Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem czy tak slabo ja bym sie z toba nie zgodzil .. :/ zobacz moja karte jest to asus na pamieciach 2,0 ns aa rdzen ma A4 wiedz albbo ja jestem slepy albo ty nie doinformowany .. wszytstko chodzi na standardowym chlosdzeniu .. teraz czekam na bloczek i wyciagne wiecej z karty .. jest bez zadnych modow ..

1724158[/snapback]

A4 ?? sprawdz czy masz w RIVA TUNERZE A4..... jak tak to masz farta ....

P.S takie screeny to sobie wsadz .... nie wierze ze masz 1300MHz w wersji A4 i to do tego 2.0ns !! takie bajki to sobie pisz nie tutaj ...

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie dowiarek :P nio to jak nie wierzysz masz problem :P ja tam nie bede cie przekonywal .. nie mam zamiaru .. aaa farta mam od dziecka :P hehe aa pamieci to 2.0 ns samsunga szkoda ze nie trafilem na 1.6 ns bo teraz asus daje wlasnie 1.6 ns :( buu.. by poszlo jeszcze wiecej ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie dowiarek :P nio to jak nie wierzysz masz problem :P ja tam nie bede cie przekonywal .. nie mam zamiaru .. aaa farta mam od dziecka :P hehe aa pamieci to 2.0 ns samsunga szkoda ze nie trafilem na 1.6 ns bo teraz asus daje wlasnie 1.6 ns :( buu.. by poszlo jeszcze wiecej ..

1724244[/snapback]

wiesz co Ci powiem ?? : HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja odnosnie tych taktowan.Wlasnie zamienilem swojego gf6200 na gf 6600gt od Galaxy wersja z chlodzeniem Zalmana.I standardowo ustawione sa na 525/1100 takze niewiem czemu az tak wyniki pipanol-pl sa dla niektorych dziwne...dodam tez ze mam rev.A4 i zeby nie bylo zrzut z everesta :-P

post-112718-1130538069_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe bo to jest tak ze niektorzy sa troszke zazdrosni w stosunu do tego co im sie trafilo :P heehe ja tesh bylem bardzio zdziwiony ze tak te pamieci sie kreca liczylem na 1100 aaa tu prosze ... lepiej niz niektore 1,6 ns .. no ale ja nie zamierzam nikomu udowadniac :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegos dobrego i cichego (oczywiscie w miare taniego ;] )

chlodzenia dla GF6600GT GALAXY na AGP.

GF6600GT galaxy

Nie wiem czy kupowac jakis cooler pentagramu (miedz-alu) czy moze dozbierac i kupić cos pasywnego od ZALMANA?

Prosze zobaczyc, ze na tym galaxy jest duzy radiator!

Moze:

Thermaltake Fanless VGA

Zalman ZM80D-HP

 

Pzdr.

S.W.A.T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja odnosnie tych taktowan.Wlasnie zamienilem swojego gf6200 na gf 6600gt od Galaxy wersja z chlodzeniem Zalmana.I standardowo ustawione sa na 525/1100 takze niewiem czemu az tak wyniki pipanol-pl sa dla niektorych dziwne...dodam tez ze mam rev.A4 i zeby nie bylo zrzut z everesta  :-P

1724559[/snapback]

co z tego ze mi pokazales screena z EVERESTA z takimi taktowaniami ?? kadzy moze sobie ustawic takie i wlaczyc EVERESTA !! dla mnie to zaden dowod...

 

do S.W.A.T - nie kupuj PASYWNEGO chlodzenia !! ta opcja odpada ....

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, kupuje w takim razie pentagram AL-CU.

Niestety do AL-CU dodają wiatrak, który swieci na czerwono...

a w samym ALuminium dają co na niebiesko.

Czy ktoś z Was mógłby wymienić się ze mną wiatrakami ja daje czerwony za Nowy (oczywiscie) niebieski? :]

Niby mały szczegół a jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze mi pokazales screena z EVERESTA z takimi taktowaniami ?? kadzy moze sobie ustawic takie i wlaczyc EVERESTA !! dla mnie to zaden dowod...

 

do S.W.A.T - nie kupuj PASYWNEGO chlodzenia !! ta opcja odpada ....

1726918[/snapback]

O masz... :mur: to co mam ci pokazac zebys uwierzyl?jaki dowod?napisz to ci pokaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz... :mur:  to co mam ci pokazac zebys uwierzyl?jaki dowod?napisz to ci pokaze

1727331[/snapback]

nic mi nie udowadniaj ....

Masz lepsze taktowania niz moja karta :P i co z tego .. :D

 

do Towsik : nie !! niestety nie mozna odblokowac potokow !! co do podkrecania to roznie to jest !! sam musisz sprawdzic w 3dmarkach czy karta nie robi zwisow i czy nie sypie artami po podkreceniu ...

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe i o to chodzilo tej osobce od samego poczatku .. ehh... macie przyklad co ta zazdrosc robi z czlowieka  :lol:  :lol:

1728198[/snapback]

nie !! no cos Ty !! jak otrzymalem ta karte co mam teraz to juz dawno napisalem posta ze nie mozliwe ze masz takie taktowania .. wiec : nie udalo Ci sie znalezc pretekstu ... przykro mi !!! :D hahhaa

I TAK CI NIE WIERZE :D

wsadz sobie tego ASUSA gleboko :P

pozdro !! lykam go na sniadanie ...

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam GALAXY 6600GT chlodzonie ZALMAN. niegdzie nieznalalem tego modelu w necie. Jedynie wersje 6600 lub 6800 ( z tym samym chlodzeniem) ale 6600GT nigdzie =/ dodam ze moja karta ma 2x DVI.

 

i moje pytanie jest takie : czy w takim wypadku moja karta rozni sie od "zwyklego" 6600 taktowaniem ?? i ....gdzie sa w niej kosci pamieci ???? (moze glupie pytanie ale jestem przyzwyczajony do "standardowych czarnych kostek a tu takowych niewidze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam GALAXY 6600GT chlodzonie ZALMAN. niegdzie nieznalalem tego modelu w necie. Jedynie wersje 6600 lub 6800 ( z tym samym chlodzeniem) ale 6600GT nigdzie =/ dodam ze moja karta ma 2x DVI.

 

i moje pytanie jest takie : czy w takim wypadku moja karta rozni sie od "zwyklego" 6600 taktowaniem ?? i ....gdzie sa w niej kosci pamieci ???? (moze glupie pytanie ale jestem przyzwyczajony do "standardowych czarnych kostek a tu takowych niewidze)

1728264[/snapback]

Zrob fotki tej karty ... bądź w googlach w grafice jej poszukaj ... musi być ....

 

do Venice : hmmm. Jest ryzyko, że jak włączysz miernik temperatury to uszkodzisz kartę ... w NiBitorze sa takie opcje ... wczytujesz biosik ktory chcesz wgrac , i tam sa takie opcje do zmiany napiec ...

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak modyfikować bios to wiem, ale nie wiem czy coś z kartą może się od tego sp!ErD0L!@...

 

Aktualnie mam 1.5V dla 3D i 1.4V dla 2D.

 

I mam takie pytanie czysto teoretyczne:

Nie zauważyłem tak opcji podnoszenia napięcia dla pamięci - rozumiem, że to napięcie jest dla rdzenia :mur: ? Czy podnosząc to napięcie jest szansa, że wyciągne więcej z pamięci?

 

Aktualnie mam 590/1180MHz i czuję niedosyt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VENICE w biosie nie ma możliwości bodbijania napięcia pamięci, można to tylko osiągnąć v-modem. Co do osiągów, to oczywiście że powinny pójść lepiej, ale też zaczną się bardziej grzać. 1180MHz i ty czujesz niedosyt, co ja mam powiedzieć na swoje 1045 z artami :lol:

 

Jak się zachowuje GF6600GT z włączonym fastwrites?

Czy zmienia się oc, wzrasta wydajność itp.

Pytam się bo chcę wgrać BIOS z tą opcją do mojego mobo i zastanawiam się czy warto.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VENICE w biosie nie ma możliwości bodbijania napięcia pamięci, można to tylko osiągnąć v-modem. Co do osiągów, to oczywiście że powinny pójść lepiej, ale też zaczną się bardziej grzać. 1180MHz i ty czujesz niedosyt, co ja mam powiedzieć na swoje 1045 z artami :lol:

 

Jak się zachowuje GF6600GT z włączonym fastwrites?

Czy zmienia się oc, wzrasta wydajność itp.

Pytam się bo chcę wgrać BIOS z tą opcją do mojego mobo i zastanawiam się czy warto.

1729626[/snapback]

ja mialem na GF6600GT wlaczone FAST WRITES . Nie wiem czy pomiedzy FW off czy FW ON jest roznica w OC .Wiem ze dla A64 zalecane jest wlaczenie FW . Dla Socketu A podobno FW OFF.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam GF6600GT GALAXY i nie wiem czy wybrac Pentagrama AL czy AL-CU. Szczególem jest to, ze w AL-CU swieci na czerwono a ja całą bude mam na niebiesko i dlatego jakos ciagnie mnie do AL. Ale przeciez nie chodzi o wygląd tylko o wydajnosc. Dało by sie jakos wymienic diody? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam GALAXY 6600GT chlodzonie ZALMAN. niegdzie nieznalalem tego modelu w necie. Jedynie wersje 6600 lub 6800 ( z tym samym chlodzeniem) ale 6600GT nigdzie =/ dodam ze moja karta ma 2x DVI.

 

i moje pytanie jest takie : czy w takim wypadku moja karta rozni sie od "zwyklego" 6600 taktowaniem ?? i ....gdzie sa w niej kosci pamieci ???? (moze glupie pytanie ale jestem przyzwyczajony do "standardowych czarnych kostek a tu takowych niewidze)

1728264[/snapback]

Tez mam wlasnie takiego GF.Wersje GT roznia sie wlasnie taktowaniami i niczym wiecej.Ta akurat ma juz fabrycznie podniesione takty na 525/1100 dzieki wlasnie temu chlodzeniu od Zalmana.Co do pamieci to i ja sie przylacze do pytania bo sam niebardzo wiem gdzie one sa :?:

post-112718-1130786140_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Co do pamieci to i ja sie przylacze do pytania bo sam niebardzo wiem gdzie one sa  :?:

1729907[/snapback]

A ja widze :D

 

Na zdjeciu, ktore podales, spojrz nad czerwonym kabelkiem od chlodzenia - tuz nad nim, pod radiatorem Zalmana, jest taka czarna kostka - to pamiec.

Jak sie przyjrzysz, to obok znajdziesz nastepna, a po drugiej stronie symetrycznie dwie kolejne.

 

Pamieci w 6600GT sa przekrzywione w stosunku do typowego ukladu o 45 stopni (czyli jak typowe pamieci sa rozlozone na bokach prostokata rownloleglego do krawedzi karty, to w 6600GT sa one na dwoch bokach rombu rownoleglego jedna krawedzia do chlodzenia od HSI), a do tego jest ich 4, tylko na jednej stronie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widze :D

 

Na zdjeciu, ktore podales, spojrz nad czerwonym kabelkiem od chlodzenia - tuz nad nim, pod radiatorem Zalmana, jest taka czarna kostka - to pamiec.

Jak sie przyjrzysz, to obok znajdziesz nastepna, a po drugiej stronie symetrycznie dwie kolejne.

 

Pamieci w 6600GT sa przekrzywione w stosunku do typowego ukladu o 45 stopni (czyli jak typowe pamieci sa rozlozone na bokach prostokata rownloleglego do krawedzi karty, to w 6600GT sa one na dwoch bokach rombu rownoleglego jedna krawedzia do chlodzenia od HSI), a do tego jest ich 4, tylko na jednej stronie karty.

1730466[/snapback]

widzę że z matematyką u Ciebie nie jest źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...