Skocz do zawartości
ravka

Jakiego Procka Na Te Czasy :)

Rekomendowane odpowiedzi

siema mam pytanie czy ktos wie jakiego procka kupic zeby mial na 100% odblokowany mnoznik zastanawiam sie nad athlonami 1700+ - 2000+ ktore modele maja odblokowane mnozniki czy jak w przypadku 1700+ DUT3C

JIUHB jest najlepsza??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam kupowania na allegro takich kruchych rzeczy...

1275753[/snapback]

:lol:

 

ravka

Na allegro chodzą ostatnio 2000+ Mobile 1,45V za 255 zł z niskimi batchami, jeśli chcesz lekki OC to procek jak znalazł. Sam wziąłem batch 0012.

 

EDIT: Wg mnie wzięcie XP-M 2500 za 400 zł mija się z celem, ponieważ niewiele więcej kasy i masz już platformę A64.

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mija się z celem , dlatego że jak chcesz wymienić procesor to i płytę też.więc tu jest kwestia kasy ^_^ :huh:

 

EDIT: Wg mnie wzięcie XP-M 2500 za 400 zł mija się z celem, ponieważ niewiele więcej kasy i masz już platformę A64.

Edytowane przez komarekpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palomino to syf do OC - nawet o nim nie myśl

1276884[/snapback]

Fakt to syf, ale po zastosowaniu extremalnego chłodzenia parę mhz więcej uzyskasz, podkreślam extremalnego, choć u siebie po prostu zmieniłrm wiatrak na freezone miedizany wrzuciłem jeszcze jeden wentyl do budy i jest git. Temp spadła o jakies 20 przy maksymalnych ustawieniu wentyli nawet 28 stopni. To fakt palomino grzeje sie jak diabli :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi o procki ktore maja odblokowane mnozniki do podkrecania! ;) a polomino chyba maja zablokowane to jak wy je podkrecacie ??

1277951[/snapback]

Mnożnik można odblokować, ale nie ma przeszkód żeby kręcić z zablokowanym mnożnikiem regulując FSB, ale Palomino do OC tak naprawdę nie zabardzo się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...