Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

bah

 

fenomen. dzis stopniowo, jak bozia kazala, podkrecalem swojego gejnłorda.

 

optymalne ustawienia na stockowym chlodzeniu (Alu): 570/1110

 

i co? w 3dmark 2001 SE uzyskalem ponad 2000pkt mniej :)

 

stery 77.50 - bajka.

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam!

 

 

Wlasnie zobaczylem cene gforce 6800 za 214 euro i sie troche zdenerwowalem bo jeszcze jakies 2 miechy temu za ta kase kupilem mojego msi vivo 6600 gt ,ale coz takie sa realia tego rynku ,wyszly nowe karty wiec starsze cenowo spadaja :), jednak troche mi szkoda bo za te same pieniadze 12 potokow i wieksza wydajnosc ,a tak pozostaje mi poczekac moze z miesiac lub 2 i moze lyknac jakiegos 7800:);) ,reasumujac moze bedzie z tego cos dobrego:).Pozdro z paryzewa

 

 

ps.

-CARTE GRAPHIQUE GAINWARD GEFORCE 6800 LE 128MO AGP VGA TV/DVI za 179.9 euro

- CARTE GRAPHIQUE GENERIQUE nVidia GeForce 6800 GT 256Mo AGP VGA TV DVI za 249.9 euro -karta nie firmowa ale ta cena:)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalman vs pentagram

1513779[/snapback]

Pentagram poraz kolejny wyprodukowal dla nas rewelacyjny produkt , nie dosc ze tanszy od Zalmana to jeszcze lepszy , rewelacja chyba najwyzszy czas zmienic u Siebie chlodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentagram poraz kolejny wyprodukowal dla nas rewelacyjny produkt , nie dosc ze tanszy od Zalmana to jeszcze lepszy , rewelacja  chyba najwyzszy czas zmienic u Siebie chlodzenie.

Nie rozumiem, przecież z testów na IN4 wynika, że Zalmany są lepsze i to one dostały wyróżnienia Quality i Best Buy. Tylko te ceny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje slowa napisalem po przeczytaniu jedynie testu na pclabie a dopiero pozniej przeczytalem ten drugi , pozatym ja mysle ze pentagram zdecydowanie wygrywa w kategorii cena/jakosc . nasze gf-y spokojnie pracuja do duzo wyzszych temperatur niz te osiagane w testech wiec uwazam ze roznica 2-3 stopni przy roznicy cen jest malo wazna . PENTAGRAM zadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym brał Pentagrama ze względu na cenę, bo stówka za wiatrak do grafy to lekka przesada. Na razie wiatraczek na moim Winfaście spisuje się bardzo dobrze, ale nie wiem jak długo jeszcze, bo już paru osobom na tym forum padły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Moze ktos mi powiedziec, jakie temperatury Ma Pentagram XC-80Al, bo mi sie nie wysiwetlaja obrazki na stronie in4.pl? :(

Zastanawiam sie czy sa duzo mniejsze niz na standardowym chlodzeniu leadteka.

 

A teraz cos odnosnie artow przy uruchamianiu windy spowodowanych fastwrites'ami :)

Wiec jak sobie uruchomilem dzisiaj kompa on mnie przywital wlasnie takimi sniezkami pieknymi :)

Ale co sie okazalo? Ze kabel do zasilacza byl poluzowany!

Wiec go wyciagnalem, wlozylem jeszcze raz, docisnalem, uruchomilem maszyne ponownie i co?

Arty ZNIKNELY !! :D

Dlatego wydaje mi sie ze te arty u innych tez sa spowodaowane jakims slabym napieciem albo czyms kolo tego :)

 

Pozdro

Edytowane przez kaffee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Moze ktos mi powiedziec, jakie temperatury Ma Pentagram XC-80Al, bo mi sie nie wysiwetlaja obrazki na stronie in4.pl? :(

Zastanawiam sie czy sa duzo mniejsze niz na standardowym chlodzeniu leadteka.

 

A teraz cos odnosnie artow przy uruchamianiu windy spowodowanych fastwrites'ami :)

Wiec jak sobie uruchomilem dzisiaj kompa on mnie przywital wlasnie takimi sniezkami pieknymi :)

Ale co sie okazalo? Ze kabel do zasilacza byl poluzowany!

