Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz, zaraz...

 

Nigdy nie napisałem, że moja karta jest najlepsza. Nigdy też tego nie powiem, bo później ktoś kupi i coś mu nie wyjdzie z OC, poczym będzie miał pretensje bo to i siamto. Karta jest dobra i tyle, a przynajmniej tak wnioskuje w porównaniu do innych wypowiedzi osób z forum. Podejżewam, że gdybym kupił Winfasta, też byłbym happy ^_^

 

Wybrałem Galaxy z paru powodów, ale to akurat nie ta historia. Co do podkręcania, to mi na nim raczej nie zależy... stawiam bardziej na ciszę i kartę mam tylko lekko podkręconą. Jednakże... moje zmodyfikowane chłodzenie (+ dodatkowy wentyl chłodzący górną część karty) pozwala wycisnąć nie małe parametry, jednakże konfort ciszy jest raczej zerowy. Dla mnie to jest raczej bez sensu, choć miło wiedzieć, że moja karta potrafi tyle i tyle.

 

Powyżej ktoś pytał o ile pamięć podkręciłem... a ja po raz kolejny piszę, że Ludzie na tym Topic'u nie czytają jego zawartości <_< Odpowiedź: 1280 - zero artów w marku 05 przez trzy przebiegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki TaYU, jak mial bys teraz wybierac tez bys wybral Galaxy czy moze cos innego?

1271705[/snapback]

Mi tam się Galaxy podoba... fajnie wygląda i ma niebieski kolor ^_^

 

Teraz poważnie... Galaxy wybrałem ze względu na radiator i pamiątki, oraz wyniki (min. guru3d, którzy raczej wydają się być kompetętnym serwisem). Prawda jest taka, że się nie rozczarowałem i tyle... co do zmiany na inną kartę typu 6600GT, to moje pytanie brzmi: Po co? Nawet jeżelibym wybrał inną kartę to różnica będzie niewielka, czy nawet niezauważalna (chyba że będzie gorzej) w nowych tytułach. Ponadto już się przyzwyczaiłem do swoje ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazlem cos takiego nie wiem czy juz bylo, chyba sobie cos takiego zrobie, jak juz bede mial :) wazne ze da sie zamontowac, ciekawe jakie to ciche i jak sie bedzie krecic

jeden minus - 6600gt+100zł

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

aaaa z tego co widze to jest albatron

doczytalem tem spada okolo 5-10'C ram i chipset

Edytowane przez Piotrux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam LCD Sam 172X Winfasta 6600 GT AGP i kabelek DVI pare dni temu przeinstalowywałem stery do nForca2(Asus a7n8x) oraz do grafy po tej czynności zaczeło mi sie coś pieprzyc z obrazem mianowicie po połączeniu grafy i LCD kablem DVI grając po pewnym czasie monitor sie wyłancza i po chwilki włącza ale po taki 3-4 zabawach gaśnie i nie świeci. Jednak problem jest bardziej skomplikowany bo ładne zamkniecie systemu z guzika i ON od nowa nic nie daje juz przy startowaniu kompa nie ma obrazu wystarczy odłączyć i włączyć LCD do powera i zaczyna chodzić ?ale tez dopuki nie bedze grał. Na D subie działa spoko ale nie ta jakość ? :cry:

 

Dzięki za help :)

Edytowane przez Pgaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrux fakt bo kilka postów temu wspominałem o tym na allegro jest coś podobnego ;) a oc napewno się polepszy zresztą ja pozałożeniu coolera z cpu mam już dużo lepiej zresztą pisałem o tym kilka postów temu, chyba jedynym minusem tego jest cena szkoda że pentagram nie wypuscił nic podobnego :blink:

Edytowane przez .:GurU:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1272194[/snapback]

Nie, bo na tweak.pl ta sama osoba sprzedaje tę kartę za 760zł. ( różnica w cenie to opłaty allegro ). Co do karty, to jest to najlepszy wybór. Sam sprzedaję swojego Leadteka, aby kupić tę kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emmm... po co sprzedawac jednego 6600GT zeby kupic innego?

1272415[/snapback]

Jeżeli wszystko wyjdzie jak chcę, to sprzedam Leadteka za 850zł. ( kolega chce tej firmy ), a tego kupię za 760zł.= mam prawie 100zł. i pamięci 1,6ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo na tweak.pl ta sama osoba sprzedaje tę kartę za 760zł. ( różnica w cenie to opłaty allegro ). Co do karty, to jest to najlepszy wybór. Sam sprzedaję swojego Leadteka, aby kupić tę kartę.

1272251[/snapback]

Zły pomysł!

jak już masz zamiar kupić to nie tweak tylko barwkom.pl lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem ze ibizz handluje z tweaka ;]

 

Tylko sie spytam starej czy ma hajs mi oddac na dniach ;p

 

By The Way - Szef 360W 306-302DF

Pociagnie kreconego inno3d 6600GT + mobil ~2700mhz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze od ibizz`a najlepiej ale jak koniecznie chcesz ze sklepu to barwkomp.

ale możesz smiało brać od niego Spoko gość robiłem już z nim interesy więc jak masz zamiar kupic to tylko ibizz! B)

Edytowane przez .:GurU:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dvie1 jak ci się ta MSI sprawuje, zadowolony jesteś. Mogę spytać gdzie ją kupiłeś i za ile?

