Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Masz tu linke:

 

http://www.nvnews.net/reviews/xfx6600gtagp/index.shtml

 

wychwalają tą grafe pod niebiosa i też o niej myśle, zwłaszcza że produkują grafy już chyba od 150 lat ;-) - zobacz stronke producenta, do wyboru do koloru!

 

http://www.xfxgraphics.com/product_view.php?sku=PVT43AND

 

No ale nikt jej w łapie nie miał. Kup, dowiemy się! ;-)

Aaaaaa, jeszcze czytałem gdzieś porównanie 6 kart (jakaś angielska strona) w którym XFX było zaraz za BFG wyprzedzając WinFasta o 2 do 5% nawet! no ale mi sie link zgubił, he he...

 

Dobrze sie zapowiada ASUS i podobno ma pamięci 1,6 ale kontaktuje sie z handlowcami z kompusronika i nie potrafią mi powiedzieć czy w specyfikacji nakłamali czy faktycznie są 1,6... banda sku&&^% ku(*&^5 poj895587!!!!!!!!!!!!! ;-)

1,6 są w ASUSach serii Top Edition, a to jest diabli wiedzą co... :mur:

Tak mi odpisali: nie można odczytać bo radiatorek zasłania, ojej... tylko tyle widzieli ;-)

 

samsung 434, j55323qf-gc20

 

Jak myślicie, to "GC20" oznacza czas dostępu?

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PiPoL a czemu sie zamieniałes? jaka jest roznica?

1279213[/snapback]

 

No cóż... Ktoś niedawno pisał że na Radeonie są także zwolnienia. Prawda są. Ale w 6600GT sa zwolnienia których nie ma na Radeonie, mało tego są zwolnienia które zmieniają swoje miejsce występowania w zależności od terowników.

 

2 sprawa, Far Cry przy 6600GT chodził SUPER. Ale było 1 ale, zacinał po załadowaniu etapu (moze kto czytał mój temat w dziale AMD). A teraz szystko jest OK, zero przycinań przy tym samym konfigu i także chodiz SUPER. Jednak 256 BIT robi swoje.

 

Pozdro

 

PS. Ja jestem zadowolony z wymiany, Per3z z tego co mówi także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś już pisałem, nVidia zbyt optymalizuje sterowniki pod benchmarki zapominając o płynności w grach. I to jest chyba największa wada 6600GT, bo karta ma potencjał, ale czasami coś ją dusi.

Oczywiście to jest tylko moje prywatne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung 434, j55323qf-gc20

 

Jak myślicie, to "GC20" oznacza czas dostępu?

Tak, GC20 to pamięci 2.0ns

Na początku oznaczenia powinno byc "K4" - K4J55323QF-GC20

wystarczy wpisać numer pamięci na stronie samsunga

dokładne info oznaczeń tutaj

 

Może pamięci 1.6ns są tylko w asusie N6600GT TOP - Limited Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jutro zamowie tego xfx... cena 880zl... sam nie wiem czy to duo czy malo... chlodzenie wydaje sie w miare ok, w pudelku 3 gry(commandos 3, x2 i jakis nascar); nie wiem tylko jak glosnosc; domyslnie taktowany jest 500/1000; przespie sie z tym i rano podejme decyzje;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie:na jakich taktowaniach GT-ki Sparkla chodza w miare bezpiecznie bez artow?Posiada ktos taka karte i sie podzieli wynikami na standad.chlodzeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pewnie to juz bylo ale co tam :)

Wlasnie zalozylem zalmana vf700 alcu na winfasta 6600gt agp, montaz bez problemowy, trzeba uwazac na kondensatorki smd bo szpilki uchwytu moga sie z nimi zwierac (dodalem podkladke),

 

jeden wielki minus nie da sie zalozyc radiatorkow na pamieci za malo miejsca, na te skrajne moze wejdzie ale na wewnetrzne nie ma szans (cos musze zmlodzic pewnie je przeszlifuje)

na 5V:

temp w 2d o 5'C nizej bylo 41 jest 36

w 3d po 3x 3dmark03 - 45'C

wedlug mnie niezle wyniki, jak bardziej potestuje dam znac

 

aaa zapomnialem jak np sparkle jest glosny na 5, winfast na 3 to zalman na 5V daje 1 czyli calkowicie bezglosny polecam

Edytowane przez Piotrux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie,wy tu ciagle tylko Sparkle,Winfast czy MSI... :)

A co sadzicie o tej 6600GT? http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=30505

(spojrzcze na taktowania pamieci) :)

Jutro ja zamawiam,jak i reszte sprzetu(nareszcie :D )

Chcialem tylko wlasnie spytac czy ktos taka ma,bo tu ciagle mowa o firmach jakie wymienilem a o tym asusie nic...

Myslicie ze wybralem ok?

Pamieci ma 1,6ns to jest ok mi sie wydaje?

 

Za porady z gory dziekuje.

Edytowane przez AmFe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak!!!! tego właśnie ASUSa bym chętnie nabył... tyle że u nas nie widziałem ;-(

jak ktoś takiego wyczai to prosze o info!

