Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam GFX 7251 CPU 7388 a ogólny 48,472, ale karta była taktowana 550/1.1, stery 71.42 albo 71.80, nie pamiętam  Coś jeszcze ? Jak chcesz , sprawdze na niekręconej

 

 

Thnx, i to nazywam jakims punktem zaczepienia,apropo cena mojego rzecha:) to jakies 450 w tym momencie(Gainward w koncu:)) Tak w ramach info ja mialem 6501:)a jeszcze jest zapas:)W kazdym razie wielkie dzieki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wybaczcie ze przerywam :P ale co byście mi doradzili na moja grafe bo nie te arty wqrzają i uważam ze moje 560 na rdzeniu to mało

1290338[/snapback]

z tego co pamiętam, to odpisałem ci :)

 

jeśli masz arty to raczej jest to kwestia chłdodzenia - jeśli się myle to wybacz i popraw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo podniesienie napięcia na karcie, albo chłodzenie lepsze :)

1290344[/snapback]

Jeśli by to była kwestia napięcia to karta by się raczej wieszała, a nie sypała artami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zapomniałem napisac ze chodzi mi o chłodzenie do ok 80 pln troszke rozkojarzony jestem :| pamieci wykręciłem do 1133 przez 2 yyy... to chyba 566,5??, co proponujecie do tych 80pln narazei tyle tylko mam :(

Edytowane przez Qlawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Czy można prosić o wklejenie tego wątka razem z innymi u góry? Będzie go łatwiej znaleźć. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo zwlekałem z zakupem 6600GT, aż pojawi się produkt od MSI dla AGP, a kiedy już sie pojawił to okazało się, że nie jest jakieś wybitne, więc zrezygnowałem z zakupu 6600GT i kupiłem ASUS'a 6800LE i to był bardzo udany zakup. Odblokowałem max na tej karcie i teraz cieszę się z 16 potoków i 6 verteksów. Polecam wszystkim tą kartę. Ryzyk fizyk z tym odblokowaniem, ale kto nie ryzykuje ten nie ma :wink:

Edytowane przez nazir_black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasnee ;) Dobrze, że Ci się udało, ja bym nie dał tysiaka dla ryzyka ;) Wolałem mieć pewność, zresztą nie miałem wyboru :) Fajnie, jak ktoś ma możliwość sprawdzenia wcześniej, czy karta pójdzie. No i ciekawe, czy będzie tak fajnie cały czas działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, np. przegżanie czy coś, ludziom jakieś Gainwardy posiadały kiedyś (podkręcone).... Może po czasie jakieś artefakty, coż, nie zrozum nie opacznie, ja Ci źle nie życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

a ja mam takie pytanko-która z tych kart może być najcichsza, bo słyszałem, że Leadtek 6600GT jest cichy, a nie wiem jak inne

1296047[/snapback]

Z testów wynika, że najcichsze są: ASUS, Gigabyte, Leadtek, Galaxy, MSI, a najgłośniejsze: Inno3D, XFX, Sparkle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też słyszałem, że Sparkle jest strasznie głośny, ale nie wiedziałem, że Inno3D i XFX, chociaż mam wątpliwości do tego XFX bo podobno zmieniali mu ostatnio chłodzenie, więc może jest cichsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znów mam neta... :)

 

Mam prośbę-czy ktoś z posiadaczy GF6600GT ma możliwośc przetestowania Splinter Cell:Chaos Theory bo jestem ciekaw jak ta gra chodzi na tej karcie(oczywiście mam na myśli SM3.0 z AA/AF i bez AA/AF)...Najlepiej w rozdziałce 1024x768 i 1280x1024 :D

Prosze o to bo za ok. 2-3 tyg. mam zamiar zamówić już tego GF-a a jako że bardzo lubie tę serie gier to zależy mi żeby mozna było sobie komfortowo pograć(bo na moim niemal 3-letnim GF4200 nie bardzo to idzie :cry: )

 

Z góry bardzo dziękuję za fatyge!!

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc,

jutro (tzn. juz dzisiaj - wybila *01.08* ) musze podjac decyzje geforce'a 6600GT ktorej firmy wezme :D

mam do wybrou:

Gigabyte 750 PLN

MSI 760 PLN

Leadtek 750 PLN

Galaxy 760 PLN

Sparkle 760 PLN

ktorego wybrac? za galaxy przemawia fajne taktowanie na start (w o/c raczej sie bawic nie bede, ale to przeciez dziecinnie proste :P ) nie wiem doradzcie (na pewno powinna byc cicha lub srednio cicha :D)

Czekam z niecirpliwoscia na odp.

