Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

oto moje małe doświadczenie z galaxy 66ge po małej zabawie:

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4563230

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1768057

 

http://img508.imageshack.us/my.php?image=beztytuu1zg.jpg

 

nie czytalem calego watku, karte mam niedlugo, jak oceniacie te wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem na 90% pewny ze przyczyna moich zwiech byl zasilacz "350 Watt"- chcial by miec tyle :-P

Tak sie skalada zwe mam w domu drugi taki sam tylko ze jakos lepsza partia, bo ma napiecia nawet ma w normie :D

Na plycie glownej, +3.3V w normie (wczesniej 3V :!: ), na karcie w stresie +5V spada do 4.8V.

Im dluzej obcuje z ta karta tym jestem bardziej zadowolony, jest o wiele szybsza od Fx5600.

Chodz AoE 3 czasem ostro ja przydusza. Powiedzcie tylko jak w grach wlacza sie HDR, nigdzie nie znajduje takiej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem na 90% pewny ze przyczyna moich zwiech byl zasilacz "350 Watt"- chcial by miec tyle :-P

Tak sie skalada zwe mam w domu drugi taki sam tylko ze jakos lepsza partia, bo ma napiecia nawet ma w normie :D

Na plycie glownej, +3.3V w normie (wczesniej 3V :!: ), na karcie w stresie +5V spada do 4.8V.

Im dluzej obcuje z ta karta tym jestem bardziej zadowolony, jest o wiele szybsza od Fx5600.

Chodz AoE 3 czasem ostro ja przydusza. Powiedzcie tylko jak w grach wlacza sie HDR, nigdzie nie znajduje takiej funkcji.

Chyba wlasnie tak obstawialem ze u Ciebie winny jst zasilacz albo sama karta :P

 

Co do HDR to malo gier ma obsluge tego i nie w kazdej wlaczysz :P

 

witam,

 

oto moje małe doświadczenie z galaxy 66ge po małej zabawie:

 

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4563230

 

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1768057

 

http://img508.imageshack.us/my.php?image=beztytuu1zg.jpg

 

nie czytalem calego watku, karte mam niedlugo, jak oceniacie te wyniki?

Ladne wyniki :P

Popatrzylem na screeny i z tego co widze ten Twoj Galaxy GE jest na rdzeniu w rewizji A4 i lata Ci na 599MHz a moj GPU jest w tej samej rewizji i przy 570MHz juz artami zdarzy mu sie sypnac.Od czego to moze zalezec ??? Chlodzenie mam OK bo max w stresie mi 75'C nie przekracza :P

Edytowane przez Klosiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem na 90% pewny ze przyczyna moich zwiech byl zasilacz "350 Watt"- chcial by miec tyle :-P

Tak sie skalada zwe mam w domu drugi taki sam tylko ze jakos lepsza partia, bo ma napiecia nawet ma w normie :D

Na plycie glownej, +3.3V w normie (wczesniej 3V :!: ), na karcie w stresie +5V spada do 4.8V.

Im dluzej obcuje z ta karta tym jestem bardziej zadowolony, jest o wiele szybsza od Fx5600.

Chodz AoE 3 czasem ostro ja przydusza. Powiedzcie tylko jak w grach wlacza sie HDR, nigdzie nie znajduje takiej funkcji.

możesz już zarzuć jaieś wyniki a gierek albo benchamrków?

 

w AoE 3 HDR kryje się pod obcją Bloom ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nethaker nom powiem CI ze wyniki mas zobecujace tylko jam spogladalem na platforme testowa to trosze zal mi sie zrobilo tej karty kurcze stary wiesz jak podciagnac jescze wynik?? proc i pamieci popracuj nad tym a bedzie super bo widze ze kolejny kolega z konkurencji:) heheh ciesze sie, a i jescze nie zaprezentowales wyniku z 2k1 nom tam moze nie bedzie rewolucji ale cos kolo 18k powinienes wyskrobac ale jestem ciekaw i mowie CI pobaw sie procem jescze grafa super. z twego opisu widac ze jescze duzo wieksze beda wyniki (proc pamiec)

 

@Klosiak wiesz od czego?? hmm to jest jak z procesorami kazda sztuka inaczej sie kreci tak samo jest z grafa, ktos ma venice z 0517 i drugi koles ma to samo i inaczej mu sie kreci nawet o 100mhz i wiecej

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wlasnie tak obstawialem ze u Ciebie winny jst zasilacz albo sama karta :P

 

