Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

:D A więc u mnie już dzioała. No to dobrze.

 

Jutro zakładam tego VF700CU. Jak możecie to napiszcie na jakich ustawieniach gracie w SA i ile macie FPS??

Ja jak gram na v.high i aa4 i af8 razy to mam najmniej 22 FPS a najwięcej 50. Oczywiście mówie o 1024x786 32 bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D A więc u mnie już dzioała. No to dobrze.

 

Jutro zakładam tego VF700CU. Jak możecie to napiszcie na jakich ustawieniach gracie w SA i ile macie FPS??

Ja jak gram na v.high i aa4 i af8 razy to mam najmniej 22 FPS a najwięcej 50. Oczywiście mówie o 1024x786 32 bit.

1519762[/snapback]

wczesniej dalem tesciki jasne ze wszystko na maxa spadki bedziesz mial jakies 30fps max

no chyba ze bedziesz latal to wtedy moze przyciac :D

KEILTNH

no nic innego nie moglem zaproponowac :D

 

chcecie ladniejszy ostrzejszy obraz na waszych kartach bez utraty gwarancji

operacjia polega na zamalowaniu lakierem przewodzacym tych elemetow na zdjeciu dla crt i jak kto chce dla dvi satysfakcja gwarantowana

http://img246.echo.cx/img246/7053/ltgf6600gtdt014bc.jpg

szczegulnie dla posiadaczy kart wlasnie z takim ukladem jak na zdjeciu

czyli 3 elemety biale i 3 elemety biale z paseczkiem czrnym wtedy efekt po zamalowaniu bedzie naprawde piekny ostry obraz

no i oczywiscie dla tych co maja obraz rozmazany

wszystkie karty leadtek od wersji D1 maja gorszy obraz z takim ukladem jak na zdjeciu

sam zaryzykowalem i jestem bardzo zadowolony

sorka za pisownie :D

aha prosze sie nie sugerowac tym jak to kiedys bylo rozwiazane czyli filtry typu c byly mostkowane z masa jak widac w naszych kartach filtrow typu c niema

wiec nie trzeba nic wylutowywac

Edytowane przez Umbrella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co da to zamalowywanie dla DVI? Przeciez tam i tak kazdy piksel jest sobie...

1521975[/snapback]

niektorzy lacza niewiem poco przez przejscowke do monitora

albo masz dwa monitory crt to mozesz sobie wykorzytac ta przejsciowke i wtedy to da efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to coś naprawde da?? U mnie na obraz nienarzekam. I czy ten mod działa tylko na Leadtecu?? <_<

 

 

Teraz coś z OC.

Więc tak kręciłem grafike i z rdzeniem dojechałem narazie do 570-575.

Jak było 582 to zawieszało kompa w 3demarku. Niewiem czego to wina pomimo tego że brałem na 12V Zalmana było to samo. Niewiem czyja to wina, ale wiem że przywieszało. Może karta ma zamało prądu wgranie biosu by coś pomogło <_<

A pamięci to na 1140 ustawiłem i przechodziłem 3dmarka spoko bo jak ustawiłem 1150 to testu mi nieprzechodziło w sterach. Ale myśle że jakbym kręcił w RT to na 1180-1200 by poszły. Ale żęby ich niemęczyć to jade na 1100 bo i tak wiadomo że z OC pamięci dużo niema zato GPU mam na 560 i narazie wsio spoko działa jeszcze testuje. Ale ogólnie jestem zadowolony z OC :lol: I z mojego cichutkiego zalmanka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wlasnie namowilem kolege na zakup gigabyte GF6600 GT.Po inastalacji zauwazylem cos dziwnego a mianowicie temperatura-70 C w windowsie.Po chwili grania temperatura skacze do ~ 90C!!!!!! Czy to normalne?? dodoam tylko ze karta niepodkrecona na defaultowych zegarach. U mnie w spoczynku przy pracy w windowsie temp na podkreconej karcie to 48C a po kilkugodzinnym graniu ok 60 C.Pomozcie do koles mi tylek strasznie truje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wlasnie namowilem kolege na zakup gigabyte GF6600 GT.Po inastalacji zauwazylem cos dziwnego a mianowicie temperatura-70 C w windowsie.Po chwili grania temperatura skacze do ~ 90C!!!!!! Czy to normalne?? dodoam tylko ze karta niepodkrecona na defaultowych zegarach. U mnie w spoczynku przy pracy w windowsie temp na podkreconej karcie to 48C a po kilkugodzinnym graniu ok 60 C.Pomozcie do koles mi tylek strasznie truje :?

1524197[/snapback]

nie podales czy ten gigabite ma pasywne chlodzako jak tak to normalne

jak nie posiada chlodzenia pasywnego to czytaj dalej

 

1 namow kolege zeby poszedl do sklepu i wymienil ja na inna

2 jak nie wymienia to sciagnij radiator i przesmaruj gpu tylko delikatnie bo mozna cos uszkodzic

3 buda musi miec jakas cyrkulacje powietrza, jaka temp jest z otwartym bokiem

4 namow kolege na zalmana albo jak bedzie dostepny pentagram ale tu trzeba niestety poniesc koszta :D

 

ja tez mialem nienormalne temperatury na moim winfascie ale w windzie nie mialem az 70stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych Panów :)

mógłby mi któryś odpowiedzieć na zadane tutaj przezemnie pytanie? 1524653[/snapback]

Umbrella podawał tu sposób na zamontowanie Zalmana razem z radiatorkami, jak się cofniesz kilka stron wstecz to się doczytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych Panów :)

mógłby mi któryś odpowiedzieć na zadane tutaj przezemnie pytanie? 1524653[/snapback]

a jak masz na pamieciach ddr dwie cieniutkie blaszki z obu stron i jakos to chlodzi wiec jak zmiesciles te radiatorki to sie nie martw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, dzieki za odpowiedzi. Po fakcie przeczytałem posty o radiatorach :P Szkoda, że nie zrobiłem tego wcześniej bo oszczędziłbym sobie nerwów, a domownikom mięsa latającego tu i ówdzie :P Odwrotny montarz odpada u mnie bo musiałbym piłować radiator od hsi (tak to sie chyba nazywa nie?) :D

Tak czy siak jest cicho... :) nareszcie

Zastanawiam sie tylko kiedy poodpadają te radiatorki bo jakos solidnie się nie trzymają, miałem w domu tylko resztki Jim Beama i nim przeczyściłem pamiątki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, dzieki za odpowiedzi. Po fakcie przeczytałem posty o radiatorach :P Szkoda, że nie zrobiłem tego wcześniej bo oszczędziłbym sobie nerwów, a domownikom mięsa latającego tu i ówdzie :P Odwrotny montarz odpada u mnie bo musiałbym piłować radiator od hsi (tak to sie chyba nazywa nie?) :D

Tak czy siak jest cicho... :) nareszcie

Zastanawiam sie tylko kiedy poodpadają te radiatorki bo jakos solidnie się nie trzymają, miałem w domu tylko resztki Jim Beama i nim przeczyściłem pamiątki :D

1524775[/snapback]

mialem te radiatorki w zestawie Zalman ZM 80D czyli ta kanapke i powiem ze po roku nic nie odpadlo wiec oto sie tez niemartw

Edytowane przez Umbrella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy, martwie sie tylko czy Jim Beam (prawdziwy przyjaciel studenta ;) ) ma dostateczne właściwości czyszczące :P

 

...teraz pozostalo pogmerać w biosie i sprawdizć temperatury, ale to jak mi sie zakce, narazie nie mam dyskietek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że WinFast A6600 GT się po prostu przegrzewa. Mam tą kartę i w bardzo upalne dni, gdy w pokoju robi się naprawdę ciepło, chłodzenie karty nie wyrabia. W 2D mam 56/57 stopni, a w 3D ponad 95 !!!. Ostatnio grałem w FarCry i zaliczyłem, normalny zwis!!!. Puściłem 3D marka 2003 x3 i zaliczyłem normalny zwis. W chłodniejsze dni jest ok. Stabilne jak skała.

 

Pytanie pozostaje następujące:

Czy można ją reklamować jako wadliwą i czy uznają reklamację.

 

Dlaczego o to pytam?

 

No bo jeśli komputer na którym będą ją testować będzie stał w pomieszczeniu nie od słonecznej strony co więcej klimatyzowanym to wada ta się nie ujawni!

 

Co wy na to.

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wiatrak może coś tam siedzi a może kable przeszkadzają .Mój galaxy 6600GT przez jakieś 2 dni od kupna prawie sie nie kręcił aż sie wyrobił . Bo seryjne chłodzenie bez podkręcania karty ,szczególnie od Leadteka powinno dawać sobie rade nawet w piekarniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie na Sparklu...2 h grania w PESA4 :|...i zwiecha...

 

właśnie przed chwilą zamontowałem Zalmana VF700 (ver alcu)...temp spadła w 2d o 14 !!! stopni...3d jeszcze nie próbowane...

 

wieczorem się za oc wezmę...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachwalam Zalmana VF700Cu poprostu świetne chłodzenie. Po 3demark03 mam max 49 stopni. W windowsie mam 36-39. Poprostu super.

Ale mam jedno pytanko chciałbym się was porawdzić czy zakładać radiatorki na pamięci?? Spiłowałem je dość dobrze ale niewiem czy się opłaca zakładać. BO powierzchnia jest bardzo mała :?

Dzieki za pomoc.

 

 

Aha i jeszcze jedna sprawa jak piłowałem to podspodem foijka się zadzierała i nalazło tam opiłków. Tak że klei/pasta z pod radiatorków zalmana zmieszała się z opiłkami. I teraz niewiem czy montować. Jak montować to jak usnuną te opiłki?? A może lepiej kupić keli termoprzewodzący w takim listu i przykleić na to?? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

Witam Panów :)

 

Czy podnosił już ktoś z Was napięcie na GPU poprzez zmianę biosu na zmodowany?

 

Mam w trestach MSI 6600 Diamond

 

standardowe taktowania 400 i 800

 

u mnie karta chodzi na 530 i 1100 mhz

 

pamięci więcej nie pójdą raczej ale rdzeń powinien. Macie jakieś pomysły?? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak mi się pamięci kręcą do 1140 dalej niemoge bo nieprzechodzi testu w sterach. Bo ja kręce przez stery i coolbit's myśle że jakbym zmienił na rivatuner to do 1200 spoko bym dojechał :D

Ale gorzej z GPU na 570 przechodzi 3dmark03 a przy 580 zwiecha jest na teście CPU tym co samoloty latają. Więc chyba coś jest nietak. Dodam że jak podkrece GPU do 560 to mam tem max 54 stopnie po 3dmark03. Więc jak podkręce do 580 niepowinno przkraczeć 65stopni. A jednak zwiesza. Pewnie to wina tego że GPU ma zamało prądu. Bo temperatury raczej niejest wina. Może ktoś ma łatwy sposób dostarczenia większej liczby napięcia dla GPU?? Ja chyba mam 1.3V tak przynajmniej mi pokazuje w RT.

 

W RT pisze tak:

A2,8x1,3vp. Takie oznaczenie jest napoczątku w drugiej ramce od góry. To jest napisane w nawiasie. Może coś z tego odczytacie?? Jak się powinna kręcić jaki to model jakie ma napięci itp.

Napięcie to chyba wiem że 1.3v a reszte niebardzo.

Byłbym wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem u mnie to ten Zalman niezadobrze dociskał do GPU i musiałem troszkę "usprawnić" zapinkę. Po tym zabiegu OC karty to 600/1100 pamięci bez radiatorów i tak chodzi non stop.

A to co ci pokazuje RT to: A2- wersja chipu, 8x1- ilość potoków, 3vp- (Vertex Shader) jednostki cieniowania wierzchołków.

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezle  600mhz  core , ja mam  a6600td  non gt , z biosem 1,4 v na seryjnym nie przekraczam 560 bo zwis , moze  zallman  cos da ;]

1533180[/snapback]

pewny jestes ze ten bios daje 1,4 V ?? mierzyles to jakos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś u nas da się zakombinować z biosem żeby się lepiej grafika kręciła?? :unsure:

Jak nie to zostaje tak jak jest. A VF700CU niebędę dusił bo jescze karta mi siądzie. Jak się pasta "dotrze" to będzie jeszcze lepiej się kręcił GPU. Póki co stabilne to 575/1140.

Pamięci to jeszcze niewiem wiem że jak wezme 1150 w sterach to już testu w sterach nieprzechodzi ale myśle że w RT dojechałbym jeszcze do 1180/1200. ale poc mam je tak katowac?? Na 1100 starczy. A pozatym lepiej jak GPU jest więcej podkręcone. :lol:

Narazie jade na 560/1100 i nic się niedzieje. :wink: A temp max to 54 stopnia mierzone w RT podczas 3dmark03 tem w pokoju 25 stopnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...