Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tej aukcji i o sprzedającym?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51331938

 

Inne przedmioty też całkiem tanio sprzedaje i komentarze wydają mi się dziwne :/

 

kilka gf6600gt za 500 i 3x r9800pro za 450 zeszły w pare godzin. za jakis czas sie okaze czy warto sie bylo wstrzymac z zakupem

Edytowane przez freeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no zwłaszcza że sprzedaje p4 3.4 a w opisie pisze 3.0 ;))

1442718[/snapback]

 

to co nie mogą go ukarać ?? tak jak ja napisze że chcę sprzedac AMD ATHLON 64 2800+ i nie napisze czy dziala czy nie (a nie bedzie dzialal) to nic mi nie zrobia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam:)

 

No wiec wrescie ruszylem sie i kupilem nowa paste(artic silver 5) ,po ciezkiej pracy :)usuwania starej pasty i odpalenia karty zrobilem nowe testy, pamienci poszly ze 1140 na 1160 bez artow ale niestety nadal gpu niechce sie poddac,zaledwie 555 bez artow, ale w sumie i tak postep bo z 550@1140 na 555@160 bez problemow, co najdziwniejsze nie zanotowalem praktycznie wiekszej wydajnosci ale mysle ze blokuje mnie stary duron 1800 ktory biedak nie nadaza z przetwarzanie danych z gpu karty, za jakis czas zmiana mobo na 64 ,wtedy powalcze:)i jeszcze dam sie troche wygrzac nowej pascie a za jakis czas zrobie nowe testy :),swoja droga moje pamienci poszly by i na 630 bez zwiech ale z artami, tylko ten gpu mnie martwi bo niechce sie ruszyc wiecej a przeciez czasem duze oc gpu moze dac wiecej niz pamienci,ale jeszcze z tym powalczymy:)

 

Mam nadzieje że ta odpowiedź satysfakcjonuje Winter, gratuluje zakupu DIAMONDA - zajefajna karta i choć to nie GT i kręci się gorzej niż GT to i tak przejściówka VIVO od DIAMONDA jest przedmiotem mojego pożądania i nie skrywanej zazdrości nie wspominając o wściekłości na MSI za takie zubożenie GT icon_smile3.gif

LexOmega jesli chodzi o przejsciowkie o jakiej piszesz to ja mam taki chyba komplet :tv-out s-s connecting cable, dvi-i/vga adapter, hdtv/vivo connecting cable -czyli multi przejsciowka wejscia wyjscia cinch i svhs, w sumie chyba mam wszystko co tylko mozna miec aby bawic sie w vivo, mamy te same karty wiec chyba powinienes miec to samo? bo sprawdzalem stronkie z msi i diamond ma to samo co ja jesli chodzi o wyposazenie vivo,wiec nie wiem czego zazdroscisz Winterowi?

 

Jesli chodzi o te nieszczesne gumki to po zmianie pasty jak wyzej pisalem, pamienci poszly wyzej ale teraz dales mi do zastanowienia sie,bo jesli ty nic na nich nie masz a tak ci ladnie chodza to moze je wyczyszcze, a najgorsze jest to ze ja nie pamientam czy tam 1 raz cos bylo czy nie , moze faktycznie lepiej tam nic nie dawac bo przeciez same w sobie moga byc przewodnikiem termicznym ,swoja droga podkrecanie wyzej pamienci moze nie dac przyrostu w wynikach wiec sie zastanowie co z tym zrobic bo wolalbym ruszyc wiecej gpu ktorego wieksze oc wiecej by dalo niz dorzucenie tych 20-30 mhz do pamienci.