1269972[/snapback]

no powiem Ci tak ze ja tak srednio jestem zadowolony... liczylem na troche więcej, o kręceniu rdzenia wspominam, 3dmarki (tak tylko dla info) 01 se klapa totalna ok 10k :/ a w 03 i 05 to standardowo, nie wiem skad to sie bierze, liczyłem tez na toche wiekszą plynnosc w grach, no ale moze to przez to u mnie ze mam athlona 2400 + (FSB 133) i 512 mb ramu (tez 133mhz) musze jeszcze dokladnie popsrawdzac gry a ostatnoi jakos nie mam ochoty, a no i time demo w D3 na 1024 na high bez anizo i aa 36fps... chyba troche malo... a kupilem w PCProjekt za 900. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na co sie zdecydowac , Inno3D 6600GT albo Galaxy ,o tej drugiej czytalem ze dobrze sie kręci a o pierwszej nie ma zadnych opini :( ,no i nie wiem co ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> , bardziej jestem przekonany do galaxy ale nie pasuje mi to ze ma wspólny radiator dla GPU i mostka ,poniewaz bede zakladał chłodzenie wodą i musiałbym jakis radiotor dorabiac na ten mostek ,doradzcie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dosc nietypowy problem z moja karta graficzna...

 

Otoz kiedy odpalam Far Cry'a na detalach wyzszych niz medium (takie gra ustawia wg swoich upodoban <opcja 'auto-detect'>), bedac w dzungli na ziemi pojawiaja sie dosc duzej wielkosci czarne kwadraty, zamiast trawy... Nie wiem czym to jest spowodowane. Tym bardziej dziwi mnie ten fakt, ze tak niskie detale ustawia sama gra, skoro moj pecet nie jest chyba taki slaby.

 

Po uruchiomieniu tej gry na zalecanych przez gre detalach (medium <w grze jest jeszcze high oraz very high) kwadraty nie pojawiaja sie. I niby wszystko jest w porzadku. Jednak nie do konca. Inne obiekty niz drzewa, czy jakies liscie wygladaja przynajmniej dziwnie. Sa bardzo jasne, az bija kolorystycznie po oczach. :mellow: Poza tym wodorosty tez wygladaja troszke dziwnie...

 

Zalaczam kilka screenow, na ktorych widac to dosc wyraznie.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

To nie jedyny problem zwiazany z moja nowa karta graficzna.

 

Po odpaleniu gry: Fifa 2005, z ktora mialem juz problem z poprzecznymi paskami przechodzacymi przez ekran. Zniknely one po wylaczeniu opcji Vertical sync w sterownikach karty graficznej. Ale jak tak patrze podczas grania, to mimo ze gram na 1024/768 i najwzsze detale to wyglada jakos tak biednie ta gra (niewiele lepiej niz na mojej poprzedniej karce GeForce MX440). A poza tym tutaj tez pojawia sie ten blad ze swiatlem. Zawodnicy sa strasznie jasni, jesli mozna tak to ujac. Mam rozeznanie, bo w ta gre gralem akurat na poprzedniej karcie i bylo wszystko OK.

 

Nie wiem, co powoduje takie bledy i czy jest to moze uszkodzenie karty czy tez cos innego powoduje takie problemy. Bede wdzieczny za wszelkie wskazowki, bo sam nie znam sie zbyt dobrze na komputerach.

 

BTW. Karta jest nowa (ma niecale 3 tyg.), wiec jesli cos, to moge ja oddac, poniewaz jest jeszcze na gwarancji :wink:

Edytowane przez SeQ DanceR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SeQ DanceR co do Far Cry, na ilu plytach masz te gre? jesli na 3 to wszytko jasne bo to jest RIP i tam jest cos zwlaone z teksturami, sam widzialem na wlasne oczy, wiec w normalnej wersji powinno byc normalnie, a co do Fify to nie wiem, nie interesuje mnie ta gra wiec w nie nie gram :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Jeśli ktoś chce, to mam na sprzedarz GeForce SPARKLE 6600GT za 800 zł (cena do uzgodnienia). Kupiony w Komputroniku Gwarancjia na 2 lata czyli do 06.01.2007 rok. Kontakt GG:6225196

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gre mam w wersji DVD, wiec nie powinno byc z tym klopotow, wg tego co wlasnie napisales ;) Dziwne i to bardzo dla mnie. Tym bardziej, ze pierwszy raz cos takiego widze. A w ogole, to sie zastanawiam,czemu tak niskie ustawienia moge uruchomic, zeby nie cielo. Myslalem, ze moj komp nie jest taki slaby... Widac - mylilem sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...