Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sklepie, ktory podales sa tylko Sparkle i Gainward z 6600GT na AGP. Za to Gainward w calkiem przyzwoitej cenie (choc nadal jest to za duzo jak na 6600GT): http://pcprojekt.pl/?str=katalog_produktow...d_produktu=1319

 

EDIT: Jest juz Leadtek w Komputroniku - alez przyjebali cene :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do taktowan to nawet strona Leadteka jest niekonsekwentna - na amerykanskiej sa taktowania 500/500, na www.leadtek.com.tw 500/450 (albo odwrotnie) :)

 

Co do ceny zgadzam sie w zupelnosci - zreszta to nie jedyny produkt, ktory maja w wykreconej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie kupują bo mają pewność,że sklep nie padnie i zostaniesz z zjaranym kompen na lodzie.

Sam jak mam cos kupić i jest tylko nieco drożej -10-15zl to często w komputroniku. Poza tym do niedawna jako nieliczni dawali pełną gwarancje, a inne firmy np. na rok.

Jak brałem nagryware to wolałem dać 10 zl więcej niz w innych sklepach w zamian za 2 latka gwary, a nie rok.

Poza tym tam maja tyle roboty, że serwis sie przważnie nie wyrabia z naprawami i po 2 tyg dostajesz nowy ,a nie naprawiany sprzęt.

Ale ostatnio to na prawde przeginają z cenami ...

Dysk kupiłem gdzie indziej bo też 3 latka gwarki, a 40 zl taniej!!!!

to już sie zbliżało do 10% wartości towaru.... Niestety im sie robia więksi i wiecej dostaja nagród tym cennik zawiera mniej zachęcajace ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a już się ucieszyłem że mamy w kraku leadteka a tu lipa ale poczekam do środka tygodnia może się coś pokaże... mam nadzieje kupie przed samą wigilią, w Komputroniku troche z ceną przesadzili... ehh co za ludzie :lol: trzeba spokojnie poczekać jeszcze tydzień może się pokaże gdzieś jeszcze w dobrej cenie w krakowie mam nadzieje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny sprzętu do końca grudnia będą spadać aż na sam koniec będą najmniejsze a w styczniu zaczną się już stabilizować... teraz jest najlepszy momęt żeby kupować sprzęt a raczej po świętach... bo później można oczekiwać lekki skok cen.. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny wesoly: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37460612

 

Goscie w dobra strone kombinuja, ale zle sie do tego zabieraja - sciagneli by z zachodu pare sztuk i sprzedali z niezlym przebiciem za niska cene...

Najlepszy tekst w tej aukcji jest nastepujacy: "JEST SZYBSZA OD GF 6800 LE!!!!"

 

:lol: Dobre... Ale watpie zeby ta karta byla szybsza od 256bitowej 6800LE ktora sie moduje (przy odrobinie szczescia) na 12 lub nawet 16 potokow i 6 vertexow (tak jak moja)... Przy tym sie usmialem niesamowicie.

No i ten wynik 8500pkt w marku2003 :lol: Moja ma grubo ponad 10000.

Mam z typa brechte :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst w tej aukcji jest nastepujacy: "JEST SZYBSZA OD GF 6800 LE!!!!"

przeciez nie napisal, ze jest szybsza od zmodowanej 6800LE a z tego co pamietam to defaultowa 6600gt jest faktycznie szybsza od 6800LE (na pewno w kilku testach).

 

co do taktowania tej karty leadteka - 500/450 vs 500/500 to gdzies w zapowiedziach natrafilem na info o wersji extreme czy cos tam, ktora ma miec wlasnie podniesione taktowanie pamieci z 450 na 500. moze niektore opisy dotycza wlasnie tej wersji. ale to tylko teoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

@Mafia domniemanie jakoby wszystkie 6800 LE się modowały na 12 a nawet 16 potoków jest bzdurą,

zwłaszcza,że obecne serie 68xx mają nową blokadę, o czym przekonałem się na własnej skórze :?

 

nie kręcona 6800LE przegrywa w pojedynku z 6600GT, moze jest to niewielka różnica,ale zawsze

 

poczytaj sobie trochę zanim coś napiszesz i będziesz szydził z kogoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szydze tylko pisze ze lepiej dolozyc ~100zl za 6800LE. Jak dla mnie jest to lepsza karta.

Leadteki maja nowa blokade to fakt, ale jesli mi piszesz zebym sobie troche poczytal, to zrob to rowniez ty, bo jak wiadomo ludzie juz pracuja nad nowym Rivatunerem gdzie maja rozpracowac to nowe zabezpieczenie...

