Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

co wy na to ?? 2k3 Mark: 9959 2k5 Mark: 4154

hmm.. tylko dziwi mnie jedno... bo podczas poodkrecania pamieci na wiecej niz 1283 nie ma artow ale liczba pkt jest mniejsza .. :( doszedlem do 1310 i bez artow i mam mniej pkt. niz na 1283 ?? co jest grane ?? jestem pewien ze pamieci moga na wiele wiecej :( pamieci to 2 ns wieje na nie wiatraczek od p4 i to wszystko gpu to A4 chlodzone woda.. moze macie pomysl co jest nie tak ?? i jakim programem moge regolowac co 1hz ?? bo pozniej jush jest tak skokowo np ze 1272 przeskakuje mi odrazu na 1283 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE! MOJ GF6600GT CHYBA UMIERA!

W czasie gier sie zacina... potem wyskakuja takie bledy: Dołączona grafika

sterowniki reinstalowalem ze 100 razy! Nie wiem czy to wina chłodzenia, jak pisalem góra + kondensatory na karcie są GORACE!

CZy to juz wadliwa kartA! ale przez Rok działało stabilnie!! POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Pipanol

 

wyniki piekne , Gratuluje a co do pamieci to jest tak ze po pewnym progu Mhz nie daja juz wiekszej a wrecz przeciwnie zmniejszaja wydajnosc tak juz jest na kartach ze stajni Nvidia mialem kiedys GF 5700 i bylo dokladnie to samo , wedlug mnie pamieci juz dalej nie polecisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pipanol

Wyniki Impressive - Respect :) Pamięci na pewno mogą wiecej ale potrzebują do tego więcej V. Za pomocą Nowego RivaTunera możesz zmieniać co 1hz

 

@SWAT

Weź się już uspokuj... Co do temp masz wysoką a ile da Ci Pentagram? "Czekaj wezmę moją szklaną kulę"...

Jakim programem sprawdzasz temp? Może źle szczytuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat, juz na 100% miał ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> WINFASTA 6600GT a tu na allegro.pl patrze za 600zł są GALAXY z pamieciami 1,6 do kupienia. CO byście wzięli tego Winfasta http://icomp.pl/produkty.php?action=pokaz_...graficzne&id=99

czy GALAXY http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71033663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pipanol

Wyniki Impressive - Respect :) Pamięci na pewno mogą wiecej ale potrzebują do tego więcej V. Za pomocą Nowego RivaTunera możesz zmieniać co 1hz

 

jesli chodzi o RivaTuner 2.0 RC 15.7 to w tym niestety tez nie moge :( sa momet yze mi przeskakuje ;( aa na pamieci niestety nie znalazlem zadnego moda jeszcze :( moze znacie jakies na AGP ?? wynik bedzie jeszcze napewno wiekszy bo licze dzies na ok 11k hehe wiec to jeszcze nei koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wiem o co chodzi i jak to sie robi :] ale chodzi o to ze jak przesuwam to nie zawsze tak naprawde sie podnosi w karcie .. czasami dziala tylko skokowo .. czyli jak wezme na 1272,1273,1274,1275,1276,1277,1278,1279 to pokazuje mi ze jst podkrecone na 1272 ale jak wezme jush na 1280 to jest podkrecone na 1283 o to mi chodzi ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znow problem z artami,config jak w podpisie.

Dajmy na to W Fearze,Brothers in Arms EiB,Serious Sam 2 mam artefakty i rozmaite kolorowe prostokaty.Natomiast w grach typu Fifa,PES,NFS MW artow nie ma(w MW sa tylko w menu) Jesli w grze mam arty to najpozniej po kilkunastu min nastepuje restart lub zwis... Tutaj prosba do forumowiczow:pomoze ktos rozwiazac problem w miare bezkosztowo?Moge dac karte na gwarancje ale to 30 dni roboczych BEZ jakiejkolwiek karty zastepczej.

Edytowane przez rangiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że nie czytałem całego tematu i być może znalazłbym tam odp. na to pytanie ale zaryzkuje i zapytam tutaj:

 

Jako, że po długim namyśle na 90% wybrałem geforce'a 6600gt (mam 600PLN i nic lepszego do mojego kompa ze sklepu z fakturka i gwarancją nie przypadło mi do gustu) do kompa takiego jak w podpisie pojawił się problem jakiego producenta wybrać.

 

Zastanawiam się nad Leadtekiem, Gigabytem oraz Galaxy, jednak co do tej ostatniej jakoś nie jestem przekonany (chodzi mi o producenta, nie wiem może się nie znam? :lol: )

 

DLatego chciałbym abyście napisali który producent jest najlepszy z wyżej wymienionych. Pisząc najlepszy mam namyśli najlepszy stosunek ciszy do wydajnosci.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź ubrany w garnitur ładnie z teczką i powiedz, że nie możesz sobie pozwolić na taki czas bez komputera i powiedz, że chcesz zastępczą... Ja tak zrobiłem z płytą główną jak była na miesięcznej gwarancji :wink:

 

P.S LECH POZNAŃ RULEZ :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Posiadam nowa karte 6600GT Leadtek.3d Marki chodza max.3 godziny.Pozniej nastepuje zawieszenie systemu(stop klatka) i pomaga tylko twardy reset.