 

ps swoja droga wszystkie nasze kompy nawet te najnowsze mozemy wyrzucic nie mowiac o kartach graficznych po tym co wczoraj oglosili w specyfikacji nowego Xboxa 360, poprostu zmiazdzyl mnie:):):)

pozdrawiam:)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:)

LexOmega jesli chodzi o te 040 na koncu to nie ma zadnej pomylki,

1440433[/snapback]

gladiac---

A jednak ta końcówka w oznaczeniu ma znaczenie. Pogrzebałem na necie i okazało się że są:

-MS-8989-02S

-MS-8989-010

-MS-8989-020 Diamond

-MS-8989-040 oznaczana jako: Lite lub LRTL

-MS-8989-050- najlepsza

 

Do MSI MS-8989 6600GT-VTD128 Lite znalazłem opis:

... weitere Informationen:

Lite: Ohne Games !

VIDEO IN/OUT:(YES/NO): no

DRIVER: Windows 98,NT,Win2000,ME,XP

INCLUDING: Installations-CD, Handbuch

SUPPORT ABOUT: MSI

D.O.T. Kühlung: TOP Tech

für noch bessere Spielleistungen !

GRAPHIC CHIP: nVidia GeForce NX6600 GT 8x

GRAPHIC MEMORY: 128MB DDR-Ram 2,8ns 128Bit

RAMDAC MAX. IN MHZ: 400 900 Speichertakt/500MHz Chiptakt

MAX. RESOLUTION IN HZ: 2048x1536

MULTI-SCREEN CAPABLE(YES/NO): ja DVI/VGA Adapter

NUMBER OF VIEDO PORTS: DVI, TV out, Video In

 

http://business.europeit.de/artikel_447613.htm

 

Ta wersja występuje właściwie tylko w Europie. Na pewno zwróciłeś w opisie uwagę na kości pamięci, ale to chyba jakaś pomyłka. Sprawdź u siebie i daj znać.

 

Ale najfajniejszy model to:

MS-8989-050 która oznacza MSI NX6600GT-VTD128SP 6600GT DDR3 128MB 128BIT AGP8X z pamięciami 1,6ns. Ito ta wersja 6600GT od MSI ma te zajefajne złącze VIVO, a pudełko jak od 6600 DIAMONDA. Opis:

 

http://www.msicomputer.com/product/p_spec....128SP&class=vga

 

http://komputery.waw.pl/hard/karta_graficz...6600GT-VTD128SP

 

A tu teścik tego wynalazku:

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleID=1786

 

Fajnie będzie zapodać biosik od tej karty do swojej , pewnie pamięci 1,6 ns mają wyższe reżimy timingów niż nasze -2,0ns

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...LexOmega jesli chodzi o przejsciowkie o jakiej piszesz to ja mam taki chyba komplet :tv-out s-s connecting cable, dvi-i/vga adapter, hdtv/vivo connecting cable -czyli multi przejsciowka wejscia wyjscia cinch i svhs, w sumie chyba mam wszystko co tylko mozna miec aby bawic sie w vivo, mamy te same karty wiec chyba powinienes miec to samo? bo sprawdzalem stronkie z msi i diamond ma to samo co ja jesli chodzi o wyposazenie vivo,wiec nie wiem czego zazdroscisz Winterowi?...

1442775[/snapback]

No to mnie zaszczeliłeś bo ja przejściówkę -złącze do VIVO mam w postaci wiązki kabli a Winter do swojego 6600 Diamonda dostał zamiast tekiej wiązki, złaczke w postaci żółtego pudełaczka o znacznie lepszym wykonaniu niż te kabelki. I chociaż ich użyteczność jest taka sama, to jedna mnie to irytuje, że do droższej karty MSI dało gorszą przejściówkę. Teraz już wiem że dołożyli ją do 6600GT SP.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam!

