Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kto posiada GAINWARD Ultra/1960TV-DVI 6600GT/128MB chciałbym sie dowiedziec na jakie czestotliwosci mozna bez problemowo lecieć pamieci 1,6ns.

Pozdrawiam

 

A jeszcze jakie strowniki sa najwydajniejsze??

 

Nie pisz dwoch postow jeden pod drugim, uzywaj opcji EDYTUJ

costi

Ja tez jade na tej karcie. pamieci u mnie poszly na 1250. ale po vmodzie.Zadnych artow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki to jush jutro dam wam bios... bo teraz jush ide spac .. aa tak apropo to po co tobie ??

Chce porównać timingi oraz spróbuje go wgrać do swojej karty, bo widzę, że Twoje pamięci bardzo fajnie się kręcą. Jeżeli możesz to podaj jakie masz kości. Ja mam co prawda Winfasta i kości Infineon :mur: , ale zobaczymy. Te wszystkie zabiegi są po to, żeby podkręcić wyżej pamięć. Obecnie jest straszna nędza. Napisałem na poprzedniej stronie jakie osiągnąłem wyniki. Jeśli udostępnisz bios, pobawię się timingami i zdam relację na forum.

Pozdrówka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko odnoscnie karty:

GAINWARD Ultra/1960TV-DVI 6600GT/128MB

chciałbym sie dowiedziec jak jest montowany radiator na pamieciach czy na klej czy tylko pasta.

Chcem zmienić na pentagrama i sie zastanawiam czy bede sie musiał meczyc??

Jesli ktos wie to prosze o info.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kto posiada GAINWARD Ultra/1960TV-DVI 6600GT/128MB chciałbym sie dowiedziec na jakie czestotliwosci mozna bez problemowo lecieć pamieci 1,6ns.

Pozdrawiam

 

A jeszcze jakie strowniki sa najwydajniejsze??

 

Nie pisz dwoch postow jeden pod drugim, uzywaj opcji EDYTUJ

costi

1.6ns powiadasz, ciekawe bo na stronei nVidii napisane jest 2.0ns, sam sprawdzalem i takie sa - do tego INFINEON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie to jest wersja najwysza gainwarda i tam sa takie montowane a to co jest na stronie nVidii mozna sobie wsadzic w dup...

Tylko ze ta karta jest drozsza o jakies 150zł co najmniej od standardowej.

Pozdrawiam jak niewierzysz moge ci wysłac wiele stron co tam bedzie opis dokladny.

Na dodatek sa to pamieci Samsunga!!!!

Edytowane przez Cin66666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odroznic galaxy 6600gt 1.6ns od 2.ns. bo chyba sa radiatorki na pamieciach, czy nie ma?

 

ide do sklepu po taka karte i nie chce zeby mi wcisneli z 2.0. a wogole to cos pisze na pudelku czy gdzies ze jest to wersja 6600gt ultimate?

 

pliz o predkie info:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odroznic galaxy 6600gt 1.6ns od 2.ns. bo chyba sa radiatorki na pamieciach, czy nie ma?

 

ide do sklepu po taka karte i nie chce zeby mi wcisneli z 2.0. a wogole to cos pisze na pudelku czy gdzies ze jest to wersja 6600gt ultimate?

 

pliz o predkie info:)

bierzesz karte na reki i p patrzysz na dwie ostatnie cyferki jakie sa napisane na kostce pamieci jak bedze napisane 16 to znaczy 1,6ns a jak 20 to 2,0ns :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzesz karte na reki i p patrzysz na dwie ostatnie cyferki jakie sa napisane na kostce pamieci jak bedze napisane 16 to znaczy 1,6ns a jak 20 to 2,0ns :)

to wiem, ale jak na pamieciach sa radiatorki? jak bez ich sciagania obczaic?

 

ale nic, czekam na galaxy 6600gt. jutro, gora w czwartek powinienem miec.

