Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

a no widzicie a jednak :lol: nie wiem jak to jest każdy mówi co innego 8) ja chyba wezme Sparkle i rozwiąże problem tylko mam pytanie na które mi nikt jeszcze nie odpowiedział jak chodzi wentyl w Sparkle i co jest w opakowaniuuu! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakas bzdura... na pewno taktowania sa w porzadku czyli 500/900. Zreszta na stronce istore..sa takie napisane jak karta dojdzie z nizszymi mozna ja zwrocic! tam nawet link jest do stronki winfasta z dokladnym opisem tej karty. Walneli sie i juz! jak ktos ja kupi to niech da znac jak to jest z nia. Dzwonilem dzisiaj do tego istoru i mi powiedzieli ze karty sa na cle :) i na 60-70% jutro beda wysylac do tych co kupili, a jak nie uda sie to w poniedzialek na 100%. Nie wiem czy ja zamowic bo mnie straszycie :P a chcialbym ja miec na swieta jak kazdy chyba ;> potem braknie i bedzie kicha. Oni w ogole ja sprowadzaja specjalnie z zagranicy, inne sklepy czekaja az sie pojawi w polskich hurtowniach(za miech pewnie beda mieli:P ), pewnie dopiero po nowym roku pojawi sie w innych sklepach niz istore chyba ze inni tez wpadna na genialny pomysl ;>

 

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też nie wiem czy kupić bo nie wiadomo co to będzie wreszcie a nie chce mi się poźniej bawić w odsyłanie itp... dlatego rozglądam się za Saprkle bo moge tą karte od ręki dostać... tylko prosze niech ktoś odpowie na moje pytanie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

sterowniki,instrukcja,przejściówki 2,(Output connectors: one DSUB15 ,one HDTV and one DVI-I)

 

nie ma gier

 

wentyl chodzi cicho

 

karta bierze bardzo mało prądu

 

do ok 1100 zł nic nie kupicie lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge wyzej (zakładka 13) był podany link do styrony z testem tej karty (Ladatek) tam karta ma normalne taktowanaia więc nie sądze zeby wszytkie egzemplaze były takie jakie miał focus. dlaczego niby mielibysmy mies gorsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z kumplem niedawno, on zamowil leadteka za granica chyba z niemiec i taktowania normalne 500/900. mowi ze karta super, puscil w trybie enhanced 540/1050 0 artefaktow i miodzo. hl2 max detale max aa itp. 60 klatek w timedemo bench1 ;) 3dmark 2001 15k, 3dmark 2003 8500, na procku p4 3.0. Nie ma wala zeby sie walneli z taktowaniami, rozne krety pracuja w sklepach i na pewno oni sie pomylili, taktowania 350/700 ma 6800 i pewnie im sie pokrecilo, oni sami nie sa zorientowani co jaka karta ma. Jak dzwonie do sklepu i pytam o 6600 gt to musze 4 razy mowic o jaka karte mi chodzi bo koles nie wie czy w ogole taka istnieje :) Wiec chyba sie zdecyduje i zamawiam z rana jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milan655 dostałeś na priva wiadomość co do Twoich pytań

 

Teraz ja mam pytanie. Otórz posidam Far Cry na 3CD (mam na 5 cd ale 3 płytka jest rozwalona, chciałem kupić wczoraj oryginał za 50 PLN, ale nie mają w żadnym sklepie na stanie, a u CENEGA kosztuje 120 PLN, a nie mam zamiaru tyle dawać za zciach!e spolszczenie) i kiedy wchodze do gry mam takie śmieszne kolory, tekstury się walą, sa biaałe, tak super extra białe... Co to moze być, zmieniałem ustawienia na sterach, ale to nic nie pomaga. Wydaje mi sie, ze pomaga patch 1.3 tylko jak mam go zainstalować na wersji 3cd? Czy ktoś moze pomóc? ciach!a ta karta była głównie pod Far Cry kupowana ( DOOM III mi się nie widzi, HL 2 też mi się nie chce kupować), a nie moge se pograć :evil: Prosze niech ktoś pomoże, podobno mozna coś w rejestrze zmienić tyklko nie moge znaleźć co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mnie trapi nastepujący fakt. Karta posiada wtyczkę z napięciem jak HDD.

Mam zasiłke tracer 350w, Epox 8rda, Hdd 80gb maxtor 8 mb, 2 cdromy,

ram 2x256MB Nanya 333, Athlon 2400+ i ciekaw jestem czy zasilacz da rade ?

