Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

SeQ DanceR: u mnie chodzi na Very High i HDR bez zajakniecia.

 

Mozliwe, ze wykrywa Ci takie niskie ustawienia bo masz 512MB RAM - tez tak mialem w Doomie3 i HL2 (D3 mi wykrywal 640x480 i medium :) ).

 

A jak Twoja zasilka sie czuje? ;) Moze to ona robi problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pieron wie. U mnie jak ustawie wyzsze, to zaczyna przycinac i sie kwadraty wielkie na ziemi pojawiaja :P

 

Hmm,no nie wiem, jak sie czuje, ale chyba dobrze bo do tej pory wszystko bylo w porzadku... A jak to sprawdzic mozna w ogole?

 

Denerwuje mnie juz ta karta ;) Wylozylem gruba kase a cholera nie mam luksusu. Jak tak dalej pojdzie to sie zaczne zastanawiac, czy prawidlowo ja zainstalowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej poszukać 6800LE modowalnego i odblokować sobie potkoki itp. a jak już tak bardzo chcesz 6600GT to w pcprojekt w krakowie www.pcprojekt.pl masz gainwarda za 880 zł to będzie najlepszy wybór bo wreszcie jaka firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki co dobrze krecacego teraz sie opłaca kupić ??Inno3D 6600GT albo Galaxy ?? Jak jest z nimi w grach ?? jak sie kreca?? ile okt w 3dmarkach?? jak w grach typu nfsu2??

1274385[/snapback]

tez mnie to ciekawi, co polecacie? a moze asus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie chce kupic 6600GT ale nie wiem jakiej firmy.

czytalem juz forum i mam metlik bo kazdy mowi ze jego karta lepsza.

czy Inno3D na 1,6 ns pamieciach jest dobree, jesli tak to gdzie mozna ja taniej dorwac niz

na allegro????

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie chce kupic 6600GT ale nie wiem jakiej firmy.

czytalem juz forum i mam metlik bo kazdy mowi ze jego karta lepsza.

czy Inno3D na 1,6 ns pamieciach jest dobree, jesli tak to gdzie mozna ja taniej dorwac niz

na allegro????

:blink:

1276060[/snapback]

Twoje pytanie jest troszeczkę bez sensu, gdyż moim zdaniem każdy będzie chwalił to co posiada (no.... może nie w każdym przypadku) i będziesz miał jeszcze większy mętlik.

 

Musisz sam zdecydować... takie życie, a co do "umiejętności" danego modelu, poczytaj sobie poprzednie posty. Po części uzyskasz wymagany przez Ciebie obraz zadanego przez Ciebie pytania ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz Nazir ja teraz nie wiem czy nie lepiej było wziąc Winfasta... MSI słabo sie podkreca, teraz w grach zauwazam czasem artefakty nawet przy 555/555 nie wiem czy to pojedynczy egzemplaz... wychodzi na to ze to chlodzenie wcale nie jest takie dobre jak by sie moglo wydawac... jak dla mnie to jest dosyc głosna, nie ma tez super plynnosci w grach, tyle ze mam nie zbyt dobra reszte kopa ale... wiec nie wiem, Leadtek mimo gorszego chłodzenia(teoretycznie) idze wyzej, niestety nie mam dostepu do Winfasta i nie porónam Ci wydajnosci, nie jest pewnie duza bo to przeciez ten sam uklad graficzny, no ale szczerze to jestem rozczarowany, tylko nie wiem czy winfastem tez bym bym czy nie(pewnie tez, ale tego nie dowiem sie nigdy). Pozdrawaim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaję że 6600GT jest dobrą kartą na chwilę obecną,natomiast nie posiada dużego zapasu na nadchodzące gierki. I jakby ktoś chciał kupić karte powiedzmy żeby nie zmieniać jej przez 1-1,5 roku to niech lepiej dołoży do 6800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ogólnie czytałem na temat MSI na różnego rodzaju forum, to faktycznie, jeżeli chodzi o podkręcanie to ta karta jest faktycznie jakaś nie taka. Co do rwania - stawiam, że to nie wina karty, ale za dużych oczekiwań względem 6600GT.

 

Co do stwierdzenia, że ta karta jest pozycją na dzień dzisiejszy. W 120% się zgadzam, ale bez przesady - conajmniej przez rok, a nawet dużej się na niej jeszcze pogra ^_^ Moim zdaniem dopiero Unreal 3 pokaże, czy żywot tego produktu ma jeszcze jakikolwiek sens. Ponadto nie każdy ma na dołożenie "trochę więcej" by wyposażyć w coś lepszego, bo większość "takie trochę" dołożyła już, żeby właśnie było 6600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty nie mam zamiaru bardzo mocno podkręcać. Wystarczy jak pojdzie mi 550/550 albo i nawet 545/545. Czy przy takim stanie rzeczy nadal MSI nie jest najlepszym wyborem?

 

Ponadto nie każdy ma na dołożenie "trochę więcej" by wyposażyć w coś lepszego, bo większość "takie trochę" dołożyła już, żeby właśnie było 6600GT.

Jest dokładnie tak jak mówisz. Rozglądałem się za 6800LE bo cenowo jest prawie identycznie, ale ryzyko, że potoki się nie odblokują jest, dlatego wolę pewniaka czyli 6600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty nie mam zamiaru bardzo mocno podkręcać. Wystarczy jak pojdzie mi 550/550 albo i nawet 545/545. Czy przy takim stanie rzeczy nadal MSI nie jest najlepszym wyborem?

