Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm cos słyszałem ze do A64 isnstaluje sie sterowniki pod windowsem moze ich nie masz ... wiem ze absurdalne ale zawsze jakiś pomysł :>

1410375[/snapback]

nie rozumiem zbytnio tej wypowiedzi ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale 256MB to raczej bajer...

 

Choc dual BIOS i zworka od VGPU sa mile ^^

1411252[/snapback]

hmmm 256mb kojarzy mi sie ze slaba podkrecalnoscia, no ale moze tu bedzie inaczej w koncu to ultra... I cena tez pewine bedzie ultra czyli powyzej 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery mam 76.41 bety na 76.50 tez bylo dobrze.Nie modyfikowane typu Xtreme G bo te sie kopaly

1411433[/snapback]

 

jak dlamnie najlepsze stery narazie to 76.44 a najslabiej wypadly 71.89 no i to dziwne ze na tych 71.89 temperaturka mi podskoczyla o 2 stopnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem karte graficzną na allegro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49142325 .

Poprzednie aukcje kolesia sa po 1 pln , teraz nie chce odbioru osobistego tylko wplate na konto .

Jesli ktos z Torunia z okolic ul.Mickiewicza chcialby bezinteresownie pomóc to prosze o info na priv i podam namiary na kolesia. Jeśli wszystko się uda zapraszam na browarka i może na zielone..

 

THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w was przesiadł się na GF 6600GT AGP z Radka 9700 non pro? Interesuje się o ile mógłaby wzrosnąć wydajności po przesiadce w takich grach jak H-L 2, CS:S, Far Cry, czy SWAT 4. Jeśli ktoś mógłby pokusić się o wyrażenie takiej różnicy w procentach,bo nie wiem czy warto dopłacać ponad 300zł do 6600GT.Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w was przesiadł się na GF 6600GT AGP z Radka 9700 non pro? Interesuje się  o ile mógłaby wzrosnąć wydajności po przesiadce w takich grach jak H-L 2, CS:S, Far Cry, czy SWAT 4. Jeśli ktoś mógłby pokusić się o wyrażenie takiej różnicy w procentach,bo nie wiem czy warto dopłacać ponad 300zł do 6600GT.Dzięki.

1413553[/snapback]

http://anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2277&p=3

 

tu masz cos w procentach tylko ze porownanie do 9800pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w was przesiadł się na GF 6600GT AGP z Radka 9700 non pro? Interesuje się  o ile mógłaby wzrosnąć wydajności po przesiadce w takich grach jak H-L 2, CS:S, Far Cry, czy SWAT 4. Jeśli ktoś mógłby pokusić się o wyrażenie takiej różnicy w procentach,bo nie wiem czy warto dopłacać ponad 300zł do 6600GT.Dzięki.

1413553[/snapback]

Gdybym mial doplacic 100zl to bym sie zastanowil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zakupiłem całkiem niedawno kartę graficzną Gigabyte GF 6600GT. Z tego co wiem, karta ta powinna posiadać taktowanie rdzeń/pamięć 500/1000. Tymczasem u mnie program V-tuner2 pokazuje wartości 300/1000. Czy mogę bez problemu przesunąć suwak na 500MHz? I czy jest sens podnosić wartość taktowania pamięci? I czy ktoś dokłądnie może mi wyjaśnić do czego służą przyciski Save, Load, GO.

Edytowane przez Pafcio01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zakupiłem całkiem niedawno kartę graficzną Gigabyte GF 6600GT. Z tego co wiem, karta ta powinna posiadać taktowanie rdzeń/pamięć 500/1000. Tymczasem u mnie program V-tuner2 pokazuje wartości 300/1000. Czy mogę bez problemu przesunąć suwak na 500MHz? I czy jest sens podnosić wartość taktowania pamięci? I czy ktoś dokłądnie może mi wyjaśnić do czego służą przyciski Save, Load, GO.

1415012[/snapback]

O kurde widze ze jestes n00b w dziedzinie overclockingu wiec radze poczytaj dzial faq zajrzyj do podstawowych zagadnien a potem przeczytaj ostatnie 85 stron tego topicu to dowiesz sie bardzo duzo. Bo wiesz overclocking niebezpieczna zabawa.

A co do taktowania - to 300/1000 to taktowanie w trybie 2d. W trybie 3d karta od razu przeskakuje na 500/1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w was przesiadł się na GF 6600GT AGP z Radka 9700 non pro? Interesuje się  o ile mógłaby wzrosnąć wydajności po przesiadce w takich grach jak H-L 2, CS:S, Far Cry, czy SWAT 4. Jeśli ktoś mógłby pokusić się o wyrażenie takiej różnicy w procentach,bo nie wiem czy warto dopłacać ponad 300zł do 6600GT.Dzięki.

1413553[/snapback]

Ja się przesiadłem, przy dopłacie 300zł nie warto, a jak się już przesiadasz to pomyśle o PCI-E (tak, wiem, że wydajność ta sama) karty na tą złącze są poprostu tańsze B)

Imho - jeśli przesiadka z radka 9700/9800 to tylko przy agp -> pci-e inaczej nie warto według mnie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...