Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Qrwa nie wiem co jest grane w 500 na 500 wylacza mi sie monitor - zciagnolem dzisiaj radiator i przez przypadek zciolem lekko róg rdzenia - albo rozwalilem karte albo zasilacz (feel 300w) przestal mi wydalac bo na standartowych wstawieniach karta chodzi ok. Swoją drogą co to za pomysl zeby tak wysoko taktowane pamiątki nie mialy styku z radiatorem - paranoja !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Ja mam mały problem z moim kompem :) Nie dość że słabo się kręci to spójżcie na te screeny :) :

czarny malutki paseczek >>TUTAJ

krzak na skale :(>> TUTAJ

a tu nad drzwiami >>> TUTAJ

 

 

Czy to może być złącze AGP na płycie ?? Everest pokazuje że agp jest wyłączone a w biosie jest na 8x :( Również po przejściu całego 3d marka 2005 komputer nie odpala :( Heheh :) odłączam prąd i podłączam i działa dalej :/

Mam cięcia okropne w 3d marku 2k a wcześniej tak nie miałem :( Chyba wina MOBO co nie ??

Nie wiem pomóżcie :P

wcześniej w 2k marku miałem 2900 marków a teraz mam 1300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz w tej chwili stery do plyty glownej i do grafy zainstalowane? Do plyty to tylko 5.10 a do grafy najlepiej 71.84

1336939[/snapback]

 

wątpie że to coś da :( macie może stronki z biosami do DFI (nie podawajcie mi stronki producenta bo to siano biosy) szukam jakiegos lux bioska do DFI mojego :)

 

Nie wiem moja mobo jest chyba zjechana bo jak to moze byc ze komp po mocnym obciazeniu nie odpala ?? wytlumaczcie mi to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temp rdzenia w stresie 37-39 stopni.

 

1336648[/snapback]

Ciekawe... bo u mnie przy normalnych ustawieniach jest to standartowa temp w tybie 2D (przy standartowym chłodzeniu...). Chyba naprawdę masz coś z tą kartą nie tak <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpie że to coś da :( macie może stronki z biosami do DFI (nie podawajcie mi stronki producenta bo to siano biosy) szukam jakiegos lux bioska do DFI mojego :)

 

Nie wiem moja mobo jest chyba zjechana bo jak to moze byc ze komp po mocnym obciazeniu nie odpala ?? wytlumaczcie mi to :(

1336986[/snapback]

Jezeli zainstalowales nowsze driver'y do mobo to na 95% zainstalowales sterowniki do plyt nf4 z pci express i masz wylaczone agp albo cos w tym stylu

 

A zreszta jak watpisz ze to cos da to po co sie nas wogole pytasz?

Edytowane przez !exec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki stary :) używam pogramu riva tuner :) ehhe mam ustawione pamieci na 1000MHz i chodzi jak ta lala :)

Jeczcze mam jedno pytanie :) Czy nie dojzałeś się błędow w grafice w 3d markach ?? bo ja tak :)

1334360[/snapback]

Witaj

Aktualnie gram we władce pierścieni bitwa o śródziemie i jak mi stery kartę podkręciły na rdzeniu do 585mhz to nie miałem artefaktów i spoko mi się grało. Potem z ciekawości zapuściłem 3dmarka 2001 i na teście nature wali artefaktami :/

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wie nikt co jest z moją kartą albo co to może być ?

 

Załączam jeszcze raz screena.

 

1337078[/snapback]

 

Znawcą nie jestem, ale z tego co sie orientuję, to nie jest raczej wina samego gpu, gdyz przy wdliwej pracy najpierw by bardzo zwolniła i zwisła (restart, lub coś wtym rodzaju), albo odrazu to drugie. Natomiast wszystkie arty widoczne podczas wyświetlania grafiki spowodowane są w większości przypadków po przez złą pracę pamieci (np. za bardzo podkręconej, przegrzanej, itp.).

 

Oczywiscie to może być również wina sterowników, ale te akurat najłatwiej sprawdzić (z tym, ze trzeba pamietać o dokładnym odinstalowaniu starych).