 

mam nadzieje, ze dobry wobor. wzialem ze standardowym chlodzeniem, bo wersji ultimate z zalmanem nie maja jak zalatwic. w sumie 590zl, to jak na lubelski sklep calkiem niezle (na allegro chodza troche nizej, ale koszt wysylki do tego koszt ewentualnego transportu jak cos sie zwali = nie oplaca sie).

 

ciekaw jest jaka bedzie wydajnosc...

Edytowane przez Mazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przysłali karte Galaxy 6600GT Ultimate z proline. Ma miedziany wiatrak na rdzeniu i swieci na niebiesko, na pamieciach niema radiatorów, a pamięci to Samsung 1,6ns. Karta default jest ustawiona na 525/1100MHz, usatwiłem tak na szybko 576/1160 i włączyłem 3dMark03 i mam 8546 punktów, i jestem z tego narazie zadowolony, jutro przeinstaluje system bo teraz wymienilem karte z ATI i moze bedzie jeszcze lepiej. Jutro zobacze ile wyciągne maksimum z karty : :twisted: teraz ide sapć.

Edytowane przez bikol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przysłali karte Galaxy 6600GT Ultimate z proline. Ma miedziany wiatrak na rdzeniu i swieci na niebiesko, na pamieciach niema radiatorów, a pamięci to Samsung 1,6ns. Karta default jest ustawiona na 525/1100MHz, usatwiłem tak na szybko 576/1160 i włączyłem 3dMark03 i mam 8546 punktów, i jestem z tego narazie zadowolony, jutro przeinstaluje system bo teraz wymienilem karte z ATI i moze bedzie jeszcze lepiej. Jutro zobacze ile wyciągne maksimum z karty : :twisted: teraz ide sapć.

gratuluje nowego zakupu i nowego wyniku w 3dmarku :D

 

ja juz niedlugo tez to bede testowal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przysłali karte Galaxy 6600GT Ultimate z proline. Ma miedziany wiatrak na rdzeniu i swieci na niebiesko, na pamieciach niema radiatorów, a pamięci to Samsung 1,6ns. Karta default jest ustawiona na 525/1100MHz, usatwiłem tak na szybko 576/1160 i włączyłem 3dMark03 i mam 8546 punktów, i jestem z tego narazie zadowolony, jutro przeinstaluje system bo teraz wymienilem karte z ATI i moze bedzie jeszcze lepiej. Jutro zobacze ile wyciągne maksimum z karty : :twisted: teraz ide sapć.

W 3dMark'u 2k3 to wydaje mi się trochę słaby wynik. Ja na standardowych zegarach mam 8014pkt na sterownikach NGO 77.76. Możliwe, że wynik 3dM podskoczy po reinstalacji systemu.

Również gratuluje zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3dMark'u 2k3 to wydaje mi się trochę słaby wynik. Ja na standardowych zegarach mam 8014pkt na sterownikach NGO 77.76. Możliwe, że wynik 3dM podskoczy po reinstalacji systemu.

Również gratuluje zakupu.

tobie ten wynik podbija nieco proc i pamieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko co zamontowac na układ koło chipsetu własnie zdjolem chłodzenie z mojego Gainwarta i zobaczyłem ze tam sa dwa układy do chłodzenia chciałbym wsadzic pentagrama!!!

Pozdrawiam

Z tego co wiem to mozna kupic chyba tylko Zalman'a ZM-VHS1 (radiator na mostek HSI)

 

W 3dMark'u 2k3 to wydaje mi się trochę słaby wynik. Ja na standardowych zegarach mam 8014pkt na sterownikach NGO 77.76. Możliwe, że wynik 3dM podskoczy po reinstalacji systemu.

Również gratuluje zakupu.

Dlaczego uwazasz ze to slaby wynik ? Raczej w normie :] Pusc u siebie na takich samych taktowaniach zegarow to watpie zebys uzyskal znacznie wiecej.

Poza tym to wynik na Duronie wiec jak najbardziej w porzadku.

