Skocz do zawartości
Outlaw

Brak Wyjścia Obrazu :/

Rekomendowane odpowiedzi

Mojemu bratu pewnego razu nie włączył się monitor poczas uruchamiania kompa. poprostu na początku paliła się przez chwile żółta lampka ale po chwili tak jakby komputer był wyłączony włączała się pomarańczowa tak jakby monitor popadał w stan uśpienia. Sprawdzałem już dwa monitory i dwie karty graficzne. Wszędzie to samo. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor był sprawdzany na innym komputerze. Czy startuje? No to lampki się palą, wentylator się kręci, dysk też pracuje także nie mam pojęcia czy się uruchamia :/ Jak moge to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem już dwa monitory i dwie karty graficzne. Wszędzie to samo. Co to może być?

1277271[/snapback]

Ewidentnie padło coś na płycie - sprawdź jeszcze pamieci i procka na innym kompie. Choć moim zdaniem padła ci płyta - pewnie podczas podłączania kabla od zasilania. Ja tak straciłem P4PE ASUS'a :angry: Na 100% nie jest to wina monitora ani grafiki skoro inny monitor igrafika też nie działały.

 

Spróbuj teżwyciągnąć wszystko z płyty (włącznie z baterią biosu) i zostaw ją na jeden dzień - może kondensatory muszą się wyładować. Mój w/w P4PE ruszył po takim zabiegu, ale tylko na jakiś miesiąc - potem padł na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu bratu pewnego razu nie włączył się monitor poczas uruchamiania kompa. poprostu na początku paliła się przez chwile żółta lampka ale po chwili tak jakby komputer był wyłączony włączała się pomarańczowa tak jakby monitor popadał w stan uśpienia. Sprawdzałem już dwa monitory i dwie karty graficzne. Wszędzie to samo. Co to może być?

1277271[/snapback]

A czy przypadkiem brat nie mieszal czegos w biosie? Mi to tam wyglada na to, ze komputer nie startuje i nie koniecznie musi to byc zwiazane z hardware'em... sprobuj zresetowac bios -> nie wiem co za plyta ale albo to sie robi zworkami (przeczytaj w instrukcji) albo wyjmij baterie od biosu na 10 sekund i wloz ja spowrotem.

 

Jesli cos by bylo walniete, to najprawdopodobniej plyta wysylalaby sygnaly dzwiekowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam podobny problem tzn. czasami przy wlaczaniu jakby brak sygnalu z karty, na monitorze pojawia sie napis "no signal input", karta jest ponoc dobra oddawalem ja do serwisu i mowili ze u nich dziala dobrze, zauwazylem ze po takim czyms jