Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

apropo tego zmiany napiecia biosem to jak to sie robi ?? jaka jest bezpieczna awartosc ?? ja dalem 1.6 V poprzez mod olowkiem .. czy moge dac wiecej ??

1731301[/snapback]

masz może gdzieś opis które rezystorki trzeba pomalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz wszystko tutaj hehe bardzo podobnie jak w TI 4200 sie robilo :P he aa ja wlasnie doszedlem do 585 na gpu :D hehe ale to nie wszystko .. narazie sobie odpoczne i i\de sie wykapac i lece dalej .. heh .. bo tak co 5 robic te testy to szlak trafia .. :) hehe

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde moja karta chyba zdycha, odpalam kompa a tu krzaki, po restarcie wszystko wróciło do normy, ale w tym momencie nie mogę modyfikować biosu, ani robić v-modów, bo gwarancja coś czuję będzie mi bardzo potrzebna ;(

A niech zdycha, od początku coś czułem że trafił mi się zwalony egzemplaż :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i narazie skonczylem zabawe czas isc spac bo rano na praktyki ..:/ wrr .. cos dla OSOB ktore nie wierza w rdzen A4 hehe test jest robiony tak na szybko pamieci to samsungi 2.0 ns reszte macie w podpisie ... tylko z tym ze ramu jest 512 aa nie 1024 bo jedna kostka padla :P 3D Mark 03 scr. 9734 nadal ktos ma jakies watpliwosci i bedzie mowil ze jestem oszustem ??

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w RivaTuner albo na gpu :D hehe... ale to musial bys zdjac cooler :P wiedz w RivaTuner i ci wyswietli ...

1732251[/snapback]

 

Wierze !! daj juz spokoj z tym przekonywaniem :D ASUS WIDOCZNIE A4 robi dobrze krecace sie... nie wiem ... mozesz miec i 1400MHz ... co mnie to ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i narazie skonczylem zabawe czas isc spac bo rano na praktyki ..:/ wrr .. cos dla OSOB ktore nie wierza w rdzen A4 hehe test jest robiony tak na szybko pamieci to samsungi 2.0 ns reszte macie w podpisie ... tylko z tym ze ramu jest 512 aa nie 1024 bo jedna kostka padla :P 1732095[/snapback]

620 na gpu? gratz :) co do A4 to u mnie jest gpu@590 stock voltage, źle?

jaka temp max?

Edytowane przez Kepons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrescie dzialajaca katre :D przetestowalem juz quake4, age3, cod2 i b&w2 :D karta radzi sobie niezle tylko troszke moj sprzeci ja ogranicza =/ ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma (czy jakos tak :)

 

ps. najgorzej to wypadl cod2 ale DX7.0 + high detal i spokojnie da sie grac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem co właściwie podbija nbitor? W BIOSIE karty ustawiłem 1.4 dla 2d i 1.5V dla 3d sflashowałem winfoxem i możliwości oc nie wzrosły nawet o złamanego MHz, temperatury też się nie zmieniły :? może coś źle zrobiłem, niech ktoś krok po kroku wytłumaczy jak te napięcia w BIOSIE się zmienia :?

 

Problem opisany przezemnie wyżej to wina mobo, więc jednak poszaleję troche z tą kartą :D

 

Kto chce bios do leadteka a6600 gt z napięciem 1.5?

 

1380345[/snapback]

I mam pytanie ten bios jest oparty na sporo starszym od mojego fabrycznego, czy to coś przeszkadza? Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze masz WC wiec dopoki masz niskie tempy jest ok, chociaz rozsadnym granicznym wynikiem byloby 1.7v. jeden z kolegow na forum (masell?) wyciaga ponad 700 na rdzeniu i byc moze ma 1.7v lub nawet wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Troche mnie juz tu nie bylo. Po zabawach jakis rok temu z Radkiem 9550 trzeba w koncu wymienic grafike ,bo wymagania rosna a krecic bardziej juz sie nie da.

 

Zastanawialem sie nad wyborem pomiedzy X700Pro a 6600GT.

Przyznam ze po wczesniejszej przesiadce z Nvidi na Ati przypadla mi ta firma do gustu.

Ale chyba trzeba bedzie spowrotem wrocic do Nvidi bo X700Pro przydalo by sie troche wiecej mocy a X800GT raczej pod Agp sie nie pojawi. Wiec padlo na 6600GT

Myslicie ze to bedzie dobry wybor ?

 

Pozostaje jeszcze tylko kwestia firmy.

 

Gigabyte i Sparkle 500/1000Mgz lub Leadtek i Galaxy 500/900Mhz

Ceny kart podobne +- 30zl wiec zadna roznica.

W kreceniu pewnie wszystkie wypadna podobnie z tego co widze , zalezy jaki komu egzemplarz sie trafil.

 

Co byscie polecili z tych czterech kart i dlaczego...

 

 

Pozdrawiam i z gory dzieki za podopowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Remo

Z tego co wiem to GALAXT GT ma taktowania 525/1050  :blink:

 

Ponawiam moje pytanie

1735427[/snapback]

Takie jak napisales tez sa , ale w sklepie w ktorym chce kupic maja wlasnie 500/900 tak jak Leadtek , sa chyba dwie wersje z roznym chlodzeniem z tego co widzialem. Chyba ze sie myle albo w sklepie sie myla.

 

W komputroniku tez pisza 500/900 a 525/1050 podane sa jako maksymalne.

Edytowane przez Remo`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke zbocze z tematu ale mam dylemat.

Szukam dobrego i niedrogiego chłodzenia do 6600GT na AGP Gigabyta. Przedewszystkim ma być ciche no i najlepiej wydajne.

Cena 50-70zł

Dzieki z góry za wszystkie propozycje. (mile widziane linki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa zna ktos jakis mod na gpu ?? z potencjometrem ?? bo ten olowkowy to jush sie nie nadaje wiecej niz 1.6 to raczej nie wyciagne :(

1735799[/snapback]

ty pipanol nie szalej tak :)

co do moda to dolutuj pota 10 kohm do tego reza co malujesz

"To increase the voltage, you can either pencil shade this resistor with a pencil, or solder on a 10K ohms variable resistor."

ze strony, którą podałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi taktowaniami GalaXy GT to jest w cały świat chyba bo też zastanawiam się nad zakupem tej karty i wszędzie piszą inaczej raz 450/900 potem 500/1000 i potem jeszcze 1025/1050,a jeszcze słyszałem że są karty z pamięciami 1,6 ns.Może to różne modele,ale czasami widzę to samo zdjęcie i inne dane.A najlepsze,że na stronce galaxytech wogóle nie znalazłem danych dotyczących częstotliwości.Chyba oni robią te karty jak im wyjdzie hehehe,co nie przeszkadza temu że są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...