Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Sparkle'a 6600 i jestem bardzo zadowolony.Według mnie nie opłaca sie kupować wersji GT tylko zwykła i zaoszczędzić nawet 350 zł podkręcając ją do poziomu GT.A podkręca się nieźle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sparkle'a 6600 i jestem bardzo zadowolony.Według mnie nie opłaca sie kupować wersji GT tylko zwykła i zaoszczędzić nawet 350 zł podkręcając ją do poziomu GT.A podkręca się nieźle  :D

1490436[/snapback]

chyba z FC ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym was prosić o to abyście powiedzieli mi jakim programem dobrze kręcić?? Jaki jest najlepszy czy to bez różnicy?? I jak sprawdzić kiedy są artekakty i czym.

THX za pomoc.

1490611[/snapback]

To bez róznicy czym sie kreci Rive z rególy sie instalóje zeby odblokowac dodatkowe potoki w kartach Najlepiej sciagnij sobie Zmodowane sterowniki OMEGA NGO lub jakies inne i podkrecaj sterownikami bedfzie ten sam efekt co do Artefaktow to tez nie wiem czym to sprawdzic takze ci nie pomoge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bez róznicy czym sie kreci Rive z rególy sie instalóje zeby odblokowac dodatkowe potoki w kartach Najlepiej sciagnij sobie Zmodowane sterowniki OMEGA NGO lub jakies inne i podkrecaj sterownikami bedfzie ten sam efekt co do Artefaktow to tez nie wiem czym to sprawdzic takze ci nie pomoge.

1490658[/snapback]

To jakas prowokacja z tym "ó" ;o? Edytowane przez Phantom_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sparkle'a 6600 i jestem bardzo zadowolony.Według mnie nie opłaca sie kupować wersji GT tylko zwykła i zaoszczędzić nawet 350 zł podkręcając ją do poziomu GT.A podkręca się nieźle  :D

1490436[/snapback]

taaak? a na ile wykreciles pamieci? ja na 580 (1160) dojechales chociaz do 450? waaaaatpie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaden wszystkie standardowe chłodzenia są głośne

1492513[/snapback]

Tu bym sie klocil - jezeli sparkle jest "glosny" to leadtek jest "cichutenki". Chociaz oczywiscie dla maniakow ciszy leadtek i tak bedzie za glosny.

I wiem co mowie bo mam w domu i leadteka i sparkle 6600gt.

Jezeli mialbym zrobic skale od 1 do 6 to bylo by tak

1- pentagram na obrotach 1650rpm - praktycznie bezglosny.

2- pentagram 2100 rpm - leciutko slyszalny

3- leadtek 6600gt

4- pentagram 2900 rpm lub zasilacz chieftek atx113h na najwyzszych obrotach

5- sparkle 6600gt

6- wyjace i terkoczace turbinki starego typu 5500rmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie juz większość z was wie że wyszło demko wspaniałej gry

Battlefield II >570MB<

mam pytanie do tych którzy już grali na swoich GF6600GT ,

jaki osiagacie framerate w 1024x768 detale na High

z aa x4 ,jak by ktoś mógł sie pochwalic i zrobić kilka screenów Frapsem

myślę że w tych detalach spoko osiągniecie przyzwoite 50FPS

 

 

Ja na moim sprzęcie osiagam średnio 35-40 fps Detale High światło i cienie na medium z AAx2 ,widać obliczanie softshadows i zaawansowanego oświetlenia to stanowczo za dużo dla mojego Radka :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zakupilem Zalmana VF700Cu. Sprawuje sie swietnie :D Puszczony na 5V jest nieslyszalny. W koncu dzis sobie moglem spokojnie zaczac krecic swoja grafe. Rezultaty w podpisie :D Wynik zgloszony juz do HOF. Czekam na godnych przeciwnikow.

1488018[/snapback]

 

Fajny wynik. Gratulacje. Robiłeś coś jescze z kartą (oprócz zmiany chłodzenia) tj. jakieś V-mody, albo modyfikacje lub wgranie innego biosu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta bez zadnych modyfikacji i usprawnien w biosie. Po prostu wykrecona na maxa. Moglbym zrobic chociaz pencil moda na GPU ale narazie i tak nie mam czasu, a wydajnosc karty podkreconej na 550/1100 MHz ktora mam na codzien zupelnie mi wystarcza. Wiem ze zmiana timingow na pewno moze duzo dac, bo bawilem sie juz wczesniej na R9600PRO, gdzies z 8 miesiecy temu (to byly czasy:D) i wyprawialem cuda. Ale tutaj timingi juz calkowicie inaczej sie ustawia i nie mam zielonego pojecia o co w tym chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dałes nawiew wentyla?? Na nóżkach jakiś stoi ten wentyl czy co?? :blink:

