Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem, zamontowalem u qmpla 6600gt ale na pciE no i raz jak wlaczy to obraz jest zamazany itp nie wyrazny jakies cyferki sa wszedzie a nieraz jak wlacze jest ok. Czyzby grafa walnieta? Platforma asus nf4, 6600gt gigabyte, a64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem, zamontowalem u qmpla 6600gt ale na pciE no i raz jak wlaczy to obraz jest zamazany itp nie wyrazny jakies cyferki sa wszedzie a nieraz jak wlacze jest ok. Czyzby grafa walnieta? Platforma asus nf4, 6600gt gigabyte, a64.

Mam dokładnie te same objawy tyle że narazie raz na parę dni i pomaga restart, support leadteka odpisał że to być może wina płyty głównej, ale po tej wypowiedzi śmiem w to wątpić, w końcu to podobne objawy na kompletnie innej płycie i złączu! Zasilacz kolega ma sprawny? Sprawdzić kartę na innym kompie, jeśli będzie to samo, to udeżać do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zainstalowalem na karcie radiatorki zalmana ale znowu mam ten problem z pkt w 3d marku ... wrr.. jush nie mam sily :( pamieci poszly do 1350 pozniej jush arty ale mysle ze to zasluga niedowoltowania ... moze ktos wie jak rozwiazac moj problem .. oo mam jeszcze ejden bo nie moge podkrecac co jeden hz tylk onp skacze mi z 1337 odrazu na 1350 ?? co jest nie chalo z tym ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie zainstalowalem na karcie radiatorki zalmana ale znowu mam ten problem z pkt w 3d marku ... wrr.. jush nie mam sily

Hmm...po zainstalowaniu radiatorow nadal Ci klatkuje przy wyzszym taktowaniu pamieci ? Przy np 1200 tez ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, śledzę od jakiegoś czasu to forum, ale nie zauważyłem żeby ktoś miał podobny problem. A moim problemem jest fakt że po zmianie karty graficznej na XFX 6600GT (agp) nie chce działać mi moja ulubiona gra pt. Splinter Cell Pandora Tomorrow. Wcześniej miałem ati9500@pro i było OK. Teraz wyskakuje mi info że moja grafika nie spełnia minimalnych wymagań owej gry.

 

Nie da się tego jakoś obejść??

Załączam plik na którym widać czego nie ma moja grafika ...

 

A zmieniłem kartę na lepszą bo miało być lepiej ..... a wyszło jak zwykle ....

 

 

Działam na XP SP2 (pro) z 1GBram i AMD XP3200+.

 

Liczę na Waszą pomoc....

post-112236-1132815393_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to by bylo na tyle... wiecej z tej karty i z Durona juz chyba nie wycisne...

 

2001 - 17013

 

2003 - 9047

 

2005 - 4158

 

Chyba i tak niezle jak na moj konfig i taki procesor....

 

@pipanol-pl

W 2005 udalo mi sie wycisnac wiecej o 4 hehe :P

 

A jak bys znalazl sposob na te przycinki przy podkreconej pamieci to daj znac.

Ja wczoraj i dzisiaj bawilem sie sterami ale juz wiecej mi sie nie chce instalowac. Instalowalem kilka z serii 81 , 77 i 76 i cos niebardzo pomaga.

Edytowane przez Remo`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam dziwny problem. Zakupiłem karte 6600GT od Leadteka i niby wszystko OK ale jak załanaczam gre i po kilkunastu minutach grania ZAWIESZA sie :( czego to moze byc przyczyna? windows wgrałem nowy , stery wgrałem te co były na płycie razem z kartą czyli 77.50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam dziwny problem. Zakupiłem karte 6600GT od Leadteka i niby wszystko OK ale jak załanaczam gre i po kilkunastu minutach grania ZAWIESZA sie :( czego to moze byc przyczyna? windows wgrałem nowy , stery wgrałem te co były na płycie razem z kartą czyli 77.50.

Pewnie cos Ci sie przegrzewa...

Posprawdzaj sobie temperature na GPU , sprobuj zainstalowac najnowsze sterowniki.

No chyba ze Ci zasilka nie wyrabia.