I co? Znowu z ciebie szydze? Jakis przewrazliwiony jestes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się inwestowac w 6600GT, rzeczywiście lepiej dołożyc troche więcej do 6800LE a karta jest zdecydowanie lepsza od 6600GT.Cena tej GT jest moim zdaniem przesadzona. Trzeba czekać na zwykłego 6600 na AGP, jeżeli potwierdzą się informacje, że będzie o ok 500zł tańszy od GT to będzie najlepszy produkt na rynku i trudny do przebicia,bo ATI nie oferuje w tej cenie na AGP nic porównywalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

@Mafia teraz tego nie robisz 8)

 

przewrażliwiony jestem to fakt i to nie z twojego powodu

 

moim zdaniem 6600GT to bardzo dobre rozwiazanie dla ludzi, którzy nie mają kasy na 68xx a lubią pograć w najnowsze gry i mieć jeszcze spory zapas mocy

 

czekanie na 6600 na AGP moim zdaniem mija sie z celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje, ze wcale tak nie poleca za bardzo, jak sprzedawcy wyczuja zainteresowanie, to bedzie kupa, a nie obnizki.

 

Chyba jednak zamowie teraz tego Leadteka z computer.istore.pl, najwyzej bede potem jeczal... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekanie na 6600 na AGP moim zdaniem mija sie z celem

No nie wiem :)

 

Moj przyklad (jest duzo wiecej takich osob)

 

- komputer to nie sa tylko gry

- nie kazdy gra w FPP :wink:

- LCD ogranicza dosc znacznie karte (szybsze matryce juz nie tak bardzo)

 

WWW, programy, filmy, czasami gry - karta w zupelnosci wystarczy :wink: Jasne ze zalezy jaka bedzie cena ale granicy 600 zl raczej nie przekroczy (no moze na poczatku).

 

Poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czego kto oczekuje od karty - jesli grasz sporadycznie, to nie ma sensu ladowac kasy w droga karte.

 

Z drugiej strony, jesli ktos gra duzo (ja na ten przyklad :) ), to dla niego czekanie na 6600 mija sie z celem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Trzeba czekać na zwykłego 6600 na AGP, jeżeli potwierdzą się informacje, że będzie o ok 500zł tańszy od GT

myslisz ze osmiopotokowiec 6600 (zwykly) bedzie kosztowal 300zl ? No bo kiedy sie ukaza na dobre zwykle 6600 czyli po nowym roku to 6600gt bedzie za 800zl dostepny jesli nie taniej. Watpie zeby nagle zaczeli sprzedawac osmiopotokowce w cenie radeona 9550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ale lipa w istore w wawie wszytkie leadteki poszły już, pozostaje jednie sparkle bo innych raczej sie nie dostanie chyba że leadteka za 1050zł 8O szkoda...

 

EDIT

no w tej chwili jest już zajebiście w krakowie nie ma już nigdzie żadnego 6600GT na agp! oprócz jednego sklepu gdzie mają Gainwarda!!! kur.. widze że na święta będe mieć karte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mafia teraz tego nie robisz 8)

 

przewrażliwiony jestem to fakt i to nie z twojego powodu

 

moim zdaniem 6600GT to bardzo dobre rozwiazanie dla ludzi, którzy nie mają kasy na 68xx a lubią pograć w najnowsze gry i mieć jeszcze spory zapas mocy

 

czekanie na 6600 na AGP moim zdaniem mija sie z celem

Teraz madrze powiedziales :)

 

Zobacz ze facet ktory sprzedaje tego Sparkle'a http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37460612 ma taki nick na mail jak twoj na tweak'u :D

Zbieg okolicznosci?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Trzeba czekać na zwykłego 6600 na AGP, jeżeli potwierdzą się informacje, że będzie o ok 500zł tańszy od GT

myslisz ze osmiopotokowiec 6600 (zwykly) bedzie kosztowal 300zl ? No bo kiedy sie ukaza na dobre zwykle 6600 czyli po nowym roku to 6600gt bedzie za 800zl dostepny jesli nie taniej. Watpie zeby nagle zaczeli sprzedawac osmiopotokowce w cenie radeona 9550

Masz racje żaden ośmiopotokowiec nie zejdzie ale nawet poniżej 800 złotych (chyba ze 9800 PRO staniejee jeszcze bardziej) GF 6600 ma 4 potoki nie 8. Wiec nier mieści sie do twoich kategorii.

 

 

Zaś co do 6800 LE to jesli tylko sie uda odblokowac to o 6600 GT nie ma co myslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milan: dzwonilem dzis do nich i uslyszalem, ze jesli dzis zamowie to w poniedzialek bedzie...

 

Zlozylem zamowienie, okaze sie :)

a ja gadałem też z nimi i mi powiedzieli że nie ma już i w tym roku nie będzie... tyle i lipa a w kraku nigdzie nie ma już tych kart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie okaze za pare dni...

 

Inna rzecz, ze przy takim zainteresowaniu tymi kartami (nie tylko Leadtek) o wiekszych obnizkach nie ma co marzyc - nikt nie zarzna kury znoszacej zlote jajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...