Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie taktownie proponujecie dla 6600GT Sparkla? Jak ktoś ma (miał 8O ) i bawił się tą kartą to niech da znać co optymalnie można wykrzesać.

 

Udało się komuś "skopcić" :roll: w ten sposób karte a konkretnie to co na to servis jak karta jest na gwarancji odrazu zczają i jeszcze koszty servisowania każą pokryć czy jeszcze jest kilka % że... (wymienią?) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawki powinny wejsc - jest troche luzu.

 

Taka prosba: czy ma ktos mozliwosc zmierzyc grubosc podstawy tych radiatorkow i grubosc zeberek? Zrobie sobie model :twisted:

 

W ostatecznosci mozna uzyc tych mniejszych z zestawu...

 

Guru: nie za bardzo lapie o co Ci chodzi... Jesli karta nie jest w widoczny sposob (tzn nie widac spalonego miejsca na pierwszy rzut oka) spalona a ma gwarancje, to na serwis i niech sie martwia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie wezme chyba za cooler do p3. bo juz wiecej bez modów nie wyciagne swoją dróga sa jakies mozliwosci zmieny napiecia na tej karcie? głownie chodzi mi o rdzeń bo jest tylko 570 bez artów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tak katra jest oki tylko zasiłke trzeba dobrą bo będą artefakty gdy jest zasłay zasilacz przynajmniej u mnie ak było :roll: jeszcze tylko jestem ciekaw jak z potkręcaniem tej karty bez dodatkowego chłodzenia może by sie ktoś podzielił widomościami o kręceniu!? jak kręcił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym :http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=38646743

lipa nic nie dadza:/ radiatory to musza byc duze a nie jakiś syf:P a tak marginalnie o 19 biore sie za 4k w marku 05 bo kumple przytarga do mie bartona 2500+ i dobry coolerek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram po 7-8 godzin ;) Niektorzy maja dzienne studia :)

 

A poza tym - nie zauwazylem jeszcze zadnych artow nigdzie, nawet po paru godzinach (3-4).

 

Potestuj, karty nie zepsujesz - podnos z krokiem 5MHz i patrz czy nic sie nie dzieje (ja po kazdej zmianie puszczalem 3Dmarka03 i szukalem artow). Jak wyskocza arty, schodzisz o 5MHz :)

 

amras: mowisz, ze te radiatorki z Allegro sa za male, a sa wieksze od podanych przeze mnie Zalmanow (18x18x9mm vs 13x13x13mm), ktorych jakos sie nie czepiales ;) Poza tym chyba lepiej miec jakies niz wogole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomin coś ktoś o taktowaniu (przy standardowym chłodzeniu,rdzień,pamięć), chyba nie jedziecie na standartowym!?

1202403[/snapback]

ja na standardzie 570/1170

 

Nie gram po 7-8 godzin ;) Niektorzy maja dzienne studia :)

A poza tym - nie zauwazylem jeszcze zadnych artow nigdzie, nawet po paru godzinach (3-4).

Potestuj, karty nie zepsujesz - podnos z krokiem 5MHz i patrz czy nic sie nie dzieje (ja po kazdej zmianie puszczalem 3Dmarka03 i szukalem artow). Jak wyskocza arty, schodzisz o 5MHz :)

amras: mowisz, ze te radiatorki z Allegro sa za male, a sa wieksze od podanych przeze mnie Zalmanow (18x18x9mm vs 13x13x13mm), ktorych jakos sie nie czepiales ;) Poza tym chyba lepiej miec jakies niz wogole...

1202465[/snapback]

tak czy inaczej małe. na fx 5700 miałem pociete raditorki od tranzystorów mocy kazdy wazył z 50g:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe...

 

Tez bym wolal stare forum... nie lubie Invision Power Board.

1203873[/snapback]

ale przynajmiej nie muli tak jak kiedyś:/

 

To nic tylko czekac... Ale jezeli ceny beda takie jak ktos tam sugeruje to nie bedzie tak kolorowo :/

1203883[/snapback]

watpie zeby takie ceny czyli 6600 kosztowało tylko 170zł taniej niż gt jednak róznica jest spora w predkosci.... a 6200 napewno nie tyle co tam mówia przesadzili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ciach!nia... Karta sie rozjebała... Kolory poszły... Jutro idzi na serwis...

 

Sory za przekleństwa, ale chyba wiecie jaki jestem wciach!iony...

ehh.. ja sie bac zaczynam, moj leadtek sie dziwnie zachowuje... kropki w 3dmarku05 na 100/250 :blink: odkrecilem proca, ram, grafe.... ciagle w 1 tescie snieg na podlodze i skrzynkach(dziwne ze jak krece na 590/580 to mam tyle samo sniegu... jak wyzej to juz zamiast pociskow widze zielone kwadraty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wsadziłem swojego leadteka do kompa, włączam undergrounda 2 gram 5 sekund a tu nagle wyskakują krzaki i zwiecha. Zrestartowałem włączyłem teraz undergrounda 1 i to samo. W 3dmarku też krzaki i się wiesza. Próbowałem odkręcać proca nawet do 1100Mhz na FSB 100 i też nie pomaga czyli wykluczam zasilacz. W biosie mam wyłączone wszyskie Fast Wires itp. Co mam robić? POMOCY Czy mam oddać ją na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy sie dzieja. siuks, podaj jaka masz zasilke, pamietaj ze 6600GT korzysta intensywnie z linii +12V, atutaj odkrecanie proca nic nie da.

I jaka karte miales wczesniej? Jezeli ATI, to zdecydowanie polecam postawienie systemu od nowa. Jezei Nvidia, to usun sterowniki Driver Cleanerem, zainstaluj nowe i DirectX9.0c z plytki od grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...