 

LexOmega jesli chodzi o pamienci to maja koncowkie oznaczona jako-gc20 i sa samsunga tak ze mysle ze beda 2.0 i raczej nie sadze zebym mial wersje lite lub lrtl

bo jak podales w specyfikacji znalazby sie jeszcze jeden blad oprocz pamienci a mianowicie:

VIDEO IN/OUT:(YES/NO): no

a przeciez u mnie bedzie yes:) no i na linku ktory podales jest wyraznie napisane wersja lite czyli troszkie zubozala a moja to msi nx6600gt vtd128,ddr3,d-sub,dvi-i,hdtv/vivo,tak jest na kartonie.Pozatym w ksiazece zalaczonej do karty jest kilka opisow kart moze tam znajdziesz wiecej informacji,jesli chodzi o przejsciowkie to mam wlasnie w postaci wiazki bo nawet napisalem przy niej wczesniej cable, a co do innej przejsciowki u wintera to jest to to samo tylko w wersji box a nie cable i jesli chodzi o jakos przesylu danych to nie sadze zeby sygnal byl tam lepszy niz u nas tym bardziej ze nasze karty jednak sa drosze wiec sadzisz ze moglibysmy byc gorszymi klientami??:):) moja karta normalnie kosztowala 220 euro ja zdobylem ja za 200:) kurs euro wtedy byl jakies 4,10, wersja lite o ktorej piszesz kosztuje 179 euro .co sadzisz o zmianie pasty u mnie i nowych testach?

pozdrawiam:)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co sadzisz o zmianie pasty u mnie i nowych testach?

1443036[/snapback]

Witam :)

gladiac--- Fajnie że to oznaczenie na twojej karcie nie oznaczało zubożonej karty, i że masz 6600GT full wypas. Co do tych nieszczęsnych przejściówek to oczywiście że użyteczność ich jest identyczna, natomiast jakość wykonania jest w tej z Diamonda wyższe przez co robi lepsze estetyczne wrażenie i tylko tyle.

Natomiast, co do twoich prób O/C to cieszy mnie fakt, że budzisz swojego NX6600GT-, bo z tych kart można naprawdę sporo wycisnąć. Z moich wyliczeń wynika, iż twój wynik w 3DMark05 powinien podskoczyć po przesmarowaniu AS5 o ok. 80 smarków- zawsze coś. Spróbuj za kilka dni gdy wygrzejesz AS5 :). Swoją drogą też zastanawiam się nad przesmarowaniem AS5 GPU mojej grafy. Zwłaszcza po dzisiejszym O/C- GPU 671, a RAM 649 (1298) które ustawiłem w MSI Clock. Na takich ustawieniach chciałem przejść 3DMarka05 :D -pierwszy test GT1 - Return To Proxycon przeszedł ale drugi -GT2 - Firefly Forest- się nie rozpoczął bo zaliczyłem zwieche :angry: . Muszę nad tym pomyśleć, bo nie było artów, więc, to pewnie za małe napięcie. Jak przejdę test na takich ustawieniach to zapodam screena.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

gladiac--- Fajnie że to oznaczenie na twojej karcie nie oznaczało zubożonej karty, i że masz 6600GT full wypas. Co do tych nieszczęsnych przejściówek to oczywiście że użyteczność ich jest identyczna, natomiast jakość wykonania jest w tej z Diamonda wyższe przez co robi lepsze estetyczne wrażenie i tylko tyle.

Natomiast, co do twoich prób O/C to cieszy mnie fakt, że budzisz swojego NX6600GT-, bo z tych kart można naprawdę sporo wycisnąć. Z moich wyliczeń wynika, iż twój wynik w 3DMark05 powinien podskoczyć po przesmarowaniu AS5 o ok. 80 smarków- zawsze coś. Spróbuj za kilka dni gdy wygrzejesz AS5 :). Swoją drogą też zastanawiam się nad przesmarowaniem AS5 GPU mojej grafy. Zwłaszcza po dzisiejszym O/C- GPU 671, a RAM 649 (1298) które ustawiłem w MSI Clock. Na takich ustawieniach chciałem przejść 3DMarka05 :D -pierwszy test GT1 - Return To Proxycon przeszedł ale drugi -GT2 - Firefly Forest- się nie rozpoczął bo zaliczyłem zwieche :angry: . Muszę nad tym pomyśleć, bo nie było artów, więc, to pewnie za małe napięcie. Jak przejdę test na takich ustawieniach to zapodam screena.