Co do HDR to malo gier ma obsluge tego i nie w kazdej wlaczysz :P

Ladne wyniki :P

Popatrzylem na screeny i z tego co widze ten Twoj Galaxy GE jest na rdzeniu w rewizji A4 i lata Ci na 599MHz a moj GPU jest w tej samej rewizji i przy 570MHz juz artami zdarzy mu sie sypnac.Od czego to moze zalezec ??? Chlodzenie mam OK bo max w stresie mi 75'C nie przekracza :P

&%*C to dobrze ?? tyle to ja nawet na boxowym chlodzeniu nie mialem .. to ja teraz po testach w 3dmarku i na podkreconej grafie nie przekraczam 45*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

&%*C to dobrze ?? tyle to ja nawet na boxowym chlodzeniu nie mialem .. to ja teraz po testach w 3dmarku i na podkreconej grafie nie przekraczam 45*C

A jakie wartosci temeperatury na boxoym miales ??? Teraz to chyba masz WC wiec nie ma porownania :)

Bo ja posmarowalem GPU i mostek HSI pasta Arctic Silver 5 i na nowo zalozylem radiator i na taktach 500/1000MHz mam ~70'C w stress a w idle ~40'C a jak podkrece rdzen do 565-570MHz to wtedy temeratura pod obciazeniam mi wzrasta do 74-75'C ale nie przekracza 75'C.Mowie tu o obciazeniu typu FarCry ustawiony na High + HDR bo zauwazylem ze 3DMarki slabiej obciazaja GPU bo testy sa krotkie.Bo w 3DMarkach to mi na podkreconej karcie 71-72'C nie przekracza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie pipanol ty masz wc a to juz calkiem inna bajka z temperatura, jak dostane zalmanka to zaloze sobie go tez na chwile na leadteka i zobaczymy czy bedize jakos roznica w oc i jaka bedzie roznica temperatur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nethaker nom powiem CI ze wyniki mas zobecujace tylko jam spogladalem na platforme testowa to trosze zal mi sie zrobilo tej karty kurcze stary wiesz jak podciagnac jescze wynik?? proc i pamieci popracuj nad tym a bedzie super bo widze ze kolejny kolega z konkurencji:) heheh ciesze sie, a i jescze nie zaprezentowales wyniku z 2k1 nom tam moze nie bedzie rewolucji ale cos kolo 18k powinienes wyskrobac ale jestem ciekaw i mowie CI pobaw sie procem jescze grafa super. z twego opisu widac ze jescze duzo wieksze beda wyniki (proc pamiec)

 

@Klosiak wiesz od czego?? hmm to jest jak z procesorami kazda sztuka inaczej sie kreci tak samo jest z grafa, ktos ma venice z 0517 i drugi koles ma to samo i inaczej mu sie kreci nawet o 100mhz i wiecej

Niestety, ale to co w sygnaturze niestety ma się tak: proc to max screen, a pamięci tyle owszem latały ale na nf3 na moim epoxie nie moge wyjsc ponad fsb 215 stabilne a dodam ze musze tez poskromic 2x256 hynixa i 256 winbonda czyli memki o zupelnie innej charakterystyce. W dodatku procek lubi kaprysic, raz dziala na danym nastawie raz nie ;) Ciezko bedzie ale walcze! W najblizszym czasie oradiatoruje sekcje vgpu i vmem (maly piekarnik nawet bez o/c) no i cos wykombinuje na memki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom pierwsze wyniki sa, nie cuda--> niecale 8000ptk zaraz po zapieciu karty(525/1100Mhz).

Procek strasznie mnie ogranicza, ale niestety brak funduszy na cos lepszego :cry:

Dopiero dzis po poludniu zaradzilem z PSU, ale napiecia sa i tak, jak na styk :-|

Juz 22 nie chce mi sie testowac maxymalnych zegarow, juto testy na bank. Kurde myslalem o zalozeniu jakis radiatorkow na pamieciach, ale jak zobaczylem milimetrowy przeswit pomiedzy nimi a Zalmanem i gimnastyke z dopasowaniem :-P TU to mi sie odechcialo.

 

Ostatnie spostrzerzenie: Ta karta jest co najmniej tak pradozerna jak 6800 albo i bardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatem muisz zmienic sygnaturke bo ona w sumie nie odzwierciedla twego pc na jakim pracujesz albo mozesz pracowac hmm skozda ale licze na poprawe wynikow bo ja obiecuje ze w przyszlym tygodniu na poczatku (moze juz w weekend jak poczta polska mnie odwiedzi) zaprezentuje moje nowe recordy (oby recordy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: dlaczego w tych dwóch kartach jest tak różne taktowanie pamięci: w jednej 500 a w drugiej 1000? Czy w galaxy to taktowanie liczy się jakoś podwójni? Czy o co tutaj chodzi?

