena -znając Leadteka- będzie oscylowac w granicach 850-900 złe albo i niżej....

A jest to jak narazie zdecydowanie najlepsza karta z układem GF6600GT na AGP.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...