Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie - dziś odbieram ze sklepu swojego Leadteka 6600GT. Wieczorkiem zacznie się ostre testowanie i sprawdzanie na co tę kartę stać B)

Trzymajcie kciuki, za moją grafę i kompa, żeby nic nie poszło z dymem

:twisted: :twisted: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś z was przetestowal 6600GT w grze IL2FB Pacific Fighters ? Juz mialem iść do sklepu ale zawachalem sie po postach o wydajności w NFS , a na pewno nie odloze na polke IL2 bo to jedyna pozycja na mojej polce gier od 3 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conti - czy ja powiedzialem ze uwazam ta karte za idealna?

Napisalem jedynie, ze nie jestem nia rozczarowany...

 

A teksty o niedemonizowaniu sa nie tylko do Ciebie (choc rowniez), ale z mojej strony glownie do Lead i Piotr_the, ktorzy za wszelka cene chca udowodnic, ze to chlam :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Leadteka 6600 GT chodzi wystarczająco dobrze. Widać poprawę w stosunku do poprzedniczki GF Ti-4200 ale nie rzuca na kolana. Nie rzuca bo wszytkie ważne gry (doom3, hl 2) już skończyłemna starej karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak....GF6600GT napewno nie jest jakimś pogromca r9800pro.

Jest jednak chyba w nieco większej ilości gier szybszy(tak wynika z testów na necie) od tego Radka co przy nieco niższej cenie czyni go propozycją mimo wszystko bardziej opłacalną....Gdyby cena była jeszcze niższa o jakieś 100zł.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie - pamietaj, ze teraz placisz za nowosc (taj jest zreszta z kazdym podzespolem do kompa).

 

Mysle ze za jakies dwa-trzy miechy (zaleznie od popytu) ceny spadna do poziomu, ktory wiekszosc tutaj uznaje za odpowiedni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było czasu na razie potestować, ale wstępnie sytuacja wygląda następująco:

 

Sprzęt to AthlonXP(11x200) 2200 + A7V880 + Winfast 6600GT (na razie tylko 500/900) :

 

3DMark2001 13762 :? nie wiem czy to trochę nie mało?

3DMark2003 7415

 

...czyli jestem zadowolony :wink: . Jak na razie testy tylko na standardowych ustawieniach, bo kupę czasu zmarnowałem na przeinstalowanie systemu. Wcześniej miałem GF3 Ti 200 na sterach 53.03 i za nic na świecie nie mogłem zmusić mojego nowego nabytku do tego by nie wywalał się w 3dmarkach. Pomogła dopiero reinstalka windy. Dzisiaj będzie ciąg dalszy jak tylko wrócę z pracy.

 

Mam pytanie. Czy wiarygode są te ustawienia do automatycznego podkręcania w sterach, tzn, czy jak pokaże mi tam, że sugerowane ustawienia to 586/1160 (bo tyle pokazał) to tego się mam trzymać, czy olać sprawę i kręcić dalej ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie - pamietaj, ze teraz placisz za nowosc (taj jest zreszta z kazdym podzespolem do kompa).

 

Mysle ze za jakies dwa-trzy miechy (zaleznie od popytu) ceny spadna do poziomu, ktory wiekszosc tutaj uznaje za odpowiedni ;)

1223624[/snapback]

Czy cena 770zl za Gigabyte 6600gt agp to cena odpowiednia czy jeszcze nie?

click

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cena 770zl za Gigabyte 6600gt agp to cena odpowiednia czy jeszcze nie?

1226592[/snapback]

O <span style="color:red;">[ciach!]</span>a... ;) No ladnie...

 

Mam tylko dwie uwagi do tego Gigabyte: jakos strasznie puste PCB ma miedzy sledziem a chlodzeniem, no i chlodzonko jakies takie male... ale moze nie bedzie zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie - czy u was tez po zmianie taktowania pamieci (w WinFoxie) zmienia  sie tes ono w trybie 2D ? jak podkrecam karte w 3D powiedzmy na 1050 to taktowanie w 2D tez mi sie podnosi do tej wartosci ..