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...ID=2225&katid=5

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&...ID=4466&katid=5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, czuje ze ta sygnaturka zmieni sie dopiero za jakies 2 lata :cry:

 

@gavar- GT-ki na AGP w nominale maja taktowanie pamieci 900Mhz, niektorzy producenci je podnosza (np. Galaxy na 1100Mhz). 500Mhz to fizyczne taktowanie DDR-ow 1000Mhz-efektywnie.

Edytowane przez Xan02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nethaker nom powiem CI ze wyniki mas zobecujace tylko jam spogladalem na platforme testowa to trosze zal mi sie zrobilo tej karty kurcze stary wiesz jak podciagnac jescze wynik?? proc i pamieci popracuj nad tym a bedzie super bo widze ze kolejny kolega z konkurencji:) heheh ciesze sie, a i jescze nie zaprezentowales wyniku z 2k1 nom tam moze nie bedzie rewolucji ale cos kolo 18k powinienes wyskrobac ale jestem ciekaw i mowie CI pobaw sie procem jescze grafa super. z twego opisu widac ze jescze duzo wieksze beda wyniki (proc pamiec)

 

@Klosiak wiesz od czego?? hmm to jest jak z procesorami kazda sztuka inaczej sie kreci tak samo jest z grafa, ktos ma venice z 0517 i drugi koles ma to samo i inaczej mu sie kreci nawet o 100mhz i wiecej

Moze i masz racje :P Szkoda ze mi sie trafila to slabsza sztuka ;) Dzis dalem karcie ostatnia szanse i dalem jej nawiew wentylatorem Zalman 80x80 i nic to nie dalo.Temperatura w stress spadla od 5'C do 10'C wiec bylo chlodniej a i pamieci mialy napewno chlodzniej.Jednak na 570MHz na rdzeniu mam juz artefakty i na 1090MHz na pamieciach komp sie zawiesza...podsumowujac max udalo mi sie wycisnac z karty 565/1080MHz czyli kiepsciutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!!

 

powiedzcie mi czy everest nie oszukuje co do temp na grafie?? w sterach nvidii mam 40C a w everescie 35 na GPU :]...takze juz sam nie wiem ktory klamie;/

Niewazne ;)

 

Najlepiej sobie sciagnij RivaTuner i tam mozna ogladac wykresy temperatur :) Najwazniejsza jest temperatura w stress bo w idle to i tak GPU chodzi na zanizonych taktach i nizszym napieciu wiec temp. bedzie niska :)

 

BTW: Predzej bym wierzyl sterownikowi nVidii niz Everestowi :P Twierdze tak poniewaz sterownik pokazuje takie same temp. jak RivaTuner a Everest pokazuje temp. tak samo jak SpeedFAN (a ten podobno lubi klamac - takie sa opinie innych bo ja nie zauwazylem czegos takiego ;) ) Jedno co zauwazylem to ze w stress wszystkie zrodla pokazuja to samo :D

Edytowane przez Klosiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :]... strasznie mnie denerwuje ten test taktowan wrr :/... w riva tunerze tez jest cholerstwo nie da sie tego jakos wylaczyc ??

 

 

w sterownikach cos sie pozmienialo?? poprzednio 77.77 jak dobrze pamietam byly najwydajniejsze a jak sie ma sprawa teraz ??

Edytowane przez ki3x3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie załamać sie można 1 moze 2 strony temu było pisane jak wyłączyć testownie w RT poszukajcie czasami :mur:

 

ale fpizdu ostatni raz pisze

 

power user -> overclocking/global -> DisableClockTest ustawić na 1

Nie chce mi sie szukac więcej odpowiedzi, ta jest pierwsza z brzegu.

w temacie sterowników również po staremu -> testy, testy, testy..... :mur:

Edytowane przez suchyjastrzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzisaj grafe i plyte woec dzisaj prawdopodobnie dam jakies wyniczki:) lae w noicy bo teraz bawie sie nwoym wzmacniaczem i glosnikiem a pozniej do baru:)