Pozdrawiam

1443751[/snapback]

to nie za małe napięcie tylko PAMIĘCI za mocno skręcone :) masz je czymś chłodzone ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie za małe napięcie tylko PAMIĘCI za mocno skręcone :) masz je czymś chłodzone ??

1443772[/snapback]

cała karta ma oryginalne chlodzenie :D , a pamięci są chłodzone w MSI NX6600GT. Pomiędzy kośćmi a radiatorem od GPU są termoprzewodzące gumki , ale to chyba słabe rozwiązanie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam:)

Natomiast, co do twoich prób O/C to cieszy mnie fakt, że budzisz swojego NX6600GT-, bo z tych kart można naprawdę sporo wycisnąć. Z moich wyliczeń wynika, iż twój wynik w 3DMark05 powinien podskoczyć po przesmarowaniu AS5 o ok. 80 smarków- zawsze coś. Spróbuj za kilka dni gdy wygrzejesz AS5 icon_smile3.gif

co do 3dmarka 05 to mam w tej chwili ok 3400 na ustawieniach 555@1160 i mysle ze to dobry wynik biorac pod uwagie durona 1800:) ,wydaje mi ze po przejsciu na 333 fsb i nowe mobo z prockiem chociazby amd 64 2800 wyniki sporo sie podniosa:) ,sam producent pisze ze karta np.w 3dmarku03 powinna miec bez oc 8000 a z 10% oc 8800,a u mnie przeciez zrobi sie nawet ok 12% wiec mysle ze 9000 pojdzie a w 3Dm05 jakies 3800 wiec to chyba powinny byc dobre wyniki:)

lexOmega przesmaruj gpu ale nie ruszaj pamienci bo jesli ci tak dobrze sie kreca to widocznie na gumkach nic nie jest potrzebne, ja jeszcze wygrzeje troche nowa paste a potem moze sprubuje dac oc bez pasty na gumkach,swoja droga rozpientosc oc naszych pamienci jest naprawda duzy tylko ich stabilnosc zalezy juz indywidualnie od tego z jakiej czesci wafla zostal wycienty co przeklada sie na jakos oc, bo jak widac po postach takie same karty i modele potrafia miec rozne poziomy oc, mozesz przetestowac 3dmark03 w 1024@768 jak i 1280@1024 ,szczegulnie interesuje mnie ten drugi test bo widzialem porownania innych lepiej kreconych kart i jestem ciekaw jak u ciebie to wypadnie

pozdrawiam:)

ps.lexOmega swoja droga powinienes trafic na jakas liste super oc na standartowym wentylu bo jesli nawet ktos kreci podobnie karty to tylko na wodotryskach:):)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do 3dmarka 05 to mam w tej chwili ok 3400 na ustawieniach 555@1160

1444540[/snapback]

Cześć :)

gladiac---Zrobiłem test 3DMark05 na dokładnie takich ustawieniach jak twoje tzn.: 555@1160. Dla potrzeb tego testu zmieniłem też FSB na 133 (266) co dało mi na CPU 1470 czyli Atlon-XP 1900+, a więc wykreowałem warunki zbliżone do tych jakimi ty dysponujesz. Wszystko to po to byś mógł porównanać nasze wyniki.

Ja w 3DMarku05 na powyższych ustawieniach otrzymałem dokładnie 3747 smarków. Dla porównania przeprowadziłem taki sam test z FSB 200 (400), w którym otrzymałem 3949 smarków. Czyli bonus za wyższe FSB i procek Atlon XP +3200 wyniósł 200 smarków.

