Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Stad pozniej wynikaja rozbieznosci i rozczarowania. Ktos stwierdzi, ze smiga, ze plynnie, ze spoko mozna grac itp. Idziesz i kupujesz, uruchamiasz gre a to wszystko o kant d... potluc. NFSU2 aby dawal mi radoche to nie moze spasc ponizej 24-25 fps. Kazdy taki spadek odczuwam i to odbiera mi zabawe. Fakt - nie ma klatkowania ale pojawiaja sie opoznienia i koniec z wrazeniem predkosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w nfsu2 z 25 katkami to tragedia ja wylanczam wszystkie bajery i moge sie cieszyc dopiero plynnosca

chcialem sie zapytac posiadaczy leadteka czy wam ten orginalny wiatraczek troszke czeszczy bo u mnie sie rozczeszczal :D

Edytowane przez Umbrella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak : na dragu wymiatalem (w nfsu mialem 18.45 3unique ale mi sie dobrze gralo na dragu majac 35 klatek na starcie oraz w jezdzie ) ja na sowim sprzecie jak zarzuce Anizo na 16x i wygladzanie na 8x to czuje ze samochod jakos inaczej jedzie w nfsug 2 :) tak ciezej :) mimo ze jest tyle klatek ile trzeba :) dla mnie w rozdzielce 1280x1024 max !! i AA na tek karcie nie mozna grac luxusiasto !! :) mam zmysly dobre i jestem wrazliwy na przyciecia i zwolnienia :P

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w nfsu2 z 25 katkami to tragedia ja wylanczam wszystkie bajery i moge sie cieszyc dopiero plynnosca

chcialem sie zapytac posiadaczy leadteka czy wam ten orginalny wiatraczek troszke czeszczy bo u mnie sie rozczeszczal :D

U mnie tak sie "rozczeszczal" :D ,ze kwalifikuje sie juz tylko do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż, jednak poczekam jeszcze miesiac i kupie X800XL. Wczesniej mialem X800XTPE na AGP i na wykreconym na 2,5GHz AMD64 na trasie Freemont (najbardziej wymagajacym sprzetowo cicruicie) mialem średnio 61 klatek. I taki wynik jest dla mnie satysfakcjonujacy. Dodam tylko ze na trasie Bayview Summit - tej w gorach - srednia fps przekraczala 100.

Wszystko z full AA i AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sterowniki do serii 6xxx to Forceware 76.45 Win2000/XP WHQL

 

COLORFUL = BajerFull  B)

1462543[/snapback]

Nie wiem jak 76.45 ale pewnie jest podobnie jak na 76.50 a na tych mialem w swat4 jakies przeklamania w teksturach gdzieniegdzie a w css na italy np. mialem bledy w cieniowaniu. Jedyne szybkie i calkowicie bezproblemowe stery jaki mialem dotychczas to 71.84.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sało się kupiłem Corolful 6600GT. W miare tani. Zobaczymy co to warte. :lol:

 

Teraz tylko jakies chłodzonko na niego dorwe. Bedę wybierał pomiędzy VF700AlCu a vf700Cu

Jak myslicie duża różnica w wydajności??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sterowniki do serii 6xxx to Forceware 76.45 Win2000/XP WHQL

1462543[/snapback]

Zainstalowałem XG 76.45b i jestem z nich zadowolony. Nie zauważyłem żadnych przekłamań ani błędów w wyświetlanym obrazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haj, mama problem jak ustawie zegary na 545/1150 (nie che weicej isc) (obecnie mam drivery XG 76.45b)to mi na pierwszym tescie w 3dmarku03 komp sie zwiesza i musze reseta strzelac :( co jest ?? a najlepsze jest to ze 3dmarka05 przechodz bez zadnej zwiech i bez zadnych artów

Moj konfig:

sygnaturka procek na napieciu 1,65V

 

HELP ME 1 :P

Edytowane przez Kvaz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie na testy Gibabyte'a 6600GT PCI-E.

Prosze napiszcie jakie sa najlepsze stery pod 3d marka 03.

Na tych co wiszą na stronie NVidii (71.89) ukulałem 9471 punktów.

Nie jest to max tej karty, wiec testy trwaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która "gra" albo test czego ci sie zawiesza w tym 3d sMarku 03? bo to dość wazne, a poza tym proponuje raczej sprawdzić czy gry ci działaja, ale normlane gry

1463575[/snapback]

1 gra "samolociki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten test sprawdza też proc, a poza tym nie rób resetu tylko poczekaj chwile gra pójdzie dalej tylko oczywiście stracisz kilka tysiecy pkt ;) Ale jeżeli przechodzi 2k5 to nie przejmój sie tak bardzo, sprawdź jeszcze jak sie zachowują gry przy takich ustawieniach jak masz "zwis" w 2k3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

możecie polecić jakies chłodzenie na grafike?? Raczej chce zalmana VF700.

Tylko niewiem jaki ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> czu AlCu czy Cu.

Duża jest różnica między nimi w wydajności?? Bo w cenie 32zł. Coprawda jest to nawet duża różnica. Czy VF700AlCu wystarczy do 6600GT do OC i cichej pracy??

 

P.S Jeśli wiecie cos o 6600GT Colorful to piszcie.

THX za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czy opłaca się kupić. Biorąc pod uwage cena/wydajność.

Czy opłaca się dokładać te 32 złote i brać Cu?? Czy lepiej je zaoszczędzić i ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> AlCu?? :D Jak myslicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze cu. miedz zasze lepiej odprowadza cieplo

1465013[/snapback]

Z tego co mi wiadomo jest akurat odwrotnie. Miedź odprowadza ciepło wolniej niż aluminium. Za to dużo lepiej je pochłania, co przy aktywnym chłodzeniu (radiator+wiatrak) jest rozwiązaniem wydajniejszym.

Edytowane przez suchyjastrzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...