1493713[/snapback]

raz tak miałem a raz podiweszony, ale najlepiej na zapałkach :D stawiasz wentyl na zapałkach i jazda B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta bez zadnych modyfikacji i usprawnien w biosie. Po prostu wykrecona na maxa.  Moglbym zrobic chociaz pencil moda na GPU ale narazie i tak nie mam czasu, a wydajnosc karty podkreconej na 550/1100 MHz ktora mam na codzien zupelnie mi wystarcza. Wiem ze zmiana timingow na pewno moze duzo dac, bo bawilem sie juz wczesniej na R9600PRO, gdzies z 8 miesiecy temu (to byly czasy:D) i wyprawialem cuda. Ale tutaj timingi juz calkowicie inaczej sie ustawia i nie mam zielonego pojecia o co w tym chodzi.

1493805[/snapback]

No to chyba reszta sprzętu daje niezłego kopa karcie. robiłeś marki przy ustawieniach 550/1100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow fajny wynik. A może wie ktoś coś o tych pencilmodach jak to zrobić itp.??

I czy to dużo daje? :blink: Teraz kupuje chłodzenie VF700Cu to też sie będę bawił w OC mojej grafiki :D zobaczymy co z siebie da.

 

Myśle też właśnie na postawieniem wentyla na zapałkach zobaczymy co z tego wyjdzie :lol: A może jeszcze jakiś pomysł chłodzenia drugiej stronki GPU?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko.

Nie wyszlo mi z zakupem 5950 poniewaz gostek wycofal aukcje.

Ma tyle gotowki ze do wyboru ma jedynie 6600gt lub losowo wybrany

ausus 6800le na agp wiec nie ma pewnosci czy sie zmoduje.

jak jest z wydajnoscia.

Jaka firme byscie polecali jezeli chodzi o 6600gt mysle o galaxy.

 

Co doradzicie ? Bardzo prosze o rade.

Nie mam kasy zeby wiecej dolozyc.

9800pro odpada poniewaz bede pracowal sporo w [brzydkie określenie na linuksa]u wiec musi byc nv.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko.

Nie wyszlo mi z zakupem 5950 poniewaz gostek wycofal aukcje.

Ma tyle gotowki ze do wyboru ma jedynie 6600gt lub losowo wybrany

ausus 6800le na agp wiec nie ma pewnosci czy sie zmoduje.

jak jest z wydajnoscia.

Jaka firme byscie polecali jezeli chodzi o 6600gt mysle o galaxy.

 

Co doradzicie ? Bardzo prosze o rade.

Nie mam kasy zeby wiecej dolozyc.

9800pro odpada poniewaz bede pracowal sporo w [brzydkie określenie na linuksa]u wiec musi byc nv.

Pozdrawiam

1494057[/snapback]

ojejcia bierz 6800LE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubisz tyzyko? to bierz 6800le i licz na farta, jeżeli libisz spokojny tryb życia to bierz 6600GT :D jeżeli 6800le sie nie odblokuje to jest gorszy od 6600GT

TYLE

1494950[/snapback]

Mozliwosc ze asus 6800le nie odblokuje sie przynajmniej na 12p jest duuuuuzo mniejsza niz mozliwosc ze sie zmoduje na 16p - wg mnie gra warta swieczki. A do tego jak dobrze podkrecisz nawet nie odblokowanego 6800le to otrzymasz wydajnosc 6600gt :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600gt lub losowo wybrany

ausus 6800le na agp wiec nie ma pewnosci czy sie zmoduje.

jak jest z wydajnoscia.

Jaka firme byscie polecali jezeli chodzi o 6600gt mysle o galaxy.

 

1494057[/snapback]

Jak na AGP to bym brał 6800LE od ASUS'a. U wielu sprzedawców możesz się dogadać co do gwarancji odblokowania.

 

Co do 6600GT to wspomniany Galaxy, lub Gigabyte albo Leadtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modował ktoś bios na Galaxy 6600GT

 

Przygotowałem dwie wersje biosu z podwyższonym napięciem na GPU (1,45 V i 1,50 V) przy pomocy NiBiTor 2.1 i narzędzia HexView.

 

No i przed flashowaniem zastanawiam się czy:

 

1. Scalaki karty są w stanie fizycznie wytworzyć takie napięcia tylko na podstawie ustawień biosu

 

2. Jeśli nie to czy karta nie zgłupieje, a wówczas nie będzie chciała się w ogóle odpalić - niestety nie mam pod ręką karty na PCI :-| i to mnie powstyrzymuje przed eksperymentem (przynajmniej na razie :D )

Edytowane przez daru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...