Co do 3DMarka03 to nie mam go wogóle zainstalowanego , ale pogrzebie w starociach :) i jak go zainstaluje to zrobie ten te teścik tylko w rozdziałce 1024@768 bo mam LCD 15 i nie mam dostępnej żadnej większej rozdzielczości :(.

 

...lexOmega przesmaruj gpu ale nie ruszaj pamienci bo jesli ci tak dobrze sie kreca to widocznie na gumkach nic nie jest potrzebne, ...

1444540[/snapback]

W moim egzemplarzu MSI NX6600GT najsłabszym ogniwem są właśnie pamiątki a właściwie ich chłodzenie - ten problem muszę jakoś rozwiązać. Fajne byłoby jakieś WC, ale kasy szkoda. W końcu to nie sztuka kupić chłodzenie do karty za połowe jej ceny :). Muszę znaleźć coś ekonomiczniejszego może sam coś zrobie :).

A może ktoś wie coś bliższego o tych gumkach na pamięciach, co to jest?? , jakie ma parametry termiczne??

A jeszcze jedno, jak zmieniasz taktowanie zegarów karty to nie rób tego przez NVIDIE tylko przez MSI Clock. NVIDIA poodaje zawyżone zegary tzn. jak w NVidi ustawiłem RAM na 1160 to MSI Clock i 3D!Turbo wskazywały 1155. Przynajmniej u mnie tak jeat , sprawdz u siebie i daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam

 

lexOmega dzieki za testy ale oprucz zmiany fsb zapomniales ze masz 2x512 ramu i to w dualu:) ,wiec testy jeszcze nie byly miarodajne ,pozatym sama plyta z prockiem pracuje na magistrali 333 a ty tylko zmieniles fsb szyna zostala, ja mam plyte ktora oczywiscie dziala z magistrala 333 (166)lecz przez starego proca tylko w 133 (266) czyli oprucz roznic w ilosci pamienci i timingach zostaje jescze magistrala dlatego roznice u ciebie pomiendzy 133 fsb a 200 fsb nie byly tak wielkie bo pamienc ta sama i jej ustawienia takie same jak i pelna praca magistrali, fajnie by bylo gdybys poszukal i sciagnal z netu 3dmarka 03 bo mialbym lepszy obraz calosci ,pozdrawiam

ps.co ciekawe w 3Dmarko05 mam 3400 wiec chyba niezle jak na durona 1800?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam

no oczywiscie ze beta :) ale wczesniej jakos nie mialem ochoty sie za to ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ,wiec polatalem troche po mapach i ogolnie jak na taka juz stara bete to i tak bylo niezle

in + ze wyszedlem sobie za plotek i moglem chodzic naprawde po duzym terenia ,tylko ze nie bylo niczeko poza starymi mostami i wagonami kolejowymi ,wszystko to wygladalo jeszcze na direct 7.0 ale tekstury rdzy wygladaly chyba lepiej niz w hl2 jesli nie liczyc braku efektow bumpmappingu czy jakos tak:) karta sie nawet nic nie spocila bo za bardzo nie bylo przyczym , no to chyba tyle ,moze jeszcze tylko ze tak naprawde mimo ze jestem wielkim fanem hl1 to 2 byla o wiele gorsza i nudniejsza i jesli stalkier nic nie sknoci to moze byc gra roku ..tylko ktorego:):)

 

ps.dopiero dzisiaj zobaczylem ze alfy sa od dawna tylko jakos je przeoczylem wiec wszystkich zainteresowanych sorruje:):)

 

ps. troche trobilem offtopic sorry:):) kajam sie przed moderatorami:)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wracajac do tematu GF6600GT, mam jak widac w sygnaturce GALAXY, miedziane chłodzenie na pierwszy rzut oka wygladało kusząco :rolleyes: jest tylko jeden problem GPU na tych karta jest umieszczone nieco wyżej niż kostki pamięci a cooler firmowy ma plaska dupcie, generalnie nie jest wyfrezowany tam gdzie powinien czyli na styku z GPU. Producent rozwiązał problem stosujac ... tak to wie kazdy posiadajacy GALAXY a może i wszyscy producenci 6600GT tak robią... GUMKI TERMOPRZEWODZĄCE!! :wink: hit sezonu... dupiaste gumki... tylko że te gumki to za bardzi nie przewodzą ciepła tak jak powinny bo po dłuższym pograniu pamieci sie grzeja i wyskakuja artefakty, nie jest to wina przetaktowania bo na chlodnych jest miodzio ..tylko te gumki.