 

W najgorszym przypadku może być uszkodzona karta, albo któryś z jej układów. Dobrze by było, abyś sprawdził jakąś pozycję, która wykorzystuje te same efekty co ten test. Jeżeli okaże się, że jest tak samo, to moim zdaniem masz większego pecha, jeżeli nie, to mozna spekulować, że coś ci w systemie szwankuje i na marku 03 się odbija ^_^

 

No i na końcu zostaje Ci jeszcze jedna możliwość... trafiłeś na wredny model, który jest anty wszelakiemu OC. Z temp masz coś nie tak, tak więc nie wzoruj się na niej.

Edytowane przez TaYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze, ale ja mam "szczęście" ... Dopiero co dostałem zwrot za Radeon 9700 i znów następna grafa zje....

 

Zainstalowałem Dooma 3, dałem standartowe ustawienia i znów szachownica... GRRR.

 

SCREEN DOOM3

 

Myślicie, że to grafa ? Jeszcze sprawdzę ją u kolegi ...

Edytowane przez M3Sj4sH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Dooma 3, dałem standartowe ustawienia i znów szachownica... GRRR.

 

1337206[/snapback]

Wymień... po prostu masz pecha i szkoda Twojego czasu. Po coś masz gwarancje nie? Oczywiście, o ile u kumpla będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień... po prostu masz pecha i szkoda Twojego czasu. Po coś masz gwarancje nie? Oczywiście, o ile u kumpla będzie to samo.

1337214[/snapback]

I oto moje kochane szczęście do sprzętu znów zaczęło działać. Ehh, to są chyba pamięci walnięte, tak ?

 

Gwarancja jest, ale cholera czekałem na weekend żeby w coś zagrać bo w tygodniu nie mam czasu a tu taki zonk. I do tego jutro jest niedziela, więc dopiero w pon mogę zanieść kartę ... Kur..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto moje kochane szczęście do sprzętu znów zaczęło działać. Ehh, to są chyba pamięci walnięte, tak ?

 

Gwarancja jest, ale cholera czekałem na weekend żeby w coś zagrać bo w tygodniu nie mam czasu a tu taki zonk. I do tego jutro jest niedziela, więc dopiero w pon mogę zanieść kartę ... Kur..

1337225[/snapback]

Prawdopodobnie, ale nie napewno. Sprawdź u kogoś innego... Jeżeli bedzie to samo... sprawa jasna i oczywista... Jeżli nie, to moze byc coś ogólnie z Twoim sprzętem. Dobrzeby było, aby sobie pozyczył podobną grafę i szybko sprawdził jak sie będzie zachowywać... Weekend chyba na to wystarczy ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Mam problem.

Posiadam Gf6600Gt , 768Mb ramu, Athlon 2000+.

 

Moje wyniki z 3DMarka 2003 - ok. 6500pkt

Wyniki z 3D Marka 2005 - 1536pkt

 

Moim zdaniem te wyniki są zbyt niskie kilka osób na forum pisało że z podobnym konfigiem osiąga ok. 8,5 tys w 3D Marku 2003 i ok. 3000 w 3D Marku 2005.

 

Mam płyte główną Epox 8K9AI - może trzeba jakieś stery do niej na stronie producenta nie moge znaleźć.W everescie pisze że mam wyłączone AGP - w biosie ustawione 8x. Tak samo pisze że ma wyłączone Fast Write i Side Band -w biosie wszytsko załączyłem nawet w rivie tuner to włączyłem a everest dalej pisze że wyłączone, moja płyta główna obsługuje to na 100%

Do GF6600GT mam sterowniki 76.10, miałem 71.84, ale zmieniłem nic nie dało.

Myśle że chodzi tu o płyte główną jakie sterowniki mam zainstalować aby wszystko było ok. i jak włączyć AGP, Fast Write i Side Band.

Prosze was o pomoc może ktoś z was ma taką płyte główną i wie w czym leży problem. Z góry THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze testy:sprzet jak nizej proc OC 2,66 na 3,2GHz

3dmark 2003 - 8385 pkt.

chronicles of riddick - wszystko full ,pixel shader 2,0, 1024x768 = 40 fps

 

czy waszym zdaniem to dobre wyniki?

 

podciagnalem do 575/1200 i w 3dmarku 2003 pokazaly sie artefakty.

ale w budzie bylo cholernie cieplo - to chyba za slabe chlodzenie - wynik 9050

Edytowane przez zhir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Ja mam mały problem z moim kompem :) Nie dość że słabo się kręci to spójżcie na te screeny :) :

czarny malutki paseczek >>1336922[/snapback]

wydaje mi sie ze ten paseczek i to cos na skale w trolls lair to niejest artefakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze testy:sprzet jak nizej proc OC 2,66 na 3,2GHz

3dmark 2003 - 8385 pkt.

chronicles of riddick - wszystko full ,pixel shader 2,0, 1024x768 = 40 fps

 

czy waszym zdaniem to dobre wyniki?

1337434[/snapback]

ja na troche słabszym sprzecie mam o jedynie 150 pkt mnie wiec sam pomyśl .... jeżeli uważasz ze słaby to tak, jezeli nie to nie .... każdy chce mieć wiecej niz ma :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na troche słabszym sprzecie mam o jedynie 150 pkt mnie wiec sam pomyśl .... jeżeli uważasz ze słaby to tak, jezeli nie to nie .... każdy chce mieć wiecej niz ma :wink:

1337498[/snapback]

3dmark 2003 - 8385 pkt. to wynik bez krecenia karty, a ty jak widze kreciles:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do testu Troll's Lair - sa w nim kompletnie skaszanione cienie (panowie z Futuremark sie nie postarali tym razem), wiec nim nie ma sie co za bardzo sugerowac...

 

zhir - 8.4k w 03 bez krecenia to IMHO bardzo ladnie. Moje maksimum to 8150, ale juz potrafilo mrygnac artefaktem (sprzet z podpisu, tyle ze 512MB RAM noname).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płyte główną Epox 8K9AI - może trzeba jakieś stery do niej na stronie producenta nie moge znaleźć.W everescie pisze że mam wyłączone AGP - w biosie ustawione 8x. Tak samo pisze że ma wyłączone Fast Write i Side Band  -w biosie wszytsko załączyłem nawet w rivie tuner to włączyłem a everest dalej pisze że wyłączone, moja płyta główna obsługuje to na 100%

1337300[/snapback]

Coś mi się wydaje, że powinieneś zainstalować/przeinstalować stery VIA Hyperion 4 in 1, one zawierają stery do agp, zresztą te stery to podstawa w płytach VIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zainstalowales nowsze driver'y do mobo to na 95% zainstalowales sterowniki do plyt nf4 z pci express i masz wylaczone agp albo cos w tym stylu

 

A zreszta jak watpisz ze to cos da to po co sie nas wogole pytasz?

1337059[/snapback]

dzieki stary :) już mam ok :) ale ci powiem że w grach nie mam artów a w 3d marku 2005 np: na teście jak ten statek leci mam takie delikatne arty na skałach (jakieś czarne [ciach!]a) ale tak to nie mam nigdzie tylko na tych skałach mam lekkie :( Nie wiem co to :( Mam system chłodzący AKASA na śledziu i mam odrazu pod grafa go zamontowanego to dobrze czy źle ??

Kliknijcie i zobaczie TUTAJ .Nie mam pojęcia czemu tak mam :( czy 500/900 czy 500/1000 to to samo :(

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Mam Sparkle GF6600GT. Dzisiaj bez kręcenia w 3D Marku 2005 miałem 3003pkt.

Ale w 3D Marku 2003 tylko 6789 pkt. Dlaczego mam tak mało w 3D marku 2003. W testach mam odznaczoną opcje testowania dźwięku - niestety nie moge tego załączyć ale czy daje to aż 1000 pkt.??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sparkle GF6600GT. Dzisiaj bez kręcenia w 3D Marku 2005 miałem 3003pkt.

Ale w 3D Marku 2003 tylko 6789 pkt. Dlaczego mam tak mało w 3D marku 2003. W testach mam odznaczoną opcje testowania dźwięku -  niestety nie moge tego załączyć ale czy daje to aż 1000 pkt.??????

1338136[/snapback]

wielka czarodziejska kula pokazala mi twoj komputer, wiem co w nim siedzi wiec odpowiedz na twoje pytanie brzmi: " i wlasnie! " lub jak wolisz: " no bo tak! "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...