Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Adamzi co za bzdura. Ja nic takiego nie mam. Wiem tylko, że w sklepie, w którym kupowałem trafiła się jakaś sztuka bez zaczepów na chłodzenie, ale nikomu jej nie sprzedawali i od razu ją wysłali spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytaty odnosnie uzytkownikow ze strony skapiec.pl:

 

"Po godzinie odpadł wentylator od radiatora (stopił się!!!)140 stopni ...ale przeżyła!"

 

i drugi:

 

"zepsula sie po 5 godzinach, doslownie ,odklejony wentylator oddalem do sklep i czekam :( "

 

chyba galaxy wybiore bo lepsze ma pamieci na gf 6600 gt od msi

 

a chlodzonko boxowe jest wmiare czy trzeba zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamzi denerowales ludzi w topicu o asrocku dualu, teraz tu przyszles =[

 

najlepije kup sobie leatek czy jak on sie zwie :?) tam sa najlepsze pamieci i wogole faja karata :) :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamzi denerowales ludzi w topicu o asrocku dualu, teraz tu przyszles =[

 

najlepije kup sobie leatek czy jak on sie zwie :?) tam sa najlepsze pamieci i wogole faja karata :) :blurp:

wcale nie sa w nim najlepsze i ma gorsze wykonanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za super pamięci? Bo w galaxy są samsungi 1,6ns.

Na przyszłość adamzi - nigdy nie sugeruj się opiniami z komputronika. Może walnęli tak, bo nie lubią galaxy, albo po prostu trafił im się feler. Parę ludzi na forum ma te karty i chodzą bezproblemowo. Czasem ktoś narzeka, że ma niebieski czy jakiśtam obraz, ale wystarczy dobrze docisnąć przejścówkę DVI i tyle. Zero problemów.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieni "pastę" która tam jest i od razu temperatura spadnie. Zresztą te 55"C to nie jest jakiś problem.

Galaxy się kręcą najlepiej chyba.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja wieksze taktowanie :)

 

to galaxy sa dobre, ale jakos malo popularne i duzo osob pluje na wykonanie karty i takie tam :blink:

Ja tam do wykonania mojej nie mam zastrzezen, toz moj stary, badziewny Gainward nie byl lepiej wykonany :) .

Kawal dobrej roboty, ale chlodzenie mam Zalmana :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leadtek A6600GT z fabrycznym qlerkiem, pastą arctic ceramique i przeszlifowanym radiatorkiem, oraz spowolnionym wiatraku w 2d do 66% oc takie jak w podpisie, 28*C w pokoju:

Idle: 45*C :)

Stres: 70*C :|

 

Szkoda tylko że pamięci potrafią się z lekka zagotować i musiałem jeszcze bardziej zjechać z taktami, teraz te infineony to kompletna żenada (980MHz) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm Sparkler z fabrycznym qlerkiem nie ruszanym (czyt. na gumie do zucia)

Idle: 72*C

Sters: boje sie sprawdzic

wiatrak nie spowalniany :P jutro jade po zalmana albo pentaka zobaczy sie :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Leadtek A6600GT z fabrycznym qlerkiem, pastą arctic ceramique i przeszlifowanym radiatorkiem, oraz spowolnionym wiatraku w 2d do 66% oc takie jak w podpisie, 28*C w pokoju:

Idle: 45*C :)

Stres: 70*C :|

 

Szkoda tylko że pamięci potrafią się z lekka zagotować i musiałem jeszcze bardziej zjechać z taktami, teraz te infineony to kompletna żenada (980MHz) :(

Wysokie masz te temperatury. Ja na swoim 66GT (kiedy jeszcze miałem) też Leadteka miałem na 565/1150 w idle - 33-35 stopni a w stresie 68. Po przesmarowaniu rdzenia AS5 temperaturki spadły jeszcze o 3-4 stopnie.

 

Infineony to rzeczywiście klapa, jedyne co możesz zrobić to pobawienie się timingami. Ja miałem na samsungach i normalnie chodziło na 900@1150 ale rekord uruchomienia 3dmarka wynosił 1210 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja opierajac sie na tym co mam i opiniach innych uzytkownikow polecam Ci ZALMAN VF700-AlCu Chlodzi tak samo jak wersja Cu, a tanszy :-P

Mam takie pytanie do właściecieli tego Zalmana bo przymierzam się do jego zakupu.

Czy umieściliście radiatorki na pamięci? Bo słyszałem, że są problemy i nie chcą się zmieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mikadarek zamontowal na pamiecich radiatorki TU , ja nie odczuwam u siebie takiej potrzeby.

 

@Kvaz!- mam nadzieje ze postapisz slusznie i wezniesz Zalmana :)

Edytowane przez Xan02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokie masz te temperatury. Ja na swoim 66GT (kiedy jeszcze miałem) też Leadteka miałem na 565/1150 w idle - 33-35 stopni a w stresie 68.

Jeszcze miesiąc temu, jak było 10 stopni chłodniej w pokoju, to też takie miałem, teraz aż się boję sprawdzać temperaturki, wszystko poszło 10lub nawet więcej stopni w górę, ale poza wspomnianymi kiepawymi infineonami nie musiałem obniżać żadnych innych taktowań :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja wieksze taktowanie :)

 

to galaxy sa dobre, ale jakos malo popularne i duzo osob pluje na wykonanie karty i takie tam :blink:

Miałem jeszcze 2 miesiące temu Galaxy Ultimate 6600GT na AGP z pamięciami samsunga 1,6 ns i karta na boxowym (miedzianym) coolerze i bez radiatorów na pamięciach bez artów szła na 600/1250 B-) Kiedyś miałem okazje na godzine mieć od kolegi Zalmana VF-700Cu. Zdąrzyłem z niej wycisnąć 620mhz na rdzeniu :wink: (szkoda że musiałem go oddać :lol: )

 

A poszła na allegro za 400 zł :mur: (2 miesiące przed sprzedażą dałem za nią 600zł :lol: )

Edytowane przez adrianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał to mam do sprzedania Gigabyte 6600GT 128 MB na agp

o tym to raczej w dziale "sprzedam" <_<

 

p.s

Ile chcesz za niego :D ?? Bo kolega chce zmienić sobie karte graficzną i może sie zainteresuje :lol:

Edytowane przez adrianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Gigabyte - i mam 66 C w idlu - dzwonilem do gigabyte i oni na to ze jakakolwiek modyfikacja chlodzenia == utrata gwary :/

Ja też mam taką samą grafikę.

W idle ma 63 stopnie. W upał po godzinnym graniu 97 stopni.

Jak napisałem o tym do Gigabyte, to dostałem odpowiedz , że to normalne.

Narazie grafika chodzi bez problemowo......................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc kilka dni temu po przeczytaniu kilku recenzji i opini (Twojej Xan02 też :wink: ) stałem się posiadaczem Zalmana VF700-Cu. Powiem tak: chyba nigdy jeszcze nie byłem zadowolony z jakiegokolwiek zakupu jak z kupna tego chłodzenia. Wybór Zalmana to strzał w 10 B-)

Do zmiany chłodzenia zmusiły mnie ostatnie upały, ale już wcześniej zauważyłem że temperatury mojej grafy zdecydowanie przekraczały normę. Po ostatnim dłuższym maratonie bałem się włączać jakąkolwiek grę (rekord to ponad 90C). Teraz przecieram oczy ze zdumienia bo po dłuższym graniu temp wynosi 60C.

Tak więc ten Zalman + Arctic Silver 5 obiżyły temperaturę o ponad 30C w stresie B-) Zostałem miło zaskoczony bo aż takiego wyniku się nie spodziewałem (a dodam, że mam podłączony pod 5V - na 12V nawet nie ma sensu, bo po co)

A do tego cisza i jeszcze raz cisza ( teraz wiem co było najgłośniejszym ogniwem :wink: )

Nic tylko polecić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zamiast zalmana to przesiadłem sie na x800GTO z doplata 25pln :P

@Cortezon- gratuluje wyboru :)

 

@Kvaz!- jakbys tu jeszcze kiedys zagladnal, napisz czy rozniaca w wydajnosci, po przesiadce z 6600Gt na X800gto jest duza. I czy widac dzies roznice miedzy PS 3.0 a 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cortezon - jeszcze wchodzi kwestia oplacalnosci.

Możesz sprecyzować?

Ja uważam, że to jak najbardziej dobrze wydane pieniądze. Myśle, że temp przekraczające 90C na standardowych ustawieniach to zdecydowanie za dużo. W moim przypadku kupując Zalmana temp w stresie nie przekraczają 60C (a chłodzenie pracuje tylko w trybie Silent) więc teraz można spokojnie pobawić się w o OC a dodatkowo zyskałem błogą ciszę B-) (standardowy wentylator był najgłośniejszym elementem w moim kompie).

Do czasu zmiany chłodzenia bałem się ostatnio odpalać jakąkolwiek grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...