Mozna sobie tak od Czechów kupować?

a jak cło? jak przesyłka? no i jak twoja dla nich wiarygodność? no chyba ze masz kogoś na miejscu, to pięknie...

 

A co do XFXa Pine to patrzcie na to!

 

http://www.firingsquad.com/hardware/nvidia...gt_agp_roundup/

 

wygrał i z ASUSem (wersja podstawowa) i z WinFastem! dobry wynik!

tyle ze Noise Level 5, czyli pewnie jak pociąg albo przynajmniej kosiarka do trawy ;-)

No ale podobno Gainwardy dla niektórych też są głośne, kwestia ucha i tyle!

 

Więc nie zwlekaj stary tylko kupuj tego XFXa!

Poczekam na twoją ocenę, bo i tak kaskę dopiero odkładam :-| (jak mi tak dalej pójdzie to odkładanie to 6600GT tylko w muzeum kupie, he he... <_< )

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Czy ktoś z was ma kartę graficzną:

 

GeForce 6600GT Gigabyte GV-N66T128D 128MB TV/DVI BOX (AGP) ?

 

Jesli tak to proszę o podzielenie się wynikami i obserwacjami.

 

Noszę się z zamiarem zmiany karty graficznej z GeF4 4200 na GeF6600GT. Co sądzicie o takiej wymianie?

 

Powyższą kartę można już nabyć za 800 zł. Czy jest to dobra cena za ten model? Czy za tą cenę możecie polecić coś lepszego?

 

Pozdrowienia!

 

P.S.

 

Jakie są NAPRAWDĘ taktowania tej karty 500/900 czy 500/1000?

 

Dla purystów: 500/450 czy 500/500?

 

Przejrzałem cały wątek 6600Gt i nie znalazłem odpowiedzi...

po Internecie też posurfowałem i opinie są bardzo różne ..... na temat różnych kart.

 

Zależy mi by cena była max 800zł jeśli ma być wyższa np o 50 zł to musi być naprawdę silny argument.

 

Ostatecznie zastanawiam się czy nie poczekać 3 miesięcy i kupić 6800 GT, tyle że karta choć 2x wydajniejsza jest 2x droższa… No i w drodze są nowe grafy...

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość .ObcY.

Temat był już klepny wiele razy ale może się coś zmieniło wyszło coś lepszego więc pytam jeszcze raz które driverki są najlepsze do 3dmarków (3DMark03 mnie interesuje) jak jest coś nowego naczym by mój SPARKLE lepiej odszedł to napiszcie, sfego czasu zrobiono driverki pod 3d marki cyby w testach wyszła większa wydajność co miało zaowocować lepszą opinią i sprzedażą tych właśnie kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o SPARKLE, to najlepsze są 71.80. Wiem, bo testowałem chyba z 6 różnych wersji. I te są najwydajniejsz w grach ( widać to w Far Cry), i co dziwne są też bardzo wydajne w 3D Mark05.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość .ObcY.

Zależy mi sdość poważnie z wyniku w 3dMark03 z racji ze cyba się pozbęde karty, i potrzeba aby mi wymiatała w 3d03 więc jak są jakieś lepsze co działają sopko w 03 to prosze pisać.

 

(a co myslicie o DNA-Force_1.1.7180????)

Edytowane przez .ObcY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi sdość poważnie z wyniku w 3dMark03 z racji ze cyba się pozbęde karty, i potrzeba aby mi wymiatała w 3d03 więc jak są jakieś lepsze co działają sopko w 03 to prosze pisać.

1281585[/snapback]

 

Umiesz czytać? 71.80 są najwydajniejsze jesli chodzi o gry i Marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość .ObcY.

Umiesz czytać? 71.80 są najwydajniejsze jesli chodzi o gry i Marki.

1281589[/snapback]

pipolu a co myslisz o DNA są jeszcze lepsze o ile się nie myle, :blink: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie zwlekaj stary tylko kupuj tego XFXa!

Poczekam na twoją ocenę, bo i tak kaskę dopiero odkładam  :-|  (jak mi tak dalej pójdzie to odkładanie to 6600GT tylko w muzeum kupie, he he...  <_<  )

Pozdro!

1280962[/snapback]

po takim glebszym zastanowieniu to chyba sproboje wymienic caly sprzet na antka 64 albo jakies p4 6xx; musze tylko sprzedac swoj stary sprzet

 

REKLAMA: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=116567

Edytowane przez birdman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nabyłem karte graficzna Galaxy 6600 Gt na AGP 8x

Mam problem taki że nie moge zainstalowac sterowników pod win 98 z którego często korzystam... Jesli chodzi o gry itp to korzystam z win xp i tu nie mam zadnych problemów..

Jak chce zainstalowac swoja grafe pod win 98 to wywala mi komunikat ze nie wykrył modułu nvidia czy cos takiego... i nie moze zainstalowac sterów do grafiki. Nie wiem dlaczego... Mam tez zainstalowany nieoficjalny dodatek do win 98 ( bo ten tylko obsłuzy mi 1024 ramu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...