Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Perez nie rob z siebie posmiewiska ;) tyle osob ci mowi ze ram to uwierz w to wkoncu. Poza tym czy jestes moze gluchy albo slepy :>? przeciez widac w grach ze dysk zaczyna ladowac...w danym miejscu gry a jak tam za chwile wrocisz juz nie ;) - widzisz jak latwo rozroznic. Poza tym nie boje sie powiedziec ze teraz minimum to 1gb ramu(nawet na tylu potrafi doczytac nie duzo, ale potrafi ;)) DLa Geforca 6600gt w 3dmarku 2003 powinno byc okolo 7800 pktow - tyle czytalem w recenzjach w necie oraz sam tyle mam ;) pewnie ebdzie wiecej przy procku 64 bitowym i fsb 250 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedl do mnie dzisiaj moj dlugo oczekiwany Leadtek. zaraz zabralem sie za testy. na sterach 71.20 na ustawieniach 500/450 w 3dmarku2003 mialem kilka punktow ponizej 7000 na sprzecie P4 2.6 ht @ 2704, 512 ramu. po podkreceniu na 570/525 wynik 7916. bez rzednych artefaktow. dodam tylko ze system mocno zawalony roznymi smieciami dlatego na swiezej windzie wynik powinien byc troszeczke lepszy. tak jak juz to bylo napisane w hl zdarzaja sie zaciachy ale jest to spowodowane za mala iloscie ramu. a co do sterow to jest tam mozliwosc automatycznego wyboru optymalnego taktowania, u mnie to taktowanie zostalo ustalone na 575/530 ale jeszcze tego nie testowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx PiPoL.

 

Mam inny problem: wczoraj jak wlaczylem kompa to mi wyskoczyly arty (a po chwili zwis) na ekranie ladowania Windows 8O

 

Odkrecilem czym predzej wszystko do standardowych zegarow i zdjalem boczna scianke z obudowy i jakos dziala. Tyle ze HL2 mi sie co i rusz wiesza (co klika-kilkanascie minut) i to tak, ze tylko twardy reset pomaga :(

Czy to mozliwe, zebym cos trwale uszkodzil przez podkrecanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx PiPoL.

 

Mam inny problem: wczoraj jak wlaczylem kompa to mi wyskoczyly arty (a po chwili zwis) na ekranie ladowania Windows 8O  

 

Odkrecilem czym predzej wszystko do standardowych zegarow i zdjalem boczna scianke z obudowy i jakos dziala. Tyle ze HL2 mi sie co i rusz wiesza (co klika-kilkanascie minut) i to tak, ze tylko twardy reset pomaga :(

Czy to mozliwe, zebym cos trwale uszkodzil przez podkrecanie?

Kurcze raczej nie - w końcu po to są zabezpieczenia. Aczkolwiek jest to dziwne. Niepokoi mnei kwestia mostka HSI - może on robi jakieś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz uszkodzoną kartę, możliwe, że to przez pamięci. Radzę ci wymieniać, chociaż jak chcesz próbuj zainstalować najnowsze możliwe stery- może coś da. Prawdą jest, że NVIDIA wydała niedopracowaną kartę- posiada jakieś błędy tej jej HSI, co sama przyznała- w nowych rewizjach ma to być naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no i mi sie przed chwila zdarzyła dziwna przygoda. Otóż postanowilem sobie zagrac w NFSu2. Wlaczylem wszystko na high pieknie, ladnie działa ale patrze znów te kwadraty na niebie i na drodze. Zapytałem kolege i powiedział mi żebym sciagnal sobie nowe sterowniki. No niestety na leadtek.com nie ma sterów przeznaczonej do tej karty jeszcze specjalnie wiec postanowilem sciagnac detonatorki z nvidia.com. Sciagnalem najnowsza wersje czyli 66.93. Zainstalowałem, włączam nfs'a patrze - jak pieknie nie ma kwadratów, sliczna grafa, jade dalej nagle... BUMP sypnelo artami. Nie bylo ich bardzo duzo ale niestety było. Wiec wzialem odrazu w rivatunerze ustawilem taktowanie na standartowe i nadal arty ! Załamany zainstalowałem z powrotem sterowniki modyfikowane (xtreme-7120c). Wlaczam nfs'a. I co widze :D ? Nie dosc, ze nie ma artefaktów to jeszcze dodatkowo droga i niebo ładne, bez kwadratów. No to z powrotem podkrecilem go na 570/475 i tez ładnie jest !! Nie ma artów, wszystko działa dobrze. Wiec nasuwa się pytanie - czy te artefakty spowodowane były kreceniem karty, czy też po prostu jakąś niezgodnością ze sterownikami z nvidia.com ? Wydaje mi się, że to drugie ponieważ gdyby było coś z kręceniem to nadal miałbym arty a nie mam.