Galaxy z zalmanem wyglada calkiem calkiem heheh SAMSUNG 1,6ns! zobaczymy jak bedzie fruwalo w 3dmarkach i giercqch sprawdze chyba na 3 tylko bo narazie wiecej nie aintsalowalem i nie mam w sumie miejsca na dysku przez filmy i muze gry to: FEAR, NFS MW oraz PES5 jak oprozne troskze dysk to sie pobawie z inymi giercami a i jak macie jakies zyczenie aby cos przeestowac to pisac bo wiem ze sa osoby ktore chca kupic taka grafe i zapewne beda mialy jakies pytanko

 

 

edit:

 

oj niesttey przedluzylo sie wsyztsko:)

wlasnie testuje karte! juz nawet znalazlem pewne rozczarowanie i jzu mowie recordow nie bedzie

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam ze nie opublikowalem karty ale, wysypalo mi cala partycje systemowa przez "wysokiej :angry: " jakosci rozdzielacz zasilania dostarczony z karta; bolec z +5V poprostu sobie wypadl i CDROM, bez napiecia na elektronice wywolal zapasc systemu :?

Ale przed tym wydarzeniem zaczalem cos podkrecac Galaxy przy uzyciu CoolBitsa (wiem ze slaby, ale terimy byly napiete i nic innego pod reka nie bylo)

Rdzen bez zastanowienia dalem na 575- to jeszcze nie max, ze 600 pujdzie, tylko ze pamieci zatrzymuja sie na rownych 1200Mhz- zostaje riva tuner i wylaczenie testow.

Dalo mi to 8500ptk w 03, jak uda mi sie osiagnac wynik okolo 9k, trzasne jpg z wnikiem.

Temperatura rdzenia po podkreceniu wahala sie przy 60 stopniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie udalo sie podkrecic rdzen na stabilne 595 ( Powyzej 600 pojawiaja sie po dluzszym graniu niewielkie rozowe , czerwone plamki :/ ) a z pamieciami nie mialem zbyt wiele czasu i jak narazie poszly na 1220 . Temperatura w stresie <65 C . 3DMark 03 ok 8500 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam ze nie opublikowalem karty ale, wysypalo mi cala partycje systemowa przez "wysokiej :angry: " jakosci rozdzielacz zasilania dostarczony z karta; bolec z +5V poprostu sobie wypadl i CDROM, bez napiecia na elektronice wywolal zapasc systemu :?

Ale przed tym wydarzeniem zaczalem cos podkrecac Galaxy przy uzyciu CoolBitsa (wiem ze slaby, ale terimy byly napiete i nic innego pod reka nie bylo)

Rdzen bez zastanowienia dalem na 575- to jeszcze nie max, ze 600 pujdzie, tylko ze pamieci zatrzymuja sie na rownych 1200Mhz- zostaje riva tuner i wylaczenie testow.

Dalo mi to 8500ptk w 03, jak uda mi sie osiagnac wynik okolo 9k, trzasne jpg z wnikiem.

Temperatura rdzenia po podkreceniu wahala sie przy 60 stopniach.

 

Mnie udalo sie podkrecic rdzen na stabilne 595 ( Powyzej 600 pojawiaja sie po dluzszym graniu niewielkie rozowe , czerwone plamki :/ ) a z pamieciami nie mialem zbyt wiele czasu i jak narazie poszly na 1220 . Temperatura w stresie <65 C . 3DMark 03 ok 8500 pkt

To ciekawe jaki bym wynik zrobil na takim Galaxy taktowanym 600/1200 na moim sprzecie skoro moj Leadtek A6600GT TDH na badziewnych Infineonach krecony 565/1075MHz (max niestety) robi cos pomiedzy 9000 a 9100pkt w 3dm03 ;) :P

 

Przebilbym 10000pkt czy nie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz nie che tego galaxy o ja moze i rdzen leci na 615mhz na 620 tez bez artow ale pozniej zawiesza sie ale te 1.6ns to porazka landie pikenie leci 1200mhz bez artow! ale taki myx ze wiecej nie pojdzie a na 1160mhz jest szybciej niz 1200mhz czyli karta jzu w sume niew yrabia! i do tego ten zalman jest glosniejszy od mojego standardowego leadteka takie odnioslem wrazenie! kurcze zalamka nie robilem jzu zadnych testow na bicie rocordu zaraz odsylam paczke! moze lpesze bedaz 2ns bo wlkasne teraz takie beda! to si epobawie dluzej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam ze nie opublikowalem karty ale, wysypalo mi cala partycje systemowa przez "wysokiej :angry: " jakosci rozdzielacz zasilania dostarczony z karta; bolec z +5V poprostu sobie wypadl i CDROM, bez napiecia na elektronice wywolal zapasc systemu :?