Edytowane przez Remo`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przegrzewanie raczej chyba nei w tym tkwi problem, bo wszystkie w windzie temperatury w normie, a nie sądze aby po 15minutach grania wzrosły do 100 lub wiecej stopni :/ najnowsze stery także wgrywałem i to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przegrzewanie raczej chyba nei w tym tkwi problem, bo wszystkie w windzie temperatury w normie, a nie sądze aby po 15minutach grania wzrosły do 100 lub wiecej stopni :/ najnowsze stery także wgrywałem i to samo

Skoro mowisz ze temperatura na grafice jest w porzadku to nie wiem.

Widze ze masz u siebie az 3xHDD wiec moze sprobuj odlaczyc ze dwa i pograj troche.

Mozliwe ze jednak juz zasilacz Ci nie wyrabia.

No i sprobuj pograc przy otwartej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zasiłke raczej mam dobra , ale moze to wina dysku (na którym wgrany jest windows) grzeje sie on aż do 70 stopni ? Narazie odłaczyłem 1 dysk i czekam....

Edytowane przez .Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dysk ci sie grzeje do 70 stopni ?!?!?!? I JESZCZE DZIALA ?!?!? chyba zartujesz z ta temperatura. :o:O:O facet zchlodz go bo ci zaraz padnie.

 

zasilacz napewno wystarcza, jesli jest nowy. jesli ma jednak wiecej niz 2 lata to raczej preferowana jest wymiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to by bylo na tyle... wiecej z tej karty i z Durona juz chyba nie wycisne...

 

2001 - 17013

 

2003 - 9047

 

2005 - 4158

 

Chyba i tak niezle jak na moj konfig i taki procesor....

 

@pipanol-pl

W 2005 udalo mi sie wycisnac wiecej o 4 hehe :P

 

A jak bys znalazl sposob na te przycinki przy podkreconej pamieci to daj znac.

Ja wczoraj i dzisiaj bawilem sie sterami ale juz wiecej mi sie nie chce instalowac. Instalowalem kilka z serii 81 , 77 i 76 i cos niebardzo pomaga.

hehe u mnie klamka jeszcze nie zapadla :P hehe .. 4173 dawaj dawaj jeszcze cos wycisniesz .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam gigabyte`a 6600gt (AREST i mam pytanko.. czy mozna na nim zamontowac pentagrama xc 80 lub zalmana?? podobno pasuja do wszystkich 6600gt jednak patrzac na mocowenie orginalnego chlodzenia to nie jestem przekonany a nie chce wyrzucac kasy w bloto.. czy ktos juz montowal ??

 

 

 

dzieki za pomoc!!!

 

edit: i czy 64 stopnie to nie za duzo jak na idle ?????

Edytowane przez partyboy666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe u mnie klamka jeszcze nie zapadla :P hehe .. 1776440[/snapback]

witam, mam gigabyte`a 6600gt (AREST i mam pytanko.. czy mozna na nim zamontowac pentagrama xc 80 lub zalmana?? podobno pasuja do wszystkich 6600gt jednak patrzac na mocowenie orginalnego chlodzenia to nie jestem przekonany a nie chce wyrzucac kasy w bloto.. czy ktos juz montowal ??

 

 

 

dzieki za pomoc!!!

 

edit: i czy 64 stopnie to nie za duzo jak na idle ?????

 

Jak chcesz zmienic chlodzenie to Pentagram Freezone XC-80 albo ZALMAN VF 700 pasuja do serii 6600 wiec nie powinno byc problemu. Tez sie do ktoregos z nich przymierzam.

 

Co do temperatury to raczej w normie , ja mam w tej chwili 65 przy obrotach zmniejszonych do 50%. Ale normalnie to ok 60 mialem jak wiatrak sie krecil , z tym ze nie lubie halasu u siebie w kompie :)

Edytowane przez Remo`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż system jest świeży, a gra instalowana była od nowa. Chciałem przejść ją sobie raz jeszcze. Ostatni raz grałem w nią jakiś czas temu, gdy miałem jeszcze ati.

 

Mam tylko nadzieję, że jak dostanę w swe łapki Chaos theory, to ta gra zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno kupiłem sobie GF 6600 gt od gigabyte na pci-e i nie wiem czemu jak wejde do 3d mark 2005 i klikne details to pokazuje mi że taktowanie gpu mam 9.7 mhz a pamięci pokazuje normalnie mam sterowniki 81.87.

Powiedzcie mi czemu tak jes.

Aha i mam jeszcze jedno pytanie jaki program jest najlepszy do podkręcania GF.

Edytowane przez gkska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...