 

Dodatkowo zrobiłem sobie test 3dmarka. Z ta kombinacja sterowników (66.93 i na to zainstalowane te xtreme) wyszło mi 7077 3dmarków. Jeszcze troche sie pokombinuje i dobije do 7.5k :D Wentylatorek, płytka ... procesorek krecimy ... :D

 

No wiec prosze o odpowiedź czy te artefakty wywołane były kręceniem karty czy też sterowników. Aha jestem nowy w tych sprawach, wiec niewiem czy to ma znaczenie ale wydaje mi sie, ze arty powinny pokazywac sie w roznych miejscach, a te po kilkukrotnym wlaczaniu nfs'a pokazywaly sie zawsze w tych samych, identycznych miejscach. Troche na masce samochodu a reszte to glownie na domach.

 

Pozdrawiam,

Muminek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei zajrzalem do biosu i co? Mialem wlaczone Fastwrites (wlaczylem ostatnio w celach eksperymentalnych i zapomnialem wylaczyc) :)

 

Po wylaczeniu od razu jest lepiej, za to wyskoczyl mi dziwny blad: HL2 sie zwiesil i wyskoczylo okienko z komunikatem tresci mniej wiecej: "D3Derr driver failed costam costam" i drugie (juz systemowe) "sterownik ekranu NV4 przestal funkcjonowac prawidlowo." (po raz pierwszy zobaczylem tez 640x480 i 16 kolorow w XP :P ). Mam stery 71.20 z guru3d.com

 

Co do bledow w HSI: ciekawe czy ktorys producent bedzie wyminial uzytkownikom wadliwe karty? Jak znam zycie to nie :?

Ech, szlag by to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zescie sie ciach!a rozpisli. nie chce mi sie tego cvzytac ;] perez wez sie w glowe uderz czyms ciezkim. nawet jakbys miel 6800ultra lub x8500xt pe to na 56 nie bedziesz gral komfortowo. mi na 256mb hl2 chodzilw 800med a po dolozeniu do 512 moglem grac w 1024 max bez aa i af. moze jutro bede mial nowa grafe bo teraz mam 2mx. w twoim wypadkyu kup ram a grafe olej bo jest mocna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos duzo czytalem ze 6600gt sypie artefaktami i jest niedopracowane(ach ta #$@*@) nvidia, a co do kropek w 2k5 to niestety testowalem na 4 roznych sterach (66.93 nV, 67.02 Xtreme, 67.03 nV, 71.20 Xtreme) i ciagle to samo, niezaleznie od temperatur i innych... najgorsze jest to ze po instalacji sterow Xtreme strasznie mi jakosc obrazu spada, nawet w windowsie wszystko plywa i traci wyrazistosc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na sterach 71.20 xtreme na leadteku w 3dmarku05 nie mialem kropek, a artefaktami tez mi jeszcze nie sypnelo, chociaz w dolaczonej do grafy grze prince of persia obraz jest cos zwalony - probowalem na seryjnych sterach dolaczonych do karty jak i na tych co wyzej.

 

a co to tego mostka to moze ktos napisac cos wiecej o tym co te bledy powoduja i czy wystepuja w kazdej karcie?? bo jesli to cos powaznego to sie chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co Wam chodzi. Troche pokombinujcie.. Jeśli Wam gry sie walą, wyłączcie w ustawieniach ,,synchronizacja pionowa" i ,,prawidłowe ujęcie faktury". Ja miałem problem tylko z FIFA 2005 ale po wyłączeniu tych 2 rzeczy wszystko ładnie śmigało. Co do artefaktów, to też nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos zna jakąś przybliżoną date premiery 6600 na agp?

He, he 8) Dowcipniś roku 8) Ha ha ha...