Wczoraj włączyłem demo RTHDRIBL. i monitorowalem temperature z poziomu sterownika Nvidi.

Okazalo sie ze totalne zawieszenie systemu nastepuje przy temperaturze karty graficznej przekraczajacej 76 stopni.

Prosze,napiszcie-czy ta karta nie powinna pracowac stabilnie w znacznie wiekszej temperaturze????

Nie wiem czy ja reklamowac ,czy wszystko jest wporzadku.

Boje sie ,jak bedzie dzialac,gdy przyjdzie lato i temperatura otoczenia bedzie znacznie wieksza niz teraz.

Bardzo prosze o pomoc i odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy na to ?? 2k3 Mark: 9959 2k5 Mark: 4154

hmm.. tylko dziwi mnie jedno... bo podczas poodkrecania pamieci na wiecej niz 1283 nie ma artow ale liczba pkt jest mniejsza .. :( doszedlem do 1310 i bez artow i mam mniej pkt. niz na 1283 ?? co jest grane ?? jestem pewien ze pamieci moga na wiele wiecej :( pamieci to 2 ns wieje na nie wiatraczek od p4 i to wszystko gpu to A4 chlodzone woda.. moze macie pomysl co jest nie tak ?? i jakim programem moge regolowac co 1hz ?? bo pozniej jush jest tak skokowo np ze 1272 przeskakuje mi odrazu na 1283 :(

Pipanol szalejesz :D gratz:D masz jakies chłodzenie na ram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Posiadam nowa karte 6600GT Leadtek.3d Marki chodza max.3 godziny.Pozniej nastepuje zawieszenie systemu(stop klatka) i pomaga tylko twardy reset.

Wczoraj włączyłem demo RTHDRIBL. i monitorowalem temperature z poziomu sterownika Nvidi.

Okazalo sie ze totalne zawieszenie systemu nastepuje przy temperaturze karty graficznej przekraczajacej 76 stopni.

Prosze,napiszcie-czy ta karta nie powinna pracowac stabilnie w znacznie wiekszej temperaturze????

Nie wiem czy ja reklamowac ,czy wszystko jest wporzadku.

Boje sie ,jak bedzie dzialac,gdy przyjdzie lato i temperatura otoczenia bedzie znacznie wieksza niz teraz.

Bardzo prosze o pomoc i odpowiedz.

ta karta powinna wytrzymac znacznie wiecej ja na mojej mialem 112 i wszystko bylo ok

pisalem nawet do leadteka i odpisali mi ze temperatura w normie

a wogole napisz jaki masz sprzecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek AMD ATLON 2000

Ram 512 DDR

Plyta GlownaA7V400-MX/SE

Zasilacz :MODECOM 350 ATX 2,0

 

Zauwazylem tez,ze mimo najrozniejszych sterow,czesto wystepuja przycinki-gdzies czytalem ze wystepuja one miedzy plytami glownymi na chipsecie V400 a grafa 6600GT.Nie wiem czy to prawda,ale zaczynam tracic cierpliwosc do tej konfiguracji i tej karty graficznej.

Jezeli macie jakies porady ,to bardzo prosze.Na plycie glownej jest zintegrowana karta muzyczna SOUNDMAX-czy moze ona sprawiac problemy ??

Edytowane przez ftomekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek AMD ATLON 2000

Ram 512 DDR

Plyta GlownaA7V400-MX/SE

Zasilacz :MODECOM 350 ATX 2,0

 

Zauwazylem tez,ze mimo najrozniejszych sterow,czesto wystepuja przycinki-gdzies czytalem ze wystepuja one miedzy plytami glownymi na chipsecie V400 a grafa 6600GT.Nie wiem czy to prawda,ale zaczynam tracic cierpliwosc do tej konfiguracji i tej karty graficznej.

Jezeli macie jakies porady ,to bardzo prosze.Na plycie glownej jest zintegrowana karta muzyczna SOUNDMAX-czy moze ona sprawiac problemy ??

a może masz zaśmiecony widows ?

kiedy robiłeś format ?

u mnie zarywało (np test nature w 3dmarku dawał 24klatki na sekundę)

a przesaidłem sie na czysty system i już było 46fps zamiast 24 średnio a to ogromna różnica !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabiutkie coś te wasze wyniki

po co kozaczysz ?? co to ma do tematu ?? napisz cos konstruktywnego a nie przechwalaj sie karta , ja rozumiem ze trafiles super egzemplarz + Twoje umiejetnosci i jest swietnie ale kazdy sledzacy ten temat to juz wie , wiec prosilbym abys dal spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...