1278026[/snapback]

Hmmm... wyglada na to, że lubisz tą firme, a przynajmniej tak mi się zdaję ^_^ Jeżeli nie masz zamiaru bardzo jej podkręcać, to czemu nie (będzie chodzić przecież podobnie przy takich ustawieniach jak inne 6600GT). A czy jest najlepszym wyborem... cóż, sprawa dyskusyjna. Weźmy np. taką Galaxy (bez komentaży mi tu proszę), która posiada podobnie jak MSI (chyba - nie widziałem MSI) pamiątki 1,6ns i podobny bzyczek na chłodziwie. Galaxy nie ma artów przy 565/750 na standartowym chłodzeniu, natomiast MSI... sam wiesz. A teraz porównaj ceny. No na koniec.... mi się nie podoba czerwony, ale to już rzecz gustu ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm a co do tego 6800LE to jest możliwość ze podczas/po odblokowaniu potokow itd. sie karta zepsuje? Bo pamietam ze w R9500 sie wgrywalo nowy bios chyba i dlatego mogły byc potem artefakty. A w tym GF sie tylko riva tunerem coś robi?

Bo gdyby nie bylo mozliwosc zepsucia mozna by ta karte kupic... lepsze to niz 6600GT ktora faktycznie jest dobra tylko na dzisiaj ;-/ a kosztuje o wiele za duzo. :(

pozdro

Edytowane przez uQuad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie dopisze, chyba ze ma ktos lepszy pomysl, gdzie moglbym zadac to pytanie.

 

Kupilem niedawno Leadtek Winfast 6600GT Extreme PCI-E - karta jest bardzo sympatyczna, oprocz jednego elementu - chlodzenia. Od poczatku bylo dosc glosne, ale teraz dodatkowo zaczelo warczec i terkotac. Nie oddam na gwarancje, bo nie chce drugiego takiego samego chalowego wiatraczka, sam wole wymienic na cos innego.

 

I tu pytanie - czy Zalman V700-Cu ustawiony na LOW wystarczy tej karcie? Czy musialby chodzic na high?

 

(dodam, ze watek o tym Zalmanie na forum chlodzenia konwencjonalnego nic do tematu nie wnosi, niestety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wyglada na to, że lubisz tą firme, a przynajmniej tak mi się zdaję

Bardzo dobrze Ci się zdaje :D Myślałem też o ASUS'ie, ale ten jest jeszcze droższy niż MSI.

Z drugiej jednak strony brać MSI, kiedy można kupić Leadtek'a, który jest tańszy, bardziej podatny na OC i generalnie wychodzi na to, że ma lepsze noty to też głupota. Myślałem, że te radiatory na pamięciach pozwolą na wysokie podkręcenie, ale jednak tak nie jest. Powiem wprost: bardzo biorę pod uwagę wygląd karty (sam nie wiem czemu, toć to głupie :blink: ). Nie mam nic do Leadtek'a, uważam, że to pożądna firma, a jej produkty są naprawdę dobrej jakości. Już naprawdę nie wiem co kupić :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to firma krzak, a przypadku MSI mamy i firmę dobrą i wygląd karty.

1278311[/snapback]

Hmmm... skoro tak uważasz... każdy ma jakieś poglądy ^_^ Nie wiem jak w przypadku innych kart, ale 6600GT w takim razie im wyszło znadspodziewanie dobrze ^_^ Ano bym zapomniał MSI ma fajny wygląd i firma jako tako jest OK, ale 6600GT w OC pada... i osiągo tez ma takie sobie... I dlaczego Krzak?

Edytowane przez TaYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wiec podziele sie wrazeniami po przesiadce z radka 9800 pro na 6600 GT.Otoz nie doswiaadczylem do tej pory spadkow fps,na NFS U2,ktory twierdzicie,ze jest pieta Achillesowa tej karty mam na AA x2 5 fps srednio wiecej niz na Radku bez AA.Takie sa 1-wsze wrazenia.Pozdrawiam.

Edit:Radek chodzil 412/730 natomiast GT testowan na standardowych taktowaniach.W PES4 nie jest juz tak rozowo,spadki FPS widac golym okiem,aczkolwiek chwilami szybciej niz radek,chwilami wolniej:)

Edytowane przez per3z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wiec podziele sie wrazeniami po przesiadce z radka 9800 pro na 6600 GT.Otoz nie doswiaadczylem do tej pory spadkow fps,na NFS U2,ktory twierdzicie,ze jest pieta Achillesowa tej karty mam na AA x2 5 fps srednio wiecej niz na Radku bez AA.Takie sa 1-wsze wrazenia.Pozdrawiam.

1278723[/snapback]

Tak zgadza się... ale tu nie o to chodzi... Po pomiarach klatek, okazywało się, że 6600Gt ma dość sporawe spadki w niektórych momentach, mimo, że chodził lepiej (polecam pocztać wcześniejsze posty). A że chodzi lepiej... cóż, teraz to już każdy wie, bo jak się okazało, Radek takowe spadki też posiadał i lipa z całego wcześniejszego zamieszania ^_^ Jaki w tym morał... powstrzymam się, bo mnie ukrzyżują za kolor trawy w na placu czerwonym <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie obiektywnie,testujac karty na najnowszych sterach,Radek wczoraj,dzis GT i jestem zadowolony i nie zaluje.Jeszce dokupie ramy i sprzecik starczy na 2 lata (mam nadzieje,chyba ze proc jeszcze,no i zasilka:P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...