 

Nie, no jeśli pytasz na serio to była już dawno 8)

ale 6600 - a nie 6600GT

 

a co z 6200 AGP ? Palit to już zapowiedział na swojej stronie - interesi mnie to bo karta moduje się na 6600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też bo to by było to kiedyś powiedziałem sobie że nie kupie karty za wiecej niz 300-400zł i nie licząc tego gf mx 2 za 700zł co mnie wylechył z takich zakupów (sprzedałem za 100zł) kolejne były trafione czyli 9100 kupiony za 350- sprzedany 220zł teraz 9550Xt za 410zł - 220 za starą - i minus gra za 30zł to mnie kosztował jakies 160zł , to chętnie bym kupił teraz tego 6200@6600 za jakieś 400zł :D :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:oops:  sorry, mój błąd.

nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem :P ;]]]]]]]]]]

na karte za 800zł mnie nie stać , bo IMHO to wywalanei kasy w błoto;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy Waszym zdaniem przy moim konfigu lepszym wyborem bedzie wymiana 6600GT na 6800 Leadteka, czy tez moze zakup kolejnych 512MB RAMu?  

Plyty glownej raczej nie bede w najblizszym czasie wymienial.

 

Chodzi mi o to, ze chcialbym, zeby grafika mi starczyla na dosc dlugi czas - rok to absolutne minimum. A boje sie, ze 6600GT za jakis czas przestanie wyrabiac... Granie w najnizszej rozdzialce i minimum detali mnie nie zadowala.

Jesli moje podejrzenia sa bezpodstawne, to wrzuce kase w RAM :)

Przepraszam ze tak sie dopytuje, ale chcialbym poznac opinie kogos jeszcze oprocz PiPoLa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy Waszym zdaniem przy moim konfigu lepszym wyborem bedzie wymiana 6600GT na 6800 Leadteka, czy tez moze zakup kolejnych 512MB RAMu?  

Plyty glownej raczej nie bede w najblizszym czasie wymienial.

 

Chodzi mi o to, ze chcialbym, zeby grafika mi starczyla na dosc dlugi czas - rok to absolutne minimum. A boje sie, ze 6600GT za jakis czas przestanie wyrabiac... Granie w najnizszej rozdzialce i minimum detali mnie nie zadowala.

Jesli moje podejrzenia sa bezpodstawne, to wrzuce kase w RAM :)

Przepraszam ze tak sie dopytuje, ale chcialbym poznac opinie kogos jeszcze oprocz PiPoLa.

1280x1024 +AA+AF

 

jeśli to nazywasz graniem w najniższej rozdziałce z najniższymi detalami to zdecydowanie kup sobie 6800Ultra lub X800XT

 

jeśli takie granie ci styka (i styknie przez 1,5 roku) to kup więcej ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie jestem stałym bywalcem tego forum, ale jak nadejdzie u mnie pora zmiany sprzętu to staram się poczytać co nieco między innymi tutaj. Mój komputer to P4 2,6@2,8 HT Northwood, Abit IC7-G z pamiątkami Kingstone HyperX 2x256MB na dualu do tego 2 dyski seagate jeden 40 drugi 80 (oba seria 7xxx) do tego nagrywarka LiteOn, grafa HIS Radeon 9100 Pro 128MB. Nie jestem bardzo wymagającym urzytkownikiem kompa używam głównie do grafiki 2D, tworzenia www i kilku innych niezbyt wymagających rzeczy, ale lubie sobie trochę pogiercować. A do tego radek 9100 już mi nie wystarcza (owszem skończyłem na tym sprzęcie HL2 - ale co to była za gra, jak popatrze na screeny zamieszczone tu i tam to mam wrazenie jakbym grał w 2 różne gry).

 

No i tutaj zaczął się cały dylemat. Przyzwyczajony do swojej karty z której byłem bardzo zadowolony postanowiłem że następcą będzie Radeon 9800 Pro (w grę wchodził HIS albo Sapphire 128MB).

W takim przekonaniu trwałem około tygodnia i gdyby nie to że wczoraj zaczełem na nowo szperać i znalazłem trochę testów 6600 GT na AGP problemu by nie było... i teraz rozważam możliwość kupienia karty GeForce 6600GT Leadtek A6600GT-TDH 128MB (128-bit) TV/DVI BOX.

 

Idąc dalej pooglądałem troche kart z z GF 6800 na pokładzie i znalazłem GeForce 6800 Leadtek Winfast A400-128TDH 128MB TV & DVI za dość rozsądną cenę (karty będe załatwiał przez hurtownię więc zawsze troche taniej no a i na firme będzie bez VAT - mówiąc że rozsądna cena mam na myśli porównanie cen np na Komputroniku gdzie poprzednie karty kosztują około 1000zł a ta 1200zł).

 

Zanim mnie wszyscy napadną skasują i nie wiem co jeszcze zrobią za tego posta który jest troche OT chciałbym powiedzieć - przepraszam. Starałem się prześledzić ten i inne wątki dość dokładnie ale z racji rozpiętości było to dość trudne. Po przeczytaniu tych wszystkich recenzji które widziałem info na forum itd. poprostu sam już nie wiem co wybrać i proszę was o pomoc.

