Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie obejrzalem filmik crytek z farcry gdzie pokazano dzialanie shaderow w wersji 4,0 i nowe mozliwosci silnika gry, i powiem wam ze po ujrzeniu przenikajacych promieni przez liscie i ich naturalnemu ruchowi kiedy przechodzil przez nie zolnierz to powiem wam ze jestem pod wrazeniam,sam filmik jest krotki i bardzo zlej jakosci ale daja niezle wrazenia wszystkim ktorzy czekaja na nowe efekty w grach,to tylko mala przystawka bo wiecej przyjdzie oprucz shadera 4.0 razem z directem 9.L lub w przyszlym roku razem z 10 ,do tego czasu zostalo nam oblizywanie sie i cierpliwe czakanie hehe;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do posiadaczy kart:

1.:GeForce 6600GT Leadtek A6600GT-TDH 128MB

oraz:

2:GeForce 6600GT Gigabyte GV-N66T128VP 128MB

Pytanie dotyczy głośności wiatraczka na Leadteku w porównaniu do ciszy Gigabyte'a kontra różnica w mocy obu kart.

 

Czy jest duża różnica w mocy pomiędzy nimitzn. czy lepiej wybrać cisze ale słabszą czy wiatraczek i szybszą kartę?

chyba że sięmylę to prosiłbym o wyprowadzenie z błędu.

Proszę o wypowiedzi posiadaczy tych kart. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mnie zrozumiałeś i czy ja Cię dobrze rozumiem??

Mam LG na D-SUB właśnie (wyjście analog).

A w BFa to ja już gram nie od dziś, a i RAMu mam 1GB :]

 

kurczak swojego Galaxy czemu wymieniałeś?? Padł Ci?

1659418[/snapback]

Ja ciebie dobrze zrozumiałem chodzi mi o to że jak podłączysz przez tą przejściówke czyli z dvi-d-sub to obraz jest troszke lepszy niż z samego d-sub i nie miałem żadnych problemów z obrazem.A galaxy to mi sami w serwisie wymienili na gainwarda bo na hurtowniach akurat nie mieli galaxy konkretnie to ten model http://www.multimediavision.pl/produkty_ne...id_produktu=205 Karta nie padła tylko miałem po jakimś miesiącu użytkowania czarno biały obraz przez s-video i to była wina karty 2 razy w serwisie lądowała aż w końcu sie dopatrzyli hehe.Ogólnie polecam ten model.A gainward zobaczymy jak to bedzie ma chociaż vivo. Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ForceWare 77.77 Win 2000/XP kontra ForceWare 81.26Win 2000/XP

Sterowniki na HQ, V-Sync=OFF

 

Doom3 Odpalany za pomocą Doom3Moda z konfigiem na 6800Ultra (1024x768x32xAA4xAnizo8xUltra):

 

77.77 = 23,6FPS

81.26 = 24,6FPS

 

 

Doom3 Odpalany normalnie (1024x768x32xAA4xAnizo8xUltra):

77.77 = 34.2 (500/900)

77.77 = 36.9 (520/1010)

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

ostatnio kupilem sobie asusa N6600GT i kreci sie 500/900@550/1200 ale chcial bym wgrac inny bios bo podobno jest jakis zmodowany ktory podnosci napiecie GPU moge tesh zrobic pencil moda gdzies czytalem .. ale czy on bedzie sasowal na moja karte .. aa i mam jeszcze jedno pytanko .. bo na pcb sa takie jak by dwa gpu ten jeden jest gpu aa to drugie pod takim mniejszym radiatorkiem to co to jest i za co to odpowiezialene .. bo to sie strasznie grzeje ... dzieki za odp ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na pcb sa takie jak by dwa gpu ten jeden jest gpu aa to drugie pod takim mniejszym radiatorkiem to co to jest i za co to odpowiezialene .. bo to sie strasznie grzeje ... dzieki za odp ..

Żebyśmy wiedzieli co tam Ci po głowie chodzi :)

Zrób foto i wklej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ForceWare 77.77 Win 2000/XP kontra ForceWare 81.26Win 2000/XP

 

Doom3 Odpalany za pomocą Doom3Moda z konfigiem na 6800Ultra (1024x768x32xAA4xAnizo8xUltra):

 

77.77 = 23,6FPS

81.26 = 24,6FPS

1660351[/snapback]

O widze coś sie pozmienialo czyli jednak nowe stery są lepsze ja mialem zainstalowane 81.26 ale extreme-g i obraz sie kaszanił trza bedzie normalne potestować.A o te 2 gpu to wiemy o co chodzi jeden to gpu ten duży a ten mniejszy to jest do konwertowania sygnalu z pci express na agp bez tego karta na agp by nie ruszyła. Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa czy temp tego ma jakis wplyw na oc karty ??

1665705[/snapback]

nie nie ma wpływu na OC !! Mostek HSI nie musi być chłodzony niewiadomo jakim chłodzeniem (wystarczy sam radiator)

 

P.S Kręciłem kartę z dodatkowyum chłodzeniem na HSI (nadmuch wentylatora 80mm) i nie widziałem różnicy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geforce 6600gt Galaxy 128mb Agpx8 2xdvi + Hdtv

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17495

http://www.gfe.com.hk/news/listst4.asp

 

Co o niej sądzicie?

Posiadam tą karte ale chcialbym sie dowiedziec czy jest ona dobra ? :]

 

ps. mam ja od pol roku icon_razz.gif nawet wiecej

 

ale nadal czekkam na opinie!

 

ps2. temp. jej jest od 57 do 60' ->to duzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he koles po co piszesz kilka razy te same posty ?? jsuh widzialem twoj post na tym forum .. tylk oze zalozyles temat . .teraz tutaj piszesz .. oo boshe .. poszytaj testy to bedziesz wiedzial czy to malo czy duzo ale w porownaniu do mojego asusa ktory ma 45 to duzo ;] tylko nie napisales czy to w idlle czy w stresie tyle ma... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co jest lepsze: GeForce 6600GT z Vivo firmy MSI (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=64232093) - coś takiego, tylko że od kumpla - czy może firmy Palit (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=65209736), lub też się zastanawiam nad 6800LE (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=65040655) ale wiem że nie można w nim odblokować dodatkowych potoków?

Bo się zastanawiam nad kupnem i nie wiem co wybrać. A i może jakiś teścik macie. Zdaję sobie sprawę z tego że temat był już poruszany, ale muszę się szybko zdecydować.

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez mLipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatek sie witam :)

Dobra - moje pytanie brzmi - wie ktos jak odblokowac w gigabyte gf6600gt czujnik temperatury? :>

ni cholery nie moge sie do niego dostac...

czytalem ze cos sie jakos w biosie zmienia? ale co i jak? nie wiem, jestem w tym zielony. z gory dzieki za pomoc :)

Edytowane przez _KaMiK_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja nie mam. i w tym rzecz :D

wersja plyty instalacyjne nosi numer 3.1 moze to cos da?

a przydalby mi sie czujnik bo mam zalozone chlodzenie wlasnej roboty i nie wiem jak sie sprawuje :(

Edytowane przez _KaMiK_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zbiegiem okoliczności stałem się posiadaczem karty Leadtek WinFast A6600GT TDH 128MB DDR3 AGP8X i od dzisiaj będę truł w tym wątku zamiast Radeon9500@nieskończoność ;)

 

Karta jest dość cicha, grzeje się mniej niż przypuszczałem, w pudełku jest sporo stuffu, 3dMark2K3 ciągnie 7200 punktów, 2k5 3200 i wogóle jest super.

 

Martwi mnie tylko 3dMark 2k1 wynoszący tylko 13000, czyli mniej-więcej tyle co na moim starym radziu. Czy w przypadku tej karty i reszty mojego configa jest to normalne?

 

No i które stery są najlepsze, bo te ściągnięte ze stronki Leadtek'a nie mają opcji oc i pewnie też nie są najwydajniejsze. EDIT Opcja się pojawiła po uaktywnieniu jej Riva Tunerem, zostaje tylko przekroczyć magiczną barierę 1000MHz dla pamięci, która za chiny ludowe nie chce puścić, pewnie jakaś blokada w sterach :(

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zbiegiem okoliczności stałem się posiadaczem karty Leadtek WinFast A6600GT TDH 128MB DDR3 AGP8X i od dzisiaj będę truł w tym wątku zamiast Radeon9500@nieskończoność ;)

 

Karta jest dość cicha, grzeje się mniej niż przypuszczałem, w pudełku jest sporo stuffu, 3dMark2K3 ciągnie 7500 punktów, 2k5 3500 i wogóle jest super.

 

Martwi mnie tylko 3dMark 2k1 wynoszący tylko 13000, czyli mniej-więcej tyle co na moim starym radziu. Czy w przypadku tej karty i reszty mojego configa jest to normalne?

 

No i które stery są najlepsze, bo te ściągnięte ze stronki Leadtek'a nie mają opcji oc i pewnie też nie są najwydajniejsze. EDIT Opcja się pojawiła po uaktywnieniu jej Riva Tunerem, zostaje tylko przekroczyć magiczną barierę 1000MHz dla pamięci, która za chiny ludowe nie chce puścić, pewnie jakaś blokada w sterach :(

1675047[/snapback]

Jezeli winfast to podkrecaj winfoxem.

Markiem01 sie nie przejmuj.

Wazne zebys w 03 wyciagnal z ponad 10k, a w 05 z 4k i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne zebys w 03 wyciagnal z ponad 10k, a w 05 z 4k i bedzie git.

1675337[/snapback]

Ty weź mnie nie dołuj, to cholerstwo ledwie 573/990 bez artów ciągnie (małych bo małych i tylko w teście nature z 2k3, ale jednak), jak jakimś cudem dociągnę do 8500 i 3500 to będę hepy :(

Jak się nie da to trudno przeżyję bo kupiłem tego 6600GT niezłej firmy, za cenę zwykłego 6600.

 

Ma ktoś jakiś pomysł na te schszanione pamięci? Przy 1037MHz komp już wisi w 3dMarku2k3 :(

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe macie problem mam tą karte i u mnie swietnie sie kręci 500@900 na 600@1200 0 artów i na dodatek proc 2500@3200 a wyniki 3d jak w podpisie pozdro ......pokombinuj ze sterownikami

Edytowane przez Kaffar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze pytanie, bo jakos przeszlo bez echa:

 

Czy w Leadteku da sie jakos wylaczyc "odliczanie" pamieci przy starcie kompa?

Domyslam sie, ze bedzie konieczna modyfikacja biosu, ale czy sie wogole da cos takiego zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze pytanie, bo jakos przeszlo bez echa:

 

Czy w Leadteku da sie jakos wylaczyc "odliczanie" pamieci przy starcie kompa?

Domyslam sie, ze bedzie konieczna modyfikacja biosu, ale czy sie wogole da cos takiego zrobic?

1676242[/snapback]

jak masz pojecie jak wyedytowac bios karty i wiesz co i jak to owszem sie da ....mi to nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...