Edytowane przez zebra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu piszą o Splinterze:

http://www.frazpc.pl/komentarz/13187-45

 

Zebra, ja mam Leadteka, dlatego, że był w sklepie akurat, zawsze miałem Leadteki, to już mój piąty chyba....i jestem zadowolony. Żadne cuda, ale działą normalnie, cicho, puściłem na 550/1100(550) i przeszło testy, nadal się nie grzało za bardzo... Odtaktowałem, bo różnica kilka klatek a i tak gry działają BOSKO, więc po co męczyć (?) kartę ;) Wersja agp oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam, i musze to powiedzieć B)  Radek 9800PRO bije według mnie 6600GT na głowe. Zaczynając od jakości obrazu (w co sam nie wieżyłem, dopóki nie oddałem GT i nie dostałęm 9800PRO), a kończac na jakości wyświetlanych klatek. nie mówie tu o ich szybkości. Na GT były takie dziwne skoki i zawirowania ekranu jak było za dużo FPS wyświetlanych (testowane na Champions League 04/05), w Radku tego nie ma. Tak samo np. w 3D Mark 05, mimo iz w pierwszym teście obydwa latały po jakieś 12FPS, to jednak obraz na Radku był bardziej płynny. Widac, ze Panowie z nVIDIA, nie wiedzą chyba sami do czego dążą...

1283448[/snapback]

to ja w takim razie poprosze o zrzut z jakiejs gierki drogi panie ... (zawirowania ekranu) ciekawostka musilabym zobaczyc sam no chyba ze po 11 piwach to moze i jeszcze jedno prosze o wytlumaczenie roznicy miedzy jakoscia obrazu (moze chodzi o 2d?)a jakoscia wyswietlania klatek lol no i na koniec (moze to po piwie wlasnie) obraz wyswietlany z taka sama predkoscia (12fps)na roznych karta na jednej karcie jest plynny a na drugiej nie rozumiem jak mozna mowic o plynnosci przy 12fps, wiec moze bys sobie odpuscil pierdzielenie takich glupot na forum to juz lekka przesada i wyglada mi tu jestes zwykly nOOb' i zostales ze swoim r9800 ktory mozna kupic za 550 pln i zal Ci dupe sciska i wylewasz sie przez to w topicu Nvidia

 

sorka za taka riposte ale koles mnie wkorzyl troche

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

:arrow: Gigabyte za 750zł to dobra cena?

:arrow: Jaki jest rozstaw otworów na nim? Chciałbym zamontować bloczek wodny z podpisu, który teraz siedzi na 4Ti. Co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja w takim razie poprosze o zrzut z jakiejs gierki drogi panie ... (zawirowania ekranu) ciekawostka musilabym zobaczyc sam no chyba ze po 11 piwach to moze i jeszcze jedno prosze o wytlumaczenie roznicy miedzy jakoscia obrazu (moze chodzi o 2d?)a jakoscia wyswietlania klatek lol no i na koniec (moze to po piwie wlasnie) obraz wyswietlany z taka sama predkoscia (12fps)na roznych karta na jednej karcie jest plynny a na drugiej nie rozumiem jak mozna mowic o plynnosci przy 12fps, wiec moze bys sobie odpuscil pierdzielenie takich glupot na forum to juz lekka przesada i wyglada mi tu jestes zwykly nOOb' i zostales ze swoim r9800 ktory mozna kupic za 550 pln i zal Ci dupe sciska i wylewasz sie przez to w topicu Nvidia 

 

sorka za taka riposte ale koles mnie wkorzyl troche

1296681[/snapback]

 

No to żeś mnie rozwalił... Nie jestem żaden nOOb, i nie żal mi na karte. Po prostu mówi o tym co widze. A ATI nigdy nie lubiłem... po prostu takie miałem odczucie po zamianie 6600GT na 9800PRO i to napisałem. A co do kasy to w drodze do mnie jest juz LEADTEK 6800GT, wiec wyluzuj stary.

 

PS. Nie wiem czy wiesz, ale publiczne bezpodstawne obrażanie kogokolwiek, jest w naszym pięknym kraju karne... Więc uważaj na to co mówisz.

 

PS2. Co do płynnosci na 12FPS. Doskonale wiem o tym iz to nie jest płynnosć. chodziło mi o wrazenie jakie sprawiały obie karty przy 12 FPS. i było ono na kożyść ATI.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żeś mnie rozwalił... Nie jestem żaden nOOb, i nie żal mi na karte. Po prostu mówi o tym co widze. A ATI nigdy nie lubiłem... po prostu takie miałem odczucie po zamianie 6600GT na 9800PRO i to napisałem. A co do kasy to w drodze do mnie jest juz  LEADTEK 6800GT, wiec wyluzuj stary.

 

PS. Nie wiem czy wiesz, ale publiczne bezpodstawne obrażanie kogokolwiek, jest w naszym pięknym kraju karne... Więc uważaj na to co mówisz.

 

PS2. Co do płynnosci na 12FPS. Doskonale wiem o tym iz to nie jest płynnosć. chodziło mi o wrazenie jakie sprawiały obie karty przy 12 FPS. i było ono na kożyść ATI.

1296813[/snapback]

nikogo ne mam zamiaru obrazac wyrazilem swoja opinie na temat twojej wypowiedzi tak samo jak ty wypowiedziales sie o kartach

obrazasz sie za noob-a ? no co ty :) i nie mowie ze zal ci na karte ... kup sobie taka na jaka masz ochote mowie tylko ze piszesz bzdury bo sam mialem 3 radki 9500,9700,9800Pro i kilka Nv po drodze i moglbym sie zgodzic z toba ale w kwesti jezeli mowilbys o FX5900 a nie GT-ku

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znów mam neta... :)

 

Mam prośbę-czy ktoś z posiadaczy GF6600GT ma możliwośc przetestowania Splinter Cell:Chaos Theory bo jestem ciekaw jak ta gra chodzi na tej karcie(oczywiście mam na myśli SM3.0 z AA/AF i bez AA/AF)...Najlepiej w rozdziałce 1024x768 i 1280x1024 :D

Na moim configu jak w podpisie w 1024x768 wszystko na full, w zakładce PS3.0 wyłączone HDR Rendering i Tone Maping oraz bez AA i AF chodzi > 30 FPS, wzglednie mało obciąża też 1AA w grze i 8AF ale wtedy mam już czasami spadki do 22FPS. Załączenie HDR Rendering + Tone Maping nie pozwala na grę w żaden sposób ... podobno nawet na 6800GT nie bardzo jest to grywalne ...

 

Po przeączeniu gry w tryb PS 1.1 (brak 2.0) gra śmiga podobnie jak poprzednie częśći.

 

 

W 1280x1024 nie odpalałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim configu jak w podpisie w 1024x768 wszystko na full, w zakładce PS3.0 wyłączone HDR Rendering i Tone Maping oraz bez AA i AF chodzi > 30 FPS, wzglednie mało obciąża też 1AA w grze i 8AF ale wtedy mam już czasami spadki do 22FPS. Załączenie HDR Rendering + Tone Maping nie pozwala na grę w żaden sposób ...  podobno nawet na 6800GT nie bardzo jest to grywalne ...

 

Po przeączeniu gry w tryb PS 1.1 (brak 2.0) gra śmiga podobnie jak poprzednie częśći.

W 1280x1024 nie odpalałem.

1297163[/snapback]

oj joj to na jakim sprzecie w ubi tam graja :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj joj to na jakim sprzecie w ubi tam graja :) ?

1297170[/snapback]

Pewnie na 2x Ultra :lol:

 

PS

 

Zrobiłem mały teścik w 1024x768.

 

 

1) Wygląda na to, że 4x AA obciąża niemal identycznie kartę jak 16AF.

 

2) Po załączeniu HDR Rendering AA nie działa.

 

3) Spadek wydajności po załączeniu HDR Rendering dochodzi u mnie do 10FPS.

 

4) Gra wyświetlana jest tylko w oknie a nie Full screene jesli w WinXP jakimś progsem wymusza się odśweiżanie ekranu.

Edytowane przez epoxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co do głośności... osobiście uważam że to suszarka (galaxy ma się rozumieć), tyle że na bardzo wolnych obrotach. Tak pozatym, to ja mam spaczony gust jeżeli chodzi o tą kwestię i może nie potrzebnie się czepiam <_<

 

2. NVidia 12 FPS to nie to same co ATI 12 FPS - zaiste ciekawe stwierdzenie ^_^ Oglądałem jakiś miesiąc temu w TV program o NESI (czy jak mu tam - bynajmniej, chodzi o tego dinozaura w jeziorze ^_^) i tam zrobili test na turystach.... na chwile pokazali im wystajacy kawełek słupka od płotu wynurzający się z jeziora i kazali narysować to co widzieli... Efekty i ich wypowiedzi by calkiem niezłe ^_^ Do czego zmierzam... ano do tego, że ktoś kto kupił 6600GT i się rozczarowal, a potem przesiadl na Radka z przekonaniem (w podświadomości, albo i nie, ale zawsze), że dana karta bedzie chodzić lepiej, faktycznie, ta karta może chodzić lepiej, z tym że tylko dla tej osoby. Fakty a wrażenie to dwie rózne sprawy i teksty, że te 12 klatek wygląda lepiej powala na kolana i woła o pomstę do nieba (pomijam, że żyjemy w demokratycznym kraju, gdzie każdy może się wypowiadać do woli i to na każdy temat). Z kolorystyką czy nasyceniem barw radek nie prezentuje się napewno lepiej... Tak się akurat składa, że zanim zakupiłem galaxy, miałem w domu do testów 9800Pro Shaphira i ostatecznie wybrałem jednak 6600GT.

 

3. Ktoś narzeka, że w Far Cry'u trochę przycina na samym początku zaraz po załadowaniu a na Radku nie... Fakt, może i tak, ale jak jest ustawiony FC na NVDII a jak na ATI - to popierwsze... Po drugie... na nowych sterach nie uświadczyłem tego, po trzecie, na starych sterach i dodatkowym 512mb też tego nie uświadczyłem.

 

4. Wieszanie psów na mojej osobie proszę tylko dziś... jutro chcę się wyspać ^_^

Edytowane przez TaYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...