1227287[/snapback]

W RivaTuner także. Zmiana taktowania pamięci w trybie 3D powoduje zmianę w trybie 2D. Czasami po odkręceniu pamięci Hardware Monitoring nadal pokazuje taktowanie podkręcone. Po restarcie HM odczytuje już prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

od 2 dni jestem posiadaczem Leadtek A6600GT i mam taki maly problemik - gdy sobie ustawie czestotliwosci odswiezania a refresh overides to automatycznie spada wydajnosc mojej karty gdy nie kozystam z tej opcji to karta dziala idealnie a w wynikach wyglada to tak :

zalaczone 3D2003 ~ 6300

wylaczone 3D3003 ~ 7700

podobnie jest z markiem2001

spotkal sie jzu ktos z cyms takim ?

aha system mam postawiony od nowa

stery 66.93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

od 2 dni jestem posiadaczem Leadtek A6600GT i mam taki maly problemik - gdy sobie ustawie czestotliwosci odswiezania a refresh overides to automatycznie spada wydajnosc mojej karty gdy nie kozystam z tej opcji to karta dziala idealnie a w wynikach wyglada to tak :

zalaczone 3D2003 ~  6300

wylaczone 3D3003 ~ 7700

podobnie jest z markiem2001

spotkal sie jzu ktos z cyms takim ?

aha system mam postawiony od nowa 

stery 66.93

1227413[/snapback]

Ciesze się że zadałeś to pytanie, bo mam ten sam objaw na Sparkle 6600, sterowniki 71.24, ale gdy potraktowałem odświeżanie programem ReForce to wydajność nie spadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem - i to byl jedyny przypadek kiedy sie cieszylem z przywracania systemu w XP :)

 

Nie polecam - mi nawet tryb awaryjny nie chcial odpalic po zmianie czegokolwiek. Zdaje sie ze te bity to jakas standardowa maska dla serii 6xxx albo cus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć mi na następujące pytanie. Czy wartości jakie wykrywa zakładka auto overclocking

są dla was jakimś wyznacznikiem, tzn czy należy się tym przejmować i zakładać że są to rzeczywiście wartości maksymalne, czy można bezpiecznie kręcić dalej. Proszę o odpowiedź. Właśnie mój sprzęt chodzi na ustawieniach takich jak zasugerował auto oc. Wszystko chodzi ładnie i stąd pytam, czy mogę posunąć się dalej? Proszę o odpowiedź. Dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Generalnie przypatrywalem sie dyskusji od dluzszego czasu i zakupilem karte Sparkle 6600GT. No i mam lekki problem, w 3dMarku 2003 mam ogromne ilosci artefaktow na wszystkich sterach (byly juz 60, 67 i 71) i nie wiem, czy karta jest zwalona kompletnie, czy moze ja cos zle robie. Jezeli zwalona to zaraz oddaje na gwarancji.

Ogolnie pytam sie o to, bo w komentarzach na sklepie tweak.pl widzialem jakies wypowiedzi na temat uszkodzonych kart Sparkle, i podejrzewam, ze moja to wlasnie jedna z tych trefnych.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz.

 

BTW - jakby co podam specyfikacje mojego kompa

AMD Barton 2800+

ASUS A7V600-X

512MB DDR400 Kingstone

GF 6600GT Sparkle (AGP)

80GB Seagate na SATA

zasilacz NeoTEC X3800

to chyba tyle.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie :angry: Ja miałem tyle szcęścia, że mój Sparkle walnął się dopiero po ponad miechu.. Wysyłaj na gwarancjie, zrób to w ciągu paru dni od daty zakupu to wymienią Ci odrazu na nową sztuke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi szybko napiszecie?

Bo chciałbym kupić 6600GT do mojego konfigu

Wiem - Dureń(Duron)

Potem za pół roku kupię athlona 64 i płytę z pci-e i agp

Co wy na to ?

 

Czy jest lepsza alternatywa do 900zl

Te 9800 tak mi nie podchodzą

 

Niestety w moim mieście proponują mi w sklepie jedna

kartę (innych nie ma)

PINE 6600GT za 900zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo: nie ma i nie bedzie plyt z PCI-E i AGP jednoczesnie. Wiec musisz sie zdecydowac czy zostajesz przy AGP czy zbierasz kase i wymieniasz od razu mobo, proc i grafe. Uprzedzam ew. pytanie - nie ma i nie bedzie plyt z PCI-E na SocketA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo: nie ma i nie bedzie plyt z PCI-E i AGP jednoczesnie. Wiec musisz sie zdecydowac czy zostajesz przy AGP czy zbierasz kase i wymieniasz od razu mobo, proc i grafe. Uprzedzam ew. pytanie - nie ma i nie bedzie plyt z PCI-E na SocketA.

1229051[/snapback]

imho: a to co ? http://www.in4.pl/komentarze.htm?kbt=N&news_id=6134

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...