Wiec go wyciagnalem, wlozylem jeszcze raz, docisnalem, uruchomilem maszyne ponownie i co?

Arty ZNIKNELY !! :D

Dlatego wydaje mi sie ze te arty u innych tez sa spowodaowane jakims slabym napieciem albo czyms kolo tego :)

 

Pozdro

1515350[/snapback]

Ja powiem szczerze ze gdy wlozylem karte pierwszy raz do komputera to bylem tak podniecony ze mam ja juz w domu ze wogule nie podpielem dodatkowego zasilania a mimo to zadnych artow przy ladowaniu windy ani w innym momencie nie bylo , dostalem tylko w windowsie juz ladny komunikat ze karta nie ma odpowiedniej ilosci pradu aby prawidlowo pracowac i aby nie ulegla zniszczeniu pobor pradu przez nia zostanie ograniczony , sprawdzilem wtedy i okazalo sie ze autoamtycznie obnizila taktowania na 100 rdzen i 300 pamieci , ale niezwlocznie zgasilem kompueter wlozylem wtyczke i wszystko jak zloto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec mam ta plytke miedzy zalmanem a gpu no i se tak sprobowalem podkrecic mego niepodkrecalnego potwora i narazie o dziwo chodzi narazie 600/1200 a mam wersie gpu a4 50 markow zrobilem i wszystko ok zadnych artow riva tuner zanotowal max tem 72 stopni

gdzie wczesniej mialem 550gpu i po dlugim 3dmarku03 juz widzialem arty

moze jakies wygrzewanko przeszlo przez moja 6600gt

 

aha poprawka testu zalman vs pentagram

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=263&rectr_str_numer=11

Edytowane przez Umbrella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może i ja swoja musze wygrzać narazie?? A ile wygrzewałeś ta swoja?? :huh:

 

 

Teraz mam następne pytanie. Kto ma 6600GT i niema radiatorków na mem niech powie czy ma gorące dosyć pamięci po 3demarku05?? :?

Czy radiator od mostka HIS jest u was gorącu nawet w windowsie?? Trzeba go chłodzić czy ma być taki gorący?? :?

 

 

JAK ktoś wie jak wyłączyć side band w jakim programie to można zrobić i jak to prosze o pomoc. Z chęcią to wyłącze bo niejest mi potrzebne.

 

Panowie jak zainstalowaliście gre GTA SA to kombinowaliście coś z ustawieniami w biosie ustawieniami dźwieku ustawieniami w windowsiem w grze aby lepiej działało?? Jak tak to co??

 

I jeszcze jedno pytanie :wink:

W SA gracie na 32 bity czy na 16 bitów??

Bo podobno lepiej gra działa na 16 bitów z większym aa i af niż na 32 z mniejszym aai af a wyglądają tak samo,.

 

 

JAk ktoś może mnie oświecić w tych moich pytaniecach to będę bardzo wdzięczny.

Edytowane przez wincento101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wincento101

 

na tej karcie w gta sa mozesz spokojnie grac na maxa i af16x

mostek hsi jest dosyc goracy ale nic sie z nim niestanie

memki sa dosyc cieple wiec dlatego zakladam radiatorki dla pewnosci ze nie szczela

 

testy w GTA SA na 9800pro i 6600gt oczywiscie standardowe zegary AA3 w grze i AF8 z pozimu sterownika karty graficznej

 

9800pro

Frames: 3238 - Time: 97118ms - Avg: 33.340 - Min: 24 - Max: 47

 

6600gt

Frames: 3703 - Time: 99011ms - Avg: 37.399 - Min: 30 - Max: 47

 

bez zadnych AA i AF

 

 

9800pro

Frames: 2139 - Time: 60620ms - Avg: 33.285 - Min: 24 - Max: 50

 

6600gt

Frames: 2116 - Time: 61916ms - Avg: 37.175 - Min: 27 - Max: 54

 

 

takie wyniki mi wyszly z frapsa wiec niema tak zle z 6600gt

sprzet z sygnaturki wszystko w grze na maxa

sprawdzalem wiele razy 6600 zawsze gorowal wiec te wyniki sa bardzo dobrym porownaniem tych karcioszek

oczywiscie stery to

9800pro CATALYST 5.6 site ati.com

6600gt FORCEWARE 77.72 site nvidia.com

Edytowane przez Umbrella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-CARTE GRAPHIQUE GAINWARD GEFORCE 6800 LE 128MO AGP VGA TV/DVI za 179.9 euro

- CARTE GRAPHIQUE GENERIQUE nVidia GeForce 6800 GT 256Mo AGP VGA TV DVI za 249.9 euro -karta nie firmowa ale ta cena:)

1513570[/snapback]

ATI Radeon X800 XT (Bulk, TV-Out, Video-In, DVI) 299 EUR

Leadtek WinFast A400GT TDH (Retail, TV-Out, DVI) 222 EUR

 

widac ceny w .de spadaja mocno - sklep alternate.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600gt

Frames: 2116 - Time: 61916ms - Avg: 37.175 - Min: 27 - Max: 54

1517956[/snapback]

:cry: niestety malo grales..jak jest misja Freefall to jak wlatuje w chmury to spada fps do 5-10 na mocniejszym procku - winchester na 2700MHz :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: niestety malo grales..jak jest misja Freefall to jak wlatuje w chmury to spada fps do 5-10 na mocniejszym procku - winchester na 2700MHz  :cry:

1518605[/snapback]

to niechodzi oto czy malo gralem chcialem porownac tylko te dwie karty

6600gt niestety jest slaby w directx 8 a w GTA SA nawet nie wykorzystano directx 8

przycinki 5-10fps bedziesz mial nawet na 6800gt grajac w comanche4 na wysokim pulapie z wieloma celami

apropo GTA SA to juz ja ukonczylem zadnych problemow ze zwiechami nie mialem wiec daruj se takie teksty ze malo gralem

9800pro mialem tylko godzinke i to tylko takie porownanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działają :razz:

 

Panowie to wie ktoś jak wyłączyć to side band?? :oops:

 

 

I powiedzcie jak wy podkrecacie karty na czas gry czy ile się podkręci to odniżacie 20 mhz i jedziecie na stale podkręconych jak lepiej?? :blink:

 

Chyba jak się podkręci na stałe to tylko 3d a więc tylko w grach w w windowsie jest 300/900 naprzykład czy źle myśle?? :blink: Jak źle to powiedzcie.

 

I napiszcie też jak podkręcacie. I przedewszystkim czym testujecie czy niema artów?? :rolleyes: Jak w 3demarkach to w jakich i na jakie miesca szczególnie zwracacie uwage??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działają :razz:

 

Panowie to wie ktoś jak wyłączyć to side band?? :oops:

I powiedzcie jak wy podkrecacie karty na czas gry czy ile się podkręci to odniżacie 20 mhz i jedziecie na stale podkręconych jak lepiej?? :blink:

 

Chyba jak się podkręci na stałe to tylko 3d a więc tylko w grach w w windowsie jest 300/900 naprzykład czy źle myśle?? :blink:  Jak źle to powiedzcie.

 

I napiszcie też jak podkręcacie. I przedewszystkim czym testujecie czy niema artów?? :rolleyes: Jak w 3demarkach to w jakich i na jakie miesca szczególnie zwracacie uwage??

1519251[/snapback]

zapuszczasz jeden tescik mother nature z 50 razy jak wytrzyma przy takich upalach bez artow to jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbys powiedzieć jak go włączyć 50 razy?? Bo ja tylko wiem jak zapuścić główny test. :? Będę ci wdzięczny.

W jakiej rozdzielczości i na jakich taktowaniach karty i z iloma aa i af gracie w GTA SA i chodzi wam płynnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak 1024x768

 

1 wchodzisz do select naciskasz clear zaznaczasz tylko mother nature i ok

2 wchodzisz do change aa 4 sample max anisotropy 16 potem repeat each test zaznaczasz i dajesz tyle ile chcesz i ok

3 potem run 3dmark i leci i wpatrujesz sie co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...