Bo jak sie mi taka karta spali to sie na bank powiesze !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z kumplem niedawno, on zamowil leadteka za granica chyba z niemiec i taktowania normalne 500/900. mowi ze karta super, puscil w trybie enhanced 540/1050 0 artefaktow i miodzo. hl2 max detale max aa itp. 60 klatek w timedemo bench1 ;) 3dmark 2001 15k, 3dmark 2003 8500, na procku p4 3.0. Nie ma wala zeby sie walneli z taktowaniami, rozne krety pracuja w sklepach i na pewno oni sie pomylili, taktowania 350/700 ma 6800 i pewnie im sie pokrecilo, oni sami nie sa zorientowani co jaka karta ma. Jak dzwonie do sklepu i pytam o 6600 gt to musze 4 razy mowic o jaka karte mi chodzi bo koles nie wie czy w ogole taka istnieje :) Wiec chyba sie zdecyduje i zamawiam z rana jutro.

Ten Gainward podkręca sięna rdzeniu do 560 MHz, zaś na pamięci do 580 MHz (nie do tysiąc tam ileś ! )

 

Zaś co do sklepów to macie jakiś dziwnych sprzedawców. W krakowie dzwoni się i pyta się :

- jest GF 6600 GT AGP?

- jest

- który, z jakimi taktowaniami ?

- sparkle 500 / 450 MHz oraz gainwaerd

 

 

my to mamy dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wawie na gieldzie w zeszly weekend byli przedstwiciele obu grup :) I jeszcze trzeci gatunek - robili dobra mine do zlej gry i z wyrazem zdziwienia na twarzy skrupulatnie wertowali cennik, z wiadomym skutkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no dobra napisze po Twojemu :) i tak to jest jeden wal wiadomo o co chodzi, przynajmniej ja wiem :) podkrecony do 540/525 :P

hehe :)

 

ja przypuszczałem, że wiesz o co chodzi. ale nie wiem czy wiesz ile osob nie wie o co chodzi :) i tu jest problem :)

 

I póxniej płacz że jego kochany 6600 GT ma "tylko" 450 MHz na pamięciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba ta karta od MSI. Będę cierpliwie czekał, aż do sklepów trafi. A tak na marginesie to dziwne, że na allegro nie ma tych kart (no jest jedna, ale co to jest przy takim popycie). Jakby, ktoś miał możliwości i pomyślał to kupiłby z 50 sztuk i pewnie rozeszły by się w ciągu tygodnia. No nic pozostaje czekać, aż będą ogólnie dostępne w sklepie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to widzieliscie? http://www.tomshardware.com/hardnews/20041...216_115811.html :lol:

 

costi, nie wiesz ile w polsce albatrony kosztuja? tzn porownujac ceny do tych samych modeli konkurencyjnych firm?

 

przy okazji czytalem ze albatron bedzie nowe rev niedlugo, bo wiatraczek fabrycznie zle montuja chyba i strasznie jest glosny(ponad 40db, ale mozna go jakos wyciszyc jak sie ma inny wiatraczek ktory wieje na grafe od spodu :wink: ) pewnie powietrze szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe..No ładnie ładnie....Pisze tam że takie rozwiązanie powinno być tansze niż obecna cena kart z procesorem NV40(GF6800U) i r480...

PS.Czyli taka mniej wiecej by była wydajnosc NV40 taktowanego 500mhz na GPU i 16(czy 8x2-bo jedni twierdża tak a drudzy inaczej)potokach...Niezle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.msi-polska.pl/html/newsrelease/...18_NX6600GT.htm

 

Tutaj jest opis kart MSI na AGP. Geforce 6600 i 6600GT. Ja bym chętnie kupił tego 6600(zwykłego), ale w sklepach jeszcze nigdzie nie widze :evil:

 

:ploom: Ale sie ucieszylem ze bedzie jednak 6600 AGP (na tego to mnie bedzie stac, a i zasilka moze wytrzyma) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe..No ładnie ładnie....Pisze tam że takie rozwiązanie powinno być tansze niż obecna cena kart z procesorem NV40(GF6800U) i r480...

PS.Czyli taka mniej wiecej by była wydajnosc NV40 taktowanego 500mhz na GPU i 16(czy 8x2-bo jedni twierdża tak a drudzy inaczej)potokach...Niezle:)

nie nie NV40 ma architekturę 16x1. Tylko 6600 ma 4x2

 

Wyniki fill rate GF 6800 / 6800 LE wyraźnie wskazują na architekturę o jednej jednostce TMU. Zaś 6600 wyraźnie wskazuje na 4x2 - tak musi byc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sparkla. Wentyl jest dla mnie strasznie głośny, ale już mam pomysł na alternatywne chłodzonko. Co do własności oc to moja karta nie wypada za dobrze. 550 dla core i 480MHz dla pamięci.

Do karty producent dorzucil przejściowkę z DVI na d-sub, kabelek do wyjścia tv, płytka ze sterami , instrukcja dla kart na pci-expres.

Teraz pogrywam sobie w Chrome i śmiga nieżle w max detalach w rozdziałce 1280*960, w cCoD w rozdziałce 1280*1024(ach te rozdzielczosci natywne LCD) wszystko płynnie w max detalach, ale bez AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...