 

Jeśli chodzi o porównanie GF 6600GT na AGP z R9800Pro to szczerze mówiąc mało ważny jest dla mnie fakt że na jednej będę miał kilka fps więcej w HL2 a na drugiej w Doomie3. Karta będzie co najmniej na 2 najbliższe lata i pod takim kątem chciałbym na to spojrzeć. Radeon jest ponoć starą już konstrukcją sprzed roku a GF ma dużo nowsze rozwiązania tyle tylko że gdzieś czytałem że co z tego że ma VS 3.0 jak jego 128 bitowa architektura nie potrafi tego wykorzystać itd. - mam poprostu mętlik w głowie - jeśli komuś udało by się to wszystko jakoś ładnie zgrabnie zebrać to będę bardzo wdzięczny.

 

Druga sprawa to GF 6800 - pytanie moje czy ta karta która podałem powyżej jest warta tych 200zł więcje (w przybliżeniu) jak "leprza" jest ona od poprzednich zarówno jeśli chodzi o wydajność jak i jej "nowoczesność".

 

I ostatnie pytanko :) - moja zasiłka ModeCon 300W raczej nie pociągnie po takiej modernizacji dalej i tak się chciałem zapytać czy Zasilacz do obudowy Chieftec 360W (HPC-360-302DF) czy też może Zasilacz do obudowy Chieftec (HPC-420-302-DF) 420W (przy czym im taniej tym lepiej) czy może coś jeszcze innego.

 

Uff rozpisałem sie teraz możecie mnie spalić, ba sam się spalam ze wstydu ale jestem zdesperowany, boję się poprostu wydać takiej sumy pieniędzy na coś z czego nie będe zadowolony mając świadomość że za tą samą kasę mogłem mieć coś leprzego dlatego jeszcze raz proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz do obudowy Chieftec 360W (HPC-360-302DF) swobodnie wystarczy. Na podobnym kompie jak Twój + GeForce 6800 Leadtek Winfast A400-128TDH 128MB dobrze się sprawuje Chieftec 350 W od Delty (z 12cm wentylem) a jest znacznie tańszy.

Ten GeForce 6800 Leadtek Winfast A400-128TDH 128MB jest wart dopłaty tych 200 zł.

Z drugiej strony chyba większy zysk będziesz mial jak dokupisz 512 MB ramu + 6600GT/9800pro.

A która z tych 2-ch 6600GT / 9800pro - w sumie wszystko jedno, obie z powodzeniem starczą na 2 lata.

 

Wracając do 6800 - napisałem,że warto dołożyć, ale z drugiej strony nie przełożysz tej karty do następnego kompa i tu jest problem. Bo kupując teraz karte kupujesz ją tylko do czasu wymiany kompa. AGP powoli znika z płyt....... Ale jak masz kasę to bierz :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Swistaq

Gratuluję posiadania jednego z najlepszych procesorów oraz płyty :)

 

Co do Twoich dylematów. Z Twojej wypowiedzi wynika, że przeglądałeś kilka recenzji, nie wiem czy czytałeś moją, :) ale powiem tylko tyle - jeśli masz możliwość wydać około 1000 złotych to GF 6800 będzie najlepszym wyborem. Karta posiada 12 potoków renderujących i często udaje się odblokować cztery kolejne co oczywiście daje dość duży skok wydajności. Żaden GF 6660 GT czy Radeon 9800 PRO mu nie podskoczy. Dodatkowo należy pamiętać, że nawet bardzo małe podkręcenie częstotliwości rdzenia daje bardzo duży przyrost wydajności karty.

 

Co do Pixel Shadera i Vertex Shadera w wersji 3.0 - pisałęm o tym tutaj: http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=94 - różnice są, ujmijmy to - żadne :) Z pewnością bzdurą jest mówienie, że jeśli karta ma szynę pamięci 128 bit to nie wykorzysta możliwości Shader Model 3.0 - nie ma to żadnego związku.

 

Co do zasilacza to któy to jest dokładnie modecom? Znam gościa, który na Enlightie 300W ciągnął i nie takie sprzęty. Chiefteca z pewnością nie polecam, niestety nie są to zasilacze warte uwagi. Nie wiem jaka kategoria cenowa interesuje, ale jeśli się uda to polecam zasilacze Topwer z serii P5 albo coś z Modecoma FSP bądź CWT - tanie i bardzo dobre konstrukcje.

 

Jeśli będziesz miał jakies pytania - zadawaj w miarę czasy będę odpowiadał :)

 

Pozdrawiam

 

PS - costi mnie wyprzedził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Costi ;) Teraz jest nas dwoch, o podobnych nickach :)

 

focus_: co sadzisz o tym moim dylemacie (wymienic 6600GT na 6800 czy kolejne 512MB RAM)?

 

Sorry, ze tak sie wszystkich pytam, ale musze decyzje podjac szybko (do jutra, przynajmniej na papierze), a nie chcialbym sie wpakowac bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi

Będzie dym ;) .....

 

Wiesz Costi, ja bym kupił ram, bo w sumie on jest ważniejszy. Z drugiej strony masz lcd-eka więc przy 6800 grałbyś w natywnej rozdzielczości - mimo wszystko znacznie lepszy obraz. Może weź 6800 + 256 mb :) .

Ta sama uwaga do Swistaq - 6800 pozwoli na swobodne granie przy 1280x1024 - czyli przy lcd-eku warto.

 

Co do zasilaczy Chiefteca:

HPC-360-302-DF / HPC-420-302-DF oraz GPS-350BB-101L - dobre

ATX-1136H - nie dotykać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi

Będzie dym ;) .....

ftopa :oops:

Sorry wielkie :) - mam nadzieję, żę mi to to wybaczycie :) - myślałem, że wy to bracia :D

 

Co do zasilaczy Chiefteca:

HPC-360-302-DF / HPC-420-302-DF oraz GPS-350BB-101L - dobre

ATX-1136H - nie dotykać....

Z tym ostatnim się zgadzam, ale to co jest teraz sprazedawane to przecież nei jest Sirtec, może jest i warte ceny, w końcu 360 W kosztuje jakieś 140 złotych, ale awaryjność tych zasiłek nie jest za fajna. To nie są te stare dobre Chiefteci! To sa już nowe, nie produkowane przez Sirteca. Jakbyście mieli jednego i drugiego w ręce to byście odrazu się zorientowali - jeden to prawie ze jak Codegen :D - to był oczywiście żart, ale różnica w samej wadze jest bardzo duża.

 

A do Costkiego (chyba nie pomyliłęm) - ja wychodzę z takiego założenia - RAM, zawsze mogę dokupić, grafikę muszę sprzedać by mieć nowszą, więc ja bym zainwestował w grafę i szybciutko zbierał na pamiątki, choć wychodzi wszystko drożej, ale mam dużo lepszego kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee

HPC-360-302-DF / HPC-420-302-DF - produkty sirteca, fakt, że ostatnie partie coś z jakością poszły w dół.

GPS-350BB-101L - produkt delty - jak najbardziej oki

ATX-1136H - to jest to "cudo" przez ktore szef stracił część dobrej opini.

 

Są jeszcze inne dobre: Tagan/Toppower, ModeCom FSP / CWT, ponoć Neotec (hmmm???), pozostałe to już dużo drozsze....

 

Costi, z tym sprzętem to musisz jeszcze odpowiedzieć sobie na pytanie - kiedy będziesz chciał zmienić sobie procka i płytę (niestety). Pamięć wsadzisz do nowej płyty (jeśli ddr400) ale z kartą gorzej.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z karta kupilem zasilacz Enlight GPS-350BB-104C 350W. mialem juz kiedys zasilacz tego producenta (ale bylo to dawno i mial 230W) i musze powiedziec ze sie nie zawiodlem. napiecia trzyma stabilnie a do tego jest niesamowicie cichy w porownaniu do mojego starego Codegena i chyba wazy z 3 razy wiecej. gdy pierwszy raz go uruchomilem to myslalem ze cos jest nie tak bo nie bylo go wyraznie slychac. wiekszosc ludzi poleca wlasnie chiefteci z tych tanszych markowych, a nie spotkalem sie wlasnie z opiniami o Enlightach. ale zaryzykowalem i nie zaluje tej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam takie pytanko: jakie napiecie AGP przewiduje specyfikacja AGP 3.0?

 

Moja instrukcja do plyty twierdzi, ze podaje 1.5V na AGP i sie zastanawiam, czy to nie za duzo czasem...

 

PS. Poczytalem sobie Wasze odpowiedzi i stwierdzilem, ze jednak kupie RAM; szczegolnie, ze znalazlem Dual-pack 2x512MB DDR400 CL3 Kingston za 570zl z piecioletnia gwarancja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...