A co do sedna problemu szukam chłodzenia na tą karte, cichego i wydajnego i jednoczesnie nie kosmiecznie drogiego, bo to jak wiadomo mija sie z celem, problem tylko w tym że z tego co widze taki arctic silencer chłodzi sobie rdzeń ale nie pozwala juz zastosować radiatora na pamiątki beż wycinania mu obudowy:

http://www.techniz.co.uk/modules.php?name=...t&id=219&page=5

(zdjęcie czwarte)

Nie wiem jak jest z zalmanem VF 700, wiem że tam da się zamontować na dwie kostki radiator ale nie wiem czy da sie na pozostałe dwie?

Wieć bede wdzięczny jeśli ktoś da mi namiar na chłodzenie co najważniejsze ciche i wydajne przy którym nie ma problemu ze schłodzeniem pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha tak przy okazji z czystej ciekawości co to jest to takie małe wystające co też jest posmarowane pasta i przylega do radiatora ? drugie malutkie GPU ? :wink:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha tak przy okazji z czystej ciekawości co to jest to takie małe wystające co też jest posmarowane pasta i przylega do radiatora ? drugie malutkie GPU ?  :wink:

Pozdrawiam

1447434[/snapback]

To jest HSI.

 

I zastanow sie czy chcesz kupowac chlodzenie do karty za 1/4 cene karty zeby zwiekszyc osiagi karty o 1/20 ? Czy nie lepiej zrobic tak jak zrobil qlawy - rdzen od boxowego p4 lekko przyciac i zalozyc na gpu. A na memki jakis stary radiator pociac i wlozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pamieci kupie radiatory osobne miedziane i sobie podocinam malym kosztem natomiast co do gpu to prawde mowiac nie mam zadnych starych coolerow od P4 ani od niczego innego, a jak mam zaplacic za chlodzenie 50-60 zl to wole je kupic niz kupowac za (strzelam) jakies 20-30 zł miedziany radiator i za parenascie zlotych wentyl (pomijajac fakt ze cichy papst kosztuje znacznie wiecej jeszcze ciac to cudowac, jechac do sklepu, szukac, tracic benzyne i czas...

Przede wszystkich chce zeby to bylo ciche a te 1/20 ... to dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mozna polecic Zalmana VF770 AlCu, ale to jest koszt 110zl. W komplecie sa radiatorki na pamieci.

1449467[/snapback]

A czy te radiatorki na pamieci mieszcza sie pod tym wiekszym radiatorem z wiatrakiem ?

Chdzi mi o wersje AGP karty. Masz takiego zalmana u siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej te radiatorki nie beda pasic chyba ze po spilowaniu

albo przelozyc pamieci na tylnia strone pcb :D

1449777[/snapback]

Hehe tia, ja własnie nabylem tego zalmana i go zamontowalem (btw w apollo w krakowie jest za 91 zł), tylko tym wiekszym kalafiorem w strone mobo bo tylko tak sie dalo radiatory na pamieciach umiescic. Niestety prz slocie AGP mam siakis kondensatror wiec musiałem w kalafiorze powyginac te skrzydelka dlugie tak zeby kondzio wlazl miedzy nie.

Generalnie jest ok :wink: rdzen kreci sie teraz kapke lepiej na 580 a pamieci sie nie przegrzewaja przy 1180 wiec zasadniczo jest dobdze :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...