Ale przed tym wydarzeniem zaczalem cos podkrecac Galaxy przy uzyciu CoolBitsa (wiem ze slaby, ale terimy byly napiete i nic innego pod reka nie bylo)

Rdzen bez zastanowienia dalem na 575- to jeszcze nie max, ze 600 pujdzie, tylko ze pamieci zatrzymuja sie na rownych 1200Mhz- zostaje riva tuner i wylaczenie testow.

Dalo mi to 8500ptk w 03, jak uda mi sie osiagnac wynik okolo 9k, trzasne jpg z wnikiem.

Temperatura rdzenia po podkreceniu wahala sie przy 60 stopniach.

qrde terz nie pamiętam ty masz wersje z zalmanem czy chłodzenie od galaxy? Rozumiem że nie stosujesz żadnego nawiewu na kartę :D?

A i jeszcze jedno bardziej ogólne: póki co siedze w Ati więc nie mam takiego rozeznanai w GF w kazdym razie np w wypadku 6600 co daje większą wydajność? kręcenie gpu czy mem? bo dla przykładu w moim radku pamięci mimo, że kręcą sie gorzej i to sporo od rdzenia dają większą wydajność niż podkręcanie mocne gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz nie che tego galaxy o ja moze i rdzen leci na 615mhz na 620 tez bez artow ale pozniej zawiesza sie ale te 1.6ns to porazka landie pikenie leci 1200mhz bez artow! ale taki myx ze wiecej nie pojdzie a na 1160mhz jest szybciej niz 1200mhz czyli karta jzu w sume niew yrabia! i do tego ten zalman jest glosniejszy od mojego standardowego leadteka takie odnioslem wrazenie! kurcze zalamka nie robilem jzu zadnych testow na bicie rocordu zaraz odsylam paczke! moze lpesze bedaz 2ns bo wlkasne teraz takie beda! to si epobawie dluzej!

Hehe...czyli ten sam myk co na Leadteku z Infineonami :) Moge puscic pamieci na 1100MHz ale jest juz mniej wydajnie niz na 1075MHz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LPKorn3324 Luknij w sygnaturke :D . Pol miesiaca temu stalem przed dylematem czy wziazc dobra wersje, Radka (w sumie juz dziadka :-P ) 9700/9800pro za 400zl z ogonkiem, czy doplacic 100-ke i wziazc cos nowego, np X700pro, X800GT(700zl) czy 6600GT :) . Widzac jednak wyzszosc nowych ukaldow nad starymi w nowych grach, postanowilem wziazc cos nowszego. Widzac nienajlepsze wyniki X700pro(duszaca go 128bitowa szyna) dalem sobie z nim spokuj. W pojedynku X800GT vs 6600GT do drugiego przekonala mnie nizsza cena i Dx9c. Na minus 6600GT zalicze 128bit szyne( jemu nie szkodzi tak jak X700) i jedynie 128MB ramu.

I teraz nie wyobrazam sobie AoE3 bez HDR. LPKorn3324 zmiana twojego Radka na to cudenko da ci solidnego kopa w grach, a HDR ( z wyzej wymienionych kart ma tylko 6600) to jeden z najpiekniejszych efektow w grach.

Czy OC pamieci lub GPU daje wieksza wydajnosc w 6600GT- sprawdze :)

Edytowane przez Xan02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lwansie przechodizlem z 9500@pro na 6600GT to o jezu!!! heheh nie mowie jescze o duzo ladniejszej jakosci wyswietlania obrazu

 

oc GPU wiecej daje w 3dmarku 2006:P

 

Klosiak nom zalamalem sie na tym, galaxy kurcze przeciez to ja mam na leadteku 1250mhz na pamiatkach bez modow a skynny galaxy z pamiatkami 1,6ns 1160 mozna powiedziec najwydaniej dla niego! a i zauwazylem ze choc ma zalmana mial wyzsza temepreatute od mojej o jakies 7-11C na GPU, a granica jaka podaja stery to bylo 143C a w moim leadteku 127C nom z tego co mi sie podoba to tylko to ze 615mhz na GPU na tym galaxy a reszta nic takiego specjalnego gdybym mial sie zamienic nie wiem czy bym to zrobil a jezeli tak to na 100% nie za doplata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIEM NAPEWNO BYŁO ze 100 razy :oops: ale nie usmiecha mi sie czytac 162 stron tego topicu wiec prosze o konkretna odpowiedzi która z 6600GT (chodzi mi o firme ) jest najlepsza do OC a i czy wybrac 128 MB czy 256 MB z gpory dzieki za rzeczowa odpowiedz :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...