Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie co raz bardziej zastanawiam się na d Gigusem lub Galaxy. Sam już nie wiem, chyba sie jeszcze z tym przespie pare nocek i zobaczymy.

 

A może macie gdzieś jakies linki do testów prownawczych tych kart, np. ze stron zachodnich, czy wschodnich :lol: ...

 

pozdro

Qvasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli byłby ktoś tak miły i dał linka lub podesłał mi Bios do Galaxy 6600GT to byłbym bardzo wdzięczny

 

chciałbym zflashować Galaxy 6600 ddr3 zalman na galaxy 6600GT zalman

 

pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie dzieje ale od jakiegos czau w driverkach pisze mi ze moja karta jest pod pci i nie wiem czemu tak sie stalo odpalam 3dm i mam sredni fps 0-1 przy gf6600gt w pierwszym tescie a to przeciez nie mozliwe co trzeba prestawec

 

KLIK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli byłby ktoś tak miły i dał linka lub podesłał mi Bios do Galaxy 6600GT to byłbym bardzo wdzięczny

 

chciałbym zflashować Galaxy 6600 ddr3 zalman na galaxy 6600GT zalman

 

pozdrawiam B)

1709229[/snapback]

A po co chcesz flashowac? O ile mi wiadomo to napiecia sa te same, tylko taktowania inne.

 

Ale skoro sie tak uparles i juz Ci sie uda to napisz jakie z tego korzysci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie dzieje ale od jakiegos czau w driverkach pisze mi ze moja karta jest pod pci i nie wiem czemu tak sie stalo odpalam 3dm i mam sredni fps 0-1 przy gf6600gt w pierwszym tescie a to przeciez nie mozliwe co trzeba prestawec

 

1710105[/snapback]

Wgraj na nowo stery do mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Leadteka 6600GT AGP

i system się zawiesza gdy uruchamiam filmy (gry 3d i większosć aplikacji 2d działa)

 

problem dotyczy sterowników: oryginalnych Leadtek 77.77 oraz nvidia 77.77 i 81.85

 

działa poprawnie jedynie na Leadtek 66.93 dołączonych z kartą,

dlaczego na nowszysch sterach to się sypie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sprzet:

Barton 2500, MSI KT6V series (kt600), 512 MB RAM KINGSTONE i 6600GT Gigabyte. Z tego co sie orientuje powinienem miec kolo 8000 tys w 3dm05 a ja mam 7400 (takt. 500, 1000). Co moze byc tego przyczyna? Czy na tym sprzecie to norma? Prosze bardzo o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem sie doradzić. Mam do kupienia nowa karte Gigabyte 6600GT w wersji Turbo Force. Ma taktowanie zegara 300 a pamieci na 1120. Sądzicie, że cena 660 zł jest Ok czy moze lepiej za ta kase cos innego ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. Karta działa pięknie bo wlasnie ją testuje. Quake4 w Ultra śmiga jak złoto. Teraz zostało mi tylko podjąć decyzje. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem sie doradzić. Mam do kupienia nowa karte Gigabyte 6600GT w wersji Turbo Force. Ma taktowanie zegara 300 a pamieci na 1120. Sądzicie, że cena 660 zł jest Ok czy moze lepiej za ta kase cos innego ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. Karta działa pięknie bo wlasnie ją testuje. Quake4 w Ultra śmiga jak złoto. Teraz zostało mi tylko podjąć decyzje. Pozdro

1716449[/snapback]

jasne - a swinie lataja... :lol2: :lol2: :lol2: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez zhir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no... na takim sprzecie 8k w 3dm05? zze sie tak zapytam kpisz? Jak by ci chodziło o 3dm03 to wynik jest całekim w normmie jak sprzet jest nie krecony

1716356[/snapback]

8k w 2003 to norma ?

ja wyciągnąłem około 5,5k na standardowym 1024x768

i sprzęt jak w podpisie bez kręcenia karty

to coś chyba wysokie te normy macie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8k w 2003 to norma ?

ja wyciągnąłem około 5,5k  na standardowym 1024x768

i sprzęt jak w podpisie bez kręcenia karty

to coś chyba wysokie te normy macie :blink:

1716964[/snapback]

Zajrzyj do linka w moim sigu...

 

Krecenie dalo mi jakies 1k - 1.5k punktow.

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry oczywiscie pomylilem. 7400 w 3dm03. Po podkrecenu 550 - 1170 mam 8020. Wydawalo mi sie ze powinno pojsc lepiej, no ale moze to wina systemu bo juz konkret zawalony. Nie moge tez sie uporac z podkreceniem bartka ale to juz zdaje sie kwestia na inny temat. Chyba poprostu plyta za slaba i nie ma szans zeby pokombinowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam geforce 6600 gt i jakoś podkręciłem go do częstotliwości 600 na 1250 na jakimś [ciach!]ianym zasilaczu i jakoś mi śmiga bez zająknięcia

tylko chłodzenie se z leksza zmodyfikowałem .

a mam pytanie czy daje coś zwiększenie napięcia na procesorze karty graficznej ,czy ktoś tego próbował i z jakim efektem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne - a swinie lataja... :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol:  :lol:  :lol:

1716960[/snapback]

 

Czemu nie wirzysz?? Która część mojej wypowidzi wzbudziuła na tobie taka reakcje? Naprawde mam tą karte i za takie pieniądze. Quake 4 tez smiga w Ultra wiec nie rozumie twojej wypowiedzi. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem sie doradzić. Mam do kupienia nowa karte Gigabyte 6600GT w wersji Turbo Force. Ma taktowanie zegara 300 a pamieci na 1120. Sądzicie, że cena 660 zł jest Ok czy moze lepiej za ta kase cos innego ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>. Karta działa pięknie bo wlasnie ją testuje. Quake4 w Ultra śmiga jak złoto. Teraz zostało mi tylko podjąć decyzje. Pozdro

1716449[/snapback]

300MHz to ona ma w trybie 2D nie chcę cię martwić ale w 3D ma 500MHz

Całkiem fajna karta, co prawda ja za swojego 6600GT dałem ponad stówę mniej, ale za to mam najgorsze oc na tym forum B)

 

8k w 2003 to norma ?

ja wyciągnąłem około 5,5k  na standardowym 1024x768

i sprzęt jak w podpisie bez kręcenia karty

to coś chyba wysokie te normy macie :blink:

1716964[/snapback]

Mój najgorszy pod względem oc 6600GT na tym forum na starej, mało wydajnej płycie, ciągnie na standartowych zegarach 7300pkt w 2k3 po oc i małej kombinacji norweskiej doczłapał do 8k więc twoje 5,5k wymaga natychmiastowej interwencji, najlepiej zacząć od odsyfienia windowsa, pokombinowania ze sterami skończywszy na formacie, który jest dobry na wszystko ;) Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuje mam ABITA SA6R AGPx4 2X256 KINGSTONY 2-2-2-5 msi 6600 vtd DIAMOND wiesza mi się karta HSi się grzeje na maxa co zrobić wymieniłem radiator na karcie na VM-102 aerocool i jeszcze bym chciał wstawić jakieś fajne radiatory na pamięci co byście mogli mi doradzić Jak dam wentyl bezpośrednio na hsi śmiga jak złoto ale czemu tak się grzeje robię nawet radiaror z miedzi zobaczę czy styknie na tego HSI już mnie wkuża.Dajcie jakąś pocieszającą wiadomość

Edytowane przez zybcish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. w area 51 w jednej z misji na początku jest tunela na końcu tunelu jest lustro, nagle bije się itp - to nieważne, ważne jest, że po tym fakcie nagle na ekranie mam jakieś dziwne przekłamania, w sumie na środku ekranu, znika toto na jakieś ekundy jak np. patrze się na podłogę, potem znowu. czy to wina karty ? radiator jest letni, temp. 56 C w idle po grze 59 C, więc chyba niskie ?! od razu mówię, że w 3dmarku, q4,call of duty 2,duneon siege 2 jest wszystko pięknie !

co to może być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wirzysz?? Która część mojej wypowidzi wzbudziuła na tobie taka reakcje? Naprawde mam tą karte i za takie pieniądze. Quake 4 tez smiga w Ultra wiec nie rozumie twojej wypowiedzi. Pozdro

1717152[/snapback]

to ciekawe - daj screena... :lol: :lol: :lol:

ultra w q4 "zabija" 6800GT wiec nie wiem co rozumiesz pod pojeciem "smiga"... :lol2:

Edytowane przez zhir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moge umiescic to pytanie w tym watku ale poniekad dotyczy one 6600gt. Otoz jak sprawdzic temp karty. Mam riva tuner ale nie moge znalezc tam tej opcji. wlaczam jakies monitorowanie (predkosc GPU i pamieci) ale ajk chce uruchomic plugin od temp to sie nic nie pojawia. Ponadto chcialbym zmniejszyc obroty wiatraczka w 2d i tego tez mi sie nie udalo zrobic. Nie wiem czy szukam w dobrym miejscu. Prosze o pomoc doswiadczoncyh. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najgorszy pod względem oc 6600GT na tym forum na starej, mało wydajnej płycie, ciągnie na standartowych zegarach 7300pkt w 2k3 po oc i małej kombinacji norweskiej doczłapał do 8k więc twoje 5,5k wymaga natychmiastowej interwencji, najlepiej zacząć od odsyfienia windowsa, pokombinowania ze sterami skończywszy na formacie, który jest dobry na wszystko ;)

1717336[/snapback]

miałeś racje !! ;)

wskoczyłem na mój 2gi system, win 2003 - jeszcze niezaśmiecony...

stery 77.77

zapodałem 3dmarka03Pro 3.1.3 na standardowych ustawieniach

przy kompie semp 2800+ (10x200) 512 ramu

no i Leadtek bez OC czyli 500/900

wynik znacznie sie poprawił bo 7309pkt B)

 

karta bez problemu chodzi jako 560/1100 więc może poszłaby na wiecej (nie sprawdzałem) co sie z tym wiąże po OC powinno przekroczyć 8k tak jak mówisz tymbardziej że pamieci w tej chwili to tylko 900Mhz ....

 

juz sie nie martwie wynikami - dzieki za odp :)

 

heh to tylko wina zagraconego systemu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...