Jump to content
Outlaw

Brak Wyjścia Obrazu :/

Recommended Posts

Mojemu bratu pewnego razu nie włączył się monitor poczas uruchamiania kompa. poprostu na początku paliła się przez chwile żółta lampka ale po chwili tak jakby komputer był wyłączony włączała się pomarańczowa tak jakby monitor popadał w stan uśpienia. Sprawdzałem już dwa monitory i dwie karty graficzne. Wszędzie to samo. Co to może być?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzałem już dwa monitory i dwie karty graficzne. Wszędzie to samo. Co to może być?

1277271[/snapback]

Ewidentnie padło coś na płycie - sprawdź jeszcze pamieci i procka na innym kompie. Choć moim zdaniem padła ci płyta - pewnie podczas podłączania kabla od zasilania. Ja tak straciłem P4PE ASUS'a :angry: Na 100% nie jest to wina monitora ani grafiki skoro inny monitor igrafika też nie działały.

 

Spróbuj teżwyciągnąć wszystko z płyty (włącznie z baterią biosu) i zostaw ją na jeden dzień - może kondensatory muszą się wyładować. Mój w/w P4PE ruszył po takim zabiegu, ale tylko na jakiś miesiąc - potem padł na dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojemu bratu pewnego razu nie włączył się monitor poczas uruchamiania kompa. poprostu na początku paliła się przez chwile żółta lampka ale po chwili tak jakby komputer był wyłączony włączała się pomarańczowa tak jakby monitor popadał w stan uśpienia. Sprawdzałem już dwa monitory i dwie karty graficzne. Wszędzie to samo. Co to może być?

1277271[/snapback]

A czy przypadkiem brat nie mieszal czegos w biosie? Mi to tam wyglada na to, ze komputer nie startuje i nie koniecznie musi to byc zwiazane z hardware'em... sprobuj zresetowac bios -> nie wiem co za plyta ale albo to sie robi zworkami (przeczytaj w instrukcji) albo wyjmij baterie od biosu na 10 sekund i wloz ja spowrotem.

 

Jesli cos by bylo walniete, to najprawdopodobniej plyta wysylalaby sygnaly dzwiekowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam ja mam podobny problem tzn. czasami przy wlaczaniu jakby brak sygnalu z karty, na monitorze pojawia sie napis "no signal input", karta jest ponoc dobra oddawalem ja do serwisu i mowili ze u nich dziala dobrze, zauwazylem ze po takim czyms jesli poruszam troche karta graf. i wlacze zasialanie z powrotem to dziala, tzn ze jest to wina portu agp na plycie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×
×
  • Create New...