Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

JA nierobiłem nigdy moda więc niewiem czy to coś da? Może ktoś robił i może powiedzieć czy to coś dało??

Z tego co czytałem i znam angielski trzeba zamalować tylko ten kondensatorek. Ten co jes pokazany na dwóch drugich zdjęciach ten pierwszy nic do tego niema. Chyba że się myle.

 

A może komuś pomogło coś mniej ryzykownego??

 

Wiem że sam coś musze kombinować więc dlatego ściągam w środe zalmana i przesmaruje od nowa pasta może to coś da. Jak nipomorze to nakarmie karte papu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA nierobiłem nigdy moda więc niewiem czy to coś da? Może ktoś robił i może powiedzieć czy to coś dało??

Z tego co czytałem i znam angielski trzeba zamalować tylko ten kondensatorek. Ten co jes pokazany na dwóch drugich zdjęciach ten pierwszy nic do tego niema. Chyba że się myle.

 

A może komuś pomogło coś mniej ryzykownego??

 

Wiem że sam coś musze kombinować więc dlatego ściągam w środe zalmana i przesmaruje od nowa pasta może to coś da. Jak nipomorze to nakarmie karte papu :D

1541104[/snapback]

HY?! :unsure: co ty gadasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Mam zamiar kupic ta oto grafike To zamierzam kupic

 

Czy jest to dobry wybor, czy ma potencjal do OC, czy jest poprostu dobra?

 

Co do ceny, to znalazlem za 715 PLN'a

 

Prosze o rade, bo naczytalem sie na forum i sam juz nie wiem co wybrac, ta wydaje mi sie bardzo dobra, super pamieci, rdzen, wogole...

 

 

Jak wypada ona u Was (temp, 3dmarki)

 

Dzieki, pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlawy--> niewiem o co ci chodzi. Pytałem czy ktoś tego moda robił i coś dał z podkręcaniem GPU?? Jak ktoś go robił to niech wytłumaczy co i jak. Bo z angielskiego sobie troche umie przełożyć ale niewszystko.

Więc chciałem się spytać czy żeby zrobić tego moda to trzeba tylko posmarować ten mały kondenstaorek ołówkiem czy trzeba to połączyć jakość z taką metalową dziórką co jest na 1 zdjęciu?? :?

Jesli zrobił już tego moda ktoś to jak to działa wogóle?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlawy--> niewiem o co ci chodzi. Pytałem czy ktoś tego moda robił i coś dał z podkręcaniem GPU?? Jak ktoś go robił to niech wytłumaczy co i jak. Bo z angielskiego sobie troche umie przełożyć ale niewszystko.

Więc chciałem się spytać czy żeby zrobić tego moda to trzeba tylko posmarować ten mały kondenstaorek ołówkiem czy trzeba to połączyć jakość z taką metalową dziórką co jest na 1 zdjęciu?? :?

Jesli zrobił już tego moda ktoś to jak to działa wogóle?? :rolleyes:

1541172[/snapback]

 

l :lol: :lol: :lol: epiej sobie odpuść tego V-moda

 

dziurka jest Bardzo Ważna :wink: , służy do pomiaru napięcia GPU (co by nie było za duże, ale wyższe niż standardowe), do czego jest potrzebny multimetr (urządzenie niedrogie i nieskomplikowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA i tak mam inne rozstawienie kondziorów na PCB więc niezrobie tego Vmoda. A szkoda. :cry: A niewiecie czy coś bios da?? JAk grfram ze zwiększonym V??

 

A tak apropos to thx daru za wytłumaczenie. W końcu niewiem czemu tak się dziwisz. Ty kiedyś się o tym dowiedziałeś i też napewno niebyłes odrazu wszechwiedzący. Nieurodziłeś się z tą wiedzą. Wsio po kolei zbierałeś. Więc ja chyba muzse kiedyś zacząć i postanowiłem zacząć jak jest okazja dlatego pytam czy to takie bardzo lamerskie?? :mellow:

Edytowane przez wincento101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam gf 6600 Gt ten model http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16152 i mam poważny problem z temperaturą a mianowicie w idle mam 68C

a przy obciażeniu nawet 90C !! dodam do tego że obudowa jest wentylowana aha zauważyłem że wiatrak na tej karcie zasysa powietrze a nie wyciaha z góry thx ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak apropos to thx daru za wytłumaczenie. W końcu niewiem czemu tak się dziwisz. Ty kiedyś się o tym dowiedziałeś i też napewno niebyłes odrazu wszechwiedzący. Nieurodziłeś się z tą wiedzą. Wsio po kolei zbierałeś. Więc ja chyba muzse kiedyś zacząć i postanowiłem zacząć jak jest okazja dlatego pytam czy to takie bardzo lamerskie?? :mellow:

1541835[/snapback]

co ty taki nerwowy, gośc pisze o temp tricku a ty wyskakujesz z opisem V-moda, wyszło tak jakbyć chciał temp-tricka zrobić ołowkiem :blink:

 

Tyle, nie urodzilem sie z widza, i nie pojechałem cie za brak wiedzy tylko za lekkie zamieszanie, ba ... wogule cie nie pojechalem ... EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mnie nie pojechałeś przecież się nieobrażam ani też co :D

Tylko chciałem żebyście mi mogli pomóc co z tym modem żeby zwiększyć napięcie. Może ktoś wrzucał innego biosa do grafiki i pomogło?? :blink:

 

JAk ktoś wie jak dać większe napięcie na GPU w kartach 6600GT Colorful to prosze pisac. Przeszukałem neta i narazie nic o tym Colorful niepisze ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bosze bierzesz pierwsza lepsza tarcze w sklepie z takimi bajerami. Idziesz do domu zakładasz i się tnie. Jak się boisz szlifierek to idziesz po pilnik piłujesz sobie aż do skutku i masz nierozumiem czego tu się bać :blink:

 

Pozdro,

przemek

 

 

P.S Myśle że zrobisz to i będziesz zadowolony z wydajności VF700 ;)

Aha i kup sobie pase z zalmanem najlepiekj AS5 jak niema to Ultra 5+ OCZ A jak tej też niema to AC Ceramiqe- najlepsza bo nieprzewodzi prądu. Dwie pozostałe tez niby nieprzewodzą ale mogą jak się nieszczęśliwie rozsmaruje. :cry:

Ale jak będzie uważał to masz do przodu 3-4 stopnie może nawet więcej.

 

 

Panowie teraz do was pytanie. NA GPU jak zdjołem stare chłodzenie miałem takie dwa paski z gąbki przykleione wzdłuż GPU Na obrzeżach :rolleyes: I jak założyłem zalamana to je zostawiłem. Teraz będę zdejmował zalmana dam od nowa paste i chce je zdjąć. Bo one były do stabilizacji starego chłodzenia. Do nowego chyba tego niepotrzeba. Bo się przykreca solidnie na śruby??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będę przykręcał??

Szczerze mówiąc niewiem o co Ci chodzi. :blink:

To są takie gombeczki one są przykleione jak już nieprzykręcone :D

One teraz nic niedadzą bo Zalman jest stabilny. Dawały coś jak było to na kołkach chłodzenie które się chwiało. Zwale je bo nawet jakbym zamocno przykręcił to by się rdzeń ukruszył a one by nic niedały tylko by się wdusiły. Raczej je wywale bo tylko zatrzymują ciepłe powietrze. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wincento101: dawno nie widzialem, zeby ktos tyle razy wypowiadal slowo zalman w swojej wypowiedz. jarasz sie tym jak nie wiem. wiadomo - dobre chlodzenie, ale daj juz spokoj.

 

qlawemu chodzilo o przykrecanie zalmana - nalezy przykrecac jednoczesnie, po troszku z dwoch stron, zeby nacisk byl taki sam - jesli dokrecisz z jednej strony, a potem z drugiej, moze byc nie ciekawie

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak SLI to fajna zabawa , karty na 540/1140 bo obie stock cooling tylko na memkach jakies radiatorki , stery 77.72 nowy sys i reszta jak na fotce

2x6600GT by VerB

gdy dalem 540/1200 to mialem reset a to dlatego ze mam tylko chifteka 360W :wink:

Edytowane przez VerB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wincento101: dawno nie widzialem, zeby ktos tyle razy wypowiadal slowo zalman w swojej wypowiedz. jarasz sie tym jak nie wiem. wiadomo - dobre chlodzenie, ale daj juz spokoj.

 

qlawemu chodzilo o przykrecanie zalmana - nalezy przykrecac jednoczesnie, po troszku z dwoch stron, zeby nacisk byl taki sam - jesli dokrecisz z jednej strony, a potem z drugiej, moze byc nie ciekawie

1544943[/snapback]

 

JA się wcale niejaram tym chłodzeniem choć jest bardzo dobre. Ja wcale niepisałem Zalman żeby go tak zachwalać, tylko tak mi wychodziło z kątekstu i przypadkiem tak pisałem wcale się nad tym niezastanawiać.

 

Ale jak ty to zauważyłeś to chyba już niemorzesz przeczyć że się chwali Zalmana skoro tak piszesz. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie - wcale nie o to chodzi, ze nie moge zniesc :) ale KAZDY - podkreslam _KAZDY_ - wie, ze Zalman to dobre chlodzenie.

 

zrob jak uwazasz - zdejmuj go 100x, zakladaj 200x, ale nie musisz wcale o tym pisac za kazdym razem.

oczywiscie IMHO :D

 

a tak btw, to sam sie namyslam na kupno tego - ale pewnie wygra chlodzenie boxowe od P4 Prescott, albo boxowe od mojego AMD64, ze wzgledu na cene.

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA niekupiłem tego chłodzenie z myslą żeby się chwalić ani też co tylko mi chodziło o to żeby miał niekombinowane (pewne) chłodzenie na moją grafe i na jakies inne które w przyszłość będę miał (spodziewam się że będzie pasował) :?

 

A co do tego to zdjołem te paseczki nałożyłem od nowa AS5 i temperatura reczej ta sama 42 stopnie pamiętam jak miałem 38 stopni. Chyba cos się zgrzebało albo temp powietrza jest dziś wysza i dlatego mam 42 stopnie.

A powiedzcie mi jaka temp macie dzis na swoich grafikach 500 taktowanie rdzenia. JA w pokoju mam 26stopni. Mam teraz 42-43 stopnie

Będę wam wdzięczny. Aha chodzi mi o AS5+VF700Cu

Chyba troche zaduża temo :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy mi ten czujnik dobrze pokazuje temperature, musialem wgrac zmodyfikowany bios zeby moc odczytywac tempy.

 

w idle mam 56stopni, w stressie MAX zanotowany 76stopni.

 

istnieje szansa ze mam cos przeklamane? imho nie mam tyle stopni bo dotykajac nic mnie nie parzy - a powinno przy takiej temp.

 

hmm...strange....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim mam taki problem mam podlaczona grafe pod telewizor przez kabelek s video i mialem kolor na nim wlasnie ale od wczoraj obraz jest czarno bialy nie wiem co jest grane ale najlepsze jest to ze jak podlacze przez czincza obraz jest kolorowy sam nie wiem czy karta sie sypla czy moze ta przejsciowka co dolaczana jest do karty z wyjsciami komponentowymi help me!! :cry: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...