Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, zainstaluje ten stuff ;] Hmm a właśnie jak chodzi NFSU:2, chodzi mi o mniej wiecej ilość klatek w max detalach tj. AA i te filtrowanie tekstur i 1024x768 ;] Bo mi coś niezbyt... smigał ;]

By the way, jak uaktywniłeś monitoring temp ? Wgrywajac nowy BIOSik ? ;]

1621226[/snapback]

Witam,

W NFS:U2 wszystko mam ustawione na maxa i nawet na nie podkręconym procesorze i grafie grało się przyzwoicie 35-50 FPS ,spadała tylko wydajność nie wiem jak się nazywają te w wyścigi w kółku, ale nie na torze wyścigowym tylko te drugie tak do około 20-25 FPS :/ jak było więcej niz 2 auta w pobliżu.

A temperature normalnie w sterach mi wyświetla, bez żadnego wgrywania biosu :blink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W NFS:U2 wszystko mam ustawione na maxa i nawet na nie podkręconym procesorze i grafie grało się przyzwoicie 35-50 FPS ,spadała tylko wydajność nie wiem jak się nazywają te w wyścigi w kółku, ale nie na torze wyścigowym tylko te drugie tak do około 20-25 FPS :/ jak było więcej niz 2 auta w pobliżu.

A temperature normalnie w sterach mi wyświetla, bez żadnego wgrywania biosu  :blink:.

1622931[/snapback]

Hmm, lipa, 6600gt powinien roczną grę na max detalach nie puszczać poniżej 25fps ale cóż. Tak czy siak czujnik temperatury jest na rdzeniu na memach nie ma ale te nie greją się bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde fakt, faktem jeśli chodzi o NFSU2 to też nie do konca wina samej karty bo engine to ta gra ma skopany :|

Po drugie primo <lol> hmm ja coś tej temperatury kontrolować nie moge na swoim gigabyte.

 

 

 

 

 

PS. @Kolos drivery które poelciłeś naprawde spoko smigają, thx bro ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde fakt, faktem jeśli chodzi o NFSU2 to też nie do konca wina samej karty bo engine to ta gra ma skopany :|

Po drugie primo <lol> hmm ja coś tej temperatury kontrolować nie moge na swoim gigabyte.

PS. @Kolos drivery które poelciłeś naprawde spoko smigają, thx bro ; ]

1624978[/snapback]

 

:lol: Chyba nikt na tym forum nie może kontrolować tempa karty, ale spoko bez jaj. Też mam 77.72 i jest git narazie najlepsze jakie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc mozecie mi pomoc .. .chce kupic jakiegos GF 6600 GT tylko jakiego mam do wydania ok 700 zl .. zalezy mi na dobrym OC karty .. :)

1627147[/snapback]

Czy ja wiem, Galaxy są już fabrycznie podkręcone (525\1050) i do tego można pamięci puścić na około 1150-1200 a rdzeń 580-600. Gigabyte też są fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki obecnie jest dobry GF 6600 GT jakiej firmy

 

winfast czy gigabyte

 

zastanawialem sie nad x800 GT 256 mb tylko problem polega na tym ze musze to kupic w sklepie ktory znajduje sie we wrocku , a tych kart jeszcze nie ma

 

karta ma wystarczyc do swobodnego grania w 1024x768

Edytowane przez Rush.mac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko z innej beczki - czy jest mozliwosc wylaczenia ekranu pojawiajacego sie przy starcie kompa w Leadteku A6600GT?

Albo przynajmniej zeby RAMu nie "odliczal"?

Moze w BIOSie jakos da sie to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nie dostalem odpowiedzi po 3 krotnym zapytaniu o pentagrama XC-80CU na Winfast 6600GT AGP , zaryzykowalem.

Instalacja w 2 osoby trwala jakies 5-10 minut.Wiele potu bo latal ten pentagram po zywym rdzeniu.Dokrecanie tez nie nalezalo do swobodnych bo dokrecalo sie na zywym pustym GPU.Wszystko jednak udalo sie .

Standart chlodzenie:

- 48C w iddle

- 76C w load

 

Pentagram CU :

- 38C w iddle

- 58C w load

 

Grafa podkrecona na 570/1100 jak narazie.

Oczywiscie radiatorki z kompletu wchodza tylko trzeba je dobrze poustawiac, nic nie trzeba pilowac ucinac ani klasc na pol pamieci pol radiatora.

 

Tak na przyszlosc dla innych uzytkownikow,ktorzy zastanawiaja sie nad zmiana chlodzenia.

 

Pozdrawiam.

 

 

PS przy konfigu jak w sygnaturze ramy na 2,5-4-4-8

wynik w 3dmarku2005 3300 pkt na podkreconej karcie do 570/1100 to dobry wynik?

Sterowniki 66.93.

Edytowane przez BorysVasiliev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy podkreconej karcie 570/1100 wynik 3300 w marku 05 to norma? sry ale powinno byc przynajmniej 3800 jak nie wiecej.

 

jesli 3300 bylo zrobione na ustawieniach 500/1000 to owszem - wynik jak najbardziej dobry.