Edytowane przez Remo`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kurcze nie mialem czasu zabawy z biosem wczoraj bylem w szpitalu dzisaj rowniez! zle sie czuje nic narazie nie robie kurcze moje nowe chlodzenie czeka aby je zamontowac kurcze!!!! prawdopodobnie wywierce w radiatorze trzy otwotuyy na te "koreczki" i powinno sie dobrze trzymac i na radiatorek wstawie radiator to GPU powinno byc dobrze schlodzone a na pamiatki mam jakies ogrome radiatory ale sa ciezkie i na klej raczej si nie dadza wiec nie wiem za bardzo jak slchodzic pamieci i czy cos da schlodznei pamiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dolaczam sie do tego pytania , naprawde ciezko wsrod tylu producentow kart wyłapac ta najlpesza perełke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez dolaczam sie do tego pytania , naprawde ciezko wsrod tylu producentow kart wyłapac ta najlpesza perełke

ja biore galaxy, Ty wez co uwazasz... winfast widze ze ma nizsze odrobine taktowania od galaxy, wiec pewnie galaxy bedzie minimalnie wydajniejsze. do tego jesli sie bedzie mialo farta to galaxy przy pamiatkach 1.6ns (bo winfast chyba ma 2.0, nigdzie nic nie pisze) powinno dac sie troszki podkrecic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom winfast ma 2,0 samsungi albo teraz infineony tez sa galaxy masz szanse na 1,6ns

 

jzu kilka razy zadalem pytanie czy ktos zmienil chjlodzenie swojej karty nie chodiz mi o kupne ze kupil zalmanka albo pentka chodiz mi np o zalozenie radiatorka z jakiego proca albo cos czy cos dalo wam macie jakies zdjecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oplaca sie doplacac 50zl. do Leadteka 6600GT czy lepiej brac Galaxy 6600GE?

Z tego co wycztalem to ten leadtek ma 2 gry(nowy Prince of Persia i Splinter Cell:PT) a galaxy chyba tylko stery.

No i ten Galaxy ma pamieci 1,6ns taktowane standardowo 1GHz a Leadtek 2,0ns taktowane 900MHz ale za to ma wyzej taktowany GPU.

Wiadomo ze obie mozna wykrecic ;). Obie karty nowe z 2 letnia gwara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisu karty:

Typ złącza magistrali: PCI-E 16x;

a ja potrzebuje ne AGP ;)

Gry jak mowisz mozna "kupic w sklepie" osobno.

Galaxy ma ten plus ze pamieci sa 1,6ns wiec napewno wiecej teoretycznie beda lepiej pracowac z wyzszymi zegarami.

Musze jak napisales zastanowic sie co jest wazniejsze.

 

PS

No i Leadtek to firma znana i lubiana powszechnie a galaxy jest uwazany za gorsza firme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom racja ale 1,6ns nie zobowiazuje ze bedzie szybsze, ja mam np winfasta i jestem zadowolony:)

 

albo wstrzymaj sie z zakupem karty do konca marca bo wtym terminie jakos jzu bedzie 7900 i x1900 to wszytsko spadnie w dol kurcze ledwie kuupic 7800GTX (graniczy sie z cudem) a jzu 7900 w[ciach!]ia mnie ze tak syzbko wszytsko idzie do przodu przeciez top jest chore czlowiek nie nadaza z wiedza i z kasa

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom racja ale 1,6ns nie zobowiazuje ze bedzie szybsze, ja mam np winfasta i jestem zadowolony:)

Wiem ze ns to teoria i nie jest to jednoznaczne z tym ze 1,6 na 100% wyzej sie krecic niz 2,0 ale szansa jest wieksza ;)

Do tego wlasnie to ze osoby posiadajace leadteka w 90% zachwalaja te karty powoduje moj dylemat. W koncu wiem co wtedy dostaje a ten galaxy niby dobra karta ale niepewnosc wieksza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...