Skocz do zawartości
koperek

Gumowe Kołki Mocujące-problem

Rekomendowane odpowiedzi

siema. mam problem kupiłem sobie kołki mocujące do wentylatorów które mają tłumić drgania są one identyczne jak na strnie http://www.4max.com.pl/default.asp?g=43&gg=18&produkt=152 . szczęśliwy przyniosłem owe kołki i chciałem przystąpić do montażu. co się okazujeone nie chcę wogle wejść w miejsce gdzie powinno sie śrubką wentylator przykręcać. czy ktoś może spotkał sie z takim problemem i wie jak sprawnie i szybko zamątować te kołki? bo ja się męczyłem 30 min i żednego nie udało mi sie zamątować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dało rade. Co prawda nie korzystalem ze standartowych dziurek bo robilem wieksze otwory na wentyle, wiec i dziurki moglem sobie dopasowac. Mimo to nie obylo sie bez kombinerek i mocnego przeciagania przez dziurki. Myśle że przez standartowe też sie da to przeciągnąć. Ja robilem tak że najpier przeciagalem przez wiatrak (stroną bez storzka) a potem storzki przez dziurki w budzie. Nie wiem czy Twoje to wytrzymają ale te z 4max'a są dość wytrzymałe (na 8 zmarnowałem 2, ale i tak tłumią drgania bo reszta dobrze trzyma). Też sie napociłem. :mad: Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano postanowiłem to zamontować dla mających problemy z montażem powiem jak to w najprostszy sposób zrobić:

1. wyciągasz wiatrak z obudowy (jeśli w niej jest)

2. pilnikiem lub wkrętakiem leciutko poszerzasz dziurki

3. nacinasz pierwsze żeberko tak aby końcówka swobodnie przechodziła na drugi koniec dziurki

4. bierzesz i powoli przeciągasz płaskoszczypami ale z umiarem żeby nie urwać

5. później jak się uda przeciągnąć żeberka przykładasz wentylator do miejsca w budzie i przeciągasz płaskoszczypami ostrożnie stożek na drugą strone tak aby się trzymał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a mozesz powiedziec gdzie w szczecinie mozna dostac kołki do mocowaina wentyla??

1638068[/snapback]

sprawdz w backup, tam na krzywoustego, kolo przystanku 7 i 9, niedaleko bevery hills, tam maja takie rzeczy do lekkiego moddingu itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje coś takiego jak "Edycja posta"

W Szczecinie nie dostaniesz nic do moddingu PC poza Shift'em [ul. Krzywoustego 27] i reszcie sklepów na Krzywoustego.

 

Możesz też zamocować je za pomocą gąbki ewentualnie gumki recepturki :D więcej pomyslów nie mam.

Edytowane przez Morf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...