 

zmien sterowniki - polecam NGO 77.76 - wzrost wydajnosci gwarantowany.

pamietaj aby przed zapuszczeniem 3dmarka ustawic jakosc grafiki na HIGH PERFORMANCE w sterownikach. moze to zanizylo pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy podkreconej karcie 570/1100 wynik 3300 w marku 05 to norma? sry ale powinno byc przynajmniej 3800 jak nie wiecej.

 

jesli 3300 bylo zrobione na ustawieniach 500/1000 to owszem - wynik jak najbardziej dobry.

 

zmien sterowniki - polecam NGO 77.76 - wzrost wydajnosci gwarantowany.

pamietaj aby przed zapuszczeniem 3dmarka ustawic jakosc grafiki na HIGH PERFORMANCE w sterownikach. moze to zanizylo pkt.

1638388[/snapback]

 

dalem w system na wydajnosc, stery ktore powiedziales i wynik 3800 bez groszy paru :)

Przy 570/1100.

 

580/1150 - 3900pkt-temp wzorsla po 45min tescie do 68C w stresie.

Jak dojde do 4k bede happy na maxa :)

Edytowane przez BorysVasiliev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam Fx 5900XT 3Dmark 03 - max 5600, chcę wymienic kartę grafiki na:

 

GeForce 6600GT Gigabyte GV-N66T128VP 128MB VIVO/DVI BOX (AGP)

http://sklep.benchmark.pl/pelny_17341.html

albo

GeForce 6600GT Leadtek

http://www.leadtek.com/3d_graphic/winfast_a6600_gttdh_2.html

 

so o nich sądzicie ,jak się kręcą ,co z temperatutami itp.

czytam o nich w necie ale brak jednoznacznej odpowiedzi .

Edytowane przez byzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam Fx 5900XT 3Dmark 03 - max 5600, chcę wymienic kartę grafiki na:

 

GeForce 6600GT Gigabyte GV-N66T128VP 128MB VIVO/DVI BOX (AGP)

1642840[/snapback]

 

Ja bym brał tego Gigabyta. Chociaż bardziej się grzeje w porównaniu do Leadteka to ma on już fabrycznie podkręconą pamięć:D Osobiście mam Sparkle więc porównywalną do Leadteka - jak bym miał możliwość to wymienił bym albo na Gigabyte albo na Galaxy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja może troche z innej beczki. Przesiadłem się wczoraj na nVidię jak w podpisie i mam pytanie. Czy istnieje jakieś narzędzie dla kart nVidii coś w stylu ati tray tools gdzie mozna w prosty sposób tworzyć profile dla aplikacji 3d tj. ustawiać żeby uruchamiały sie z róznymi parametrami aa i anizo?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja może troche z innej beczki. Przesiadłem się wczoraj na nVidię jak w podpisie i mam pytanie. Czy istnieje jakieś narzędzie dla kart nVidii coś w stylu ati tray tools gdzie mozna w prosty sposób tworzyć profile dla aplikacji 3d tj. ustawiać żeby uruchamiały sie z róznymi parametrami aa i anizo? 

 

Pozdro

1648890[/snapback]

ja mialem ten sam problem po padzie radka 9800se@pro

mam stosunkowo ciemny monitor i musialem kombinowac z gamma lub jasnoscia.

teraz uzywam do tego riva tunera i jestem zadowolony.

czesto zmieniam sterowniki i moje mozolnie wklepywane ustawienia moglyby przepasc wraz z ich reinstalka wiec uzywam rive i czuje sie bezpieczniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy do karty galaxy 6600gt można podłączyć taką przejściówke jak w linku http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63412412 i po instalacji sterów do vivo bedzie możliwość przechwytywania obrazu.Złącze w karcie jest 9 pinowe takie same jak w tej przejściówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja nie mam napisane w instrukcji że to jest karta z vivo ale wejscie jest takie same jak we wszystkich kartach 6600gt moj model to konkretnie ten http://www.galaxytech.com/news/listst1.asp?s_id=13 z dwoma wyjsciami dvi.Chyba zaryzykuje i kupie tą przejściówke cena niewielka a może się uda.A ten oryginalny adapter co mowisz to jest tak 3 czincze to wyjście komponentowe,ten 4 to kompozytowe i dodatkowo svideo.wiec w nim nie ma wejścia tylko same wyjścia.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Umnie w mieście mogę kupić 6600GT Galaxy na AGP za 571zł.

Tylko, że tam są dwa wyjścia DVI, ale jest przejściówka na D-SUB, bo mam monitor CRT :]

Z obrazem nie będą się dziać dziwne rzeczy??

Czy ktoś grywa w BF2 na tej karcie?? Jakieś problemy??

Edytowane przez Vatzeque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych dziwnych rzeczy z obrazem nie bedziesz miał ja miałem tak podłączone i obraz był ok.Obraz jes minimalnie lepszy niż na d-sub.A co do Battlefield 2 to nie grałem dużo ale chodził dość dobrze tylko ramu musisz mieć chociaż 1 giga. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...