Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!  

uwaga na GF 6600GT Ledateka, to jest oszustwo!! rozmawiałem przed chwilą z przedstawicielem hurtowni i nie sprowadzają tych kart z powodu że jest to oszukaństwo! taktowania 350mhz 700mhz

Eeee...no... XFX 6600 GT ma GPU:500, RAM:450(900Mhz) i stabilnie po OC chodzi na 550/1050Mhz :)

 

Edit: Pomyłka zegarów... AGP z PCI ale głupi quam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jednak nie farmazony? www.incom.pl

 

VGA WinFast GF6600GT AGPx8 128MB 128BIT HDTV DVI

(C/M 325/700)MHz

to już napewno zadzwonie i sprawdze!! bo dziwne to jest jak cholera! kurde mam nadzieje że to nie prawda bo ja chce WinFasta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może jednak nie farmazony? www.incom.pl

 

VGA WinFast GF6600GT AGPx8 128MB 128BIT HDTV DVI

(C/M 325/700)MHz

to już napewno zadzwonie i sprawdze!! bo dziwne to jest jak cholera! kurde mam nadzieje że to nie prawda bo ja chce WinFasta :wink:

6600GT AGP Leadtek TEST

wg. specyfikacji na stronie początkowej ma 500/900...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

moim zdaniem tak, bo na 6600GT mozesz pokusić sie wyniki od 8000 do 9000 tyś pkt, czyli teoretycznie wzrost mocy może wynieść 19%-34%, skoku wyników w 3dmarku05 raczej nie będzie bo jest to mark wybitnie faworyzujący ATI.

 

kolejny argumentem jest fakt,że wartość twojej karty poleci ostro w dół-powód wejście na rynek 6600GT

 

no i gwarancję będziesz miał znowu 24 miesiace 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba jeszcze nikt nie ma Winfasta bo taka jest prawda że nigdzie nie ma tych kart jeszcze chyba w 1 sklepie w polsce będą one... macie jakieś inne adresy sklepów gdzie będzie leadtek? oprócz tego warszawskiego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba maja na stanie w tym sklepie w Wawie, bo mi odpisali na maila jak spytalem ile tego maja jeszcze to napisal ze jeszcze jest troche ale zainteresowanie ta karta jest "ogromne." Kupowal ktos w ogole cokolwiek tam ? to zaufany sklep ;> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego sklepu w wawie dopiero dziś przychodzi transport i z tego co wiem i mi powiedzieli to połowa już jest wykupiona... powiedział mi koleś że leadtek bardzo mało przysyła do polski tych kart w porównaniu z tym jak duże jest zapotrzebowanie na ten sprzęt... i obawiam się że nie zdąże kupić tego winfasta dlatego mam pytanie do tych co mają Sparkle, dobra ta karta jest? jakie wyposarzenie w pudełku i jak chodzi wiatrak głośno?

macie jakiś inny sklep gdzie jest Leadtek oprócz tego z wawy i prosze odpowiedzcie na moje pytanie na temat tego sparkla (pipol 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quam

A niby dlaczego jest tomało prawdopodobne? :) (chodzi oczywiście o 8x1 vs. 4x2)

 

Co do tego Leadteka to hmmm miałem wczoraj tą kartę w ręce ale tylko na 5 minut i ją podłączyłem - niestety taktowania 350 MHz dla rdzenia i 350 MHz dla pamięci. Byćmoże występują jakieś dwie rewizje nie wiem. Za krótko ją miałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrwa.. no bez jaj... :( :?

 

Dobrze ze nie zdazylem jeszcze zamowic.

 

Pipol, pochwal sie co ten Sparkle ma w zestawie i jak sie sprawuje.

 

Mam nadzieje, ze ta sytuacja sie szybko wyjasni, bo jednak mam chetke na Leadteka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja niewiem...Ale patrząc na testy i wydajnosc jaką osiaga ta karta to nie chce się wierzyć że przy tak niskim taktowaniu byłoby to możliwe....Dziwne...

 

Chociaz może to jest jakiś inny REVISION karty????

PS.Nic nie pisało na pudełku???Jakas wersja LITE czy cuś????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja niewiem...Ale patrząc na testy i wydajnosc jaką osiaga ta karta to nie chce się wierzyć że przy tak niskim taktowaniu byłoby to możliwe....Dziwne...

 

Chociaz może to jest jakiś inny REVISION karty????

PS.Nic nie pisało na pudełku???Jakas wersja LITE czy cuś????

Znaczy się wiadome ze to nie miało wydajkności tkaiej jak inne. Po prostu karta musiała mieć nie wiem jakąś inna rewizję czy coś nie wiem. Przypuszczam ze kolejne karty będa już normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to aż strach kupować tego Leadtek'a. Wiadomo co sie trafi. Ja zrezygnuje i poczekam na produkty Asus'a albo MSI, no chyba, że Gainward zejdzie poniżej 1000zł to wtedy wybór będzie oczywisty

 

p.s.

Wracając do kwestii pamięci. SDR przesyłają 1 bit na 1 taktowanie zegara, DDR, 2 bity. A jak to wygląda w DDR2 i GDDR3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...