Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem.

Posiadam Gf6600Gt , 768Mb ramu, Athlon 2000+.

 

Moje wyniki z 3DMarka 2003 - ok. 6500pkt

Wyniki z 3D Marka 2005 - 1536pkt

 

Moim zdaniem te wyniki są zbyt niskie kilka osób na forum pisało że z podobnym konfigiem osiąga ok. 8,5 tys w 3D Marku 2003 i ok. 3000 w 3D Marku 2005.

 

Mam płyte główną Epox 8K9AI - może trzeba jakieś stery do niej na stronie producenta nie moge znaleźć.W everescie pisze że mam wyłączone AGP - w biosie ustawione 8x. Tak samo pisze że ma wyłączone Fast Write i Side Band  -w biosie wszytsko załączyłem nawet w rivie tuner to włączyłem a everest dalej pisze że wyłączone, moja płyta główna obsługuje to na 100%

Do GF6600GT mam sterowniki 76.10, miałem 71.84, ale zmieniłem nic nie dało.

Myśle że chodzi tu o płyte główną jakie sterowniki mam zainstalować aby wszystko było ok. i jak włączyć AGP, Fast Write i Side Band.

Prosze was o pomoc może ktoś z was ma taką płyte główną i wie w czym leży problem. Z góry THX.

1337300[/snapback]

Pan Exec !! już mi podpowiedział bo miałem ten sam problem :( Wywal stery od mobo i ściągnij wersję 5.10 ze strony nvidii :) Problem zniknie :)

5.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Po przetestowaniu mojeg

 

Galaxy 6600GT Agp

 

w 3D Marku 2005 mam dokładnie 3604 Marków na obecnych ustawieniach, jeszcze nie wyciagnalem full mocy z karty ale wyniki i tak sa bardzo zadowalające !

 

Polecam tą kartę wszystkim.

Testow dokonywałem na sterach oficjalnych 71.84

teraz podstawiam się pod XG-76.10 w trakcie czekania na kolejne niezawodne stery Omegi.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umbrella - czy Ty mozesz przestac sie wydzierac o jedna [ciach!]lona kreseczke? Cos sie tak przykleil do niej - umrzesz od tego czy jak?

 

Dzialaja Ci gry dobrze to sie ciesz z fajnej karty, a nie robisz sceny o jakies gowienko, ktorego nawet nie widac (nie wiem nawet o co Ci chodzi, bo nie raczyles tej kreski zaznaczyc na screenie)

 

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umbrella to jak chcesz to wymień tą kartę :) Jak będziesz miał już ALL ok to daj mi znać :) Ja tam czytając wyżej topici sądzę że nie tylko my mamy problem w SMARKU :) Tam ta kreska to pikuś :) Ale na tej skale jest dopiero art :) hehe :)

Mi się zdaje że mamy najwczesniejsze wersje GF6600GT na AGP i są jakoś niedopracowane bo wiele osób ma arty w 3d marku minimalne gdzieś tam a inni nie maja :) hehe wymień kartę i się zobaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umbrella to jak chcesz to wymień tą kartę :) Jak będziesz miał już ALL ok to daj mi znać :) Ja tam czytając wyżej topici sądzę że nie tylko my mamy problem w SMARKU :) Tam ta kreska to pikuś :) Ale na tej skale jest dopiero art :) hehe :)

Mi się zdaje że mamy najwczesniejsze wersje GF6600GT na AGP i są jakoś niedopracowane bo wiele osób ma arty w 3d marku minimalne gdzieś tam a inni nie maja :) hehe wymień kartę i się zobaczy :)

1338707[/snapback]

DZIEKI ZA POCIESZENIE WRESCIE KTOS MI ODPISAL APROPO 9800 TO JA MIALEM 9800PRO NA 6600GT MAM KOPA W GRACH I BARDZO LADNY OBRAZ NA TV WIEC CHCE POZOSTAC PRZY 6600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umbrella ja mam dokladnie tak samo nie przejmuj sie - a tak z innej beczki mam okazje jeszcze wymienic tego 6600GT na Radka 9800PRO od HIS-a co wy na to ?

1338715[/snapback]

JAK CHCESZ WYMIENIC NA 9800PRO TO W GLIWICACH MAJA NA SLEPIE NOWIUTKIE SAPPHIRE ZA 675ZŁ

http://www.profcomputer.com.pl/html/show_cennik.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umbrella nie krzycz człowieku!

 

też mam takie coś i jakoś nie płacze girki mi chodza ładniutko wiec mnie to wali... i tak bede zmieniał na X800XL albo X850XT

1338738[/snapback]

OK JUZ NIEKRZYCZE SKONCZYLEM UZYSKALEM ODPOWIEDZ JUZ OD TRZECH OSOB JUTRO WYMIENIE I POWIEM CZY TO COS DALO I JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA KRZYCZENIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umbrella, wiesz ze czasem jest cos takiego jak edycja posta anie walenie kilku pod rzad ?

 

Poza Tym faktycznie !exec dobrze zauwazyl... po kiego sie przejmowac 'smarkiem' ... w innych grach tez masz taka "laske" na srodku ekranu czy tyko tak ? wiesz ze istnieje jak brak optymalizacji kodu po konkretne karty ? napewno, wiec moze to jest wlasnie tego wynikiem ... a sranie na odleglosc z powodu jednej kreski przez 3 strony mnie oslabia, bo nie wnosi zadnej tresci merytorycznej ... zaloz posta na glownym "kreska w smarku->czy ma ktos antybiot" i beda wszyscy szczesliwi ...

 

przepraszam za wymadrzanie ale po prostu oslabia mnie to ...

 

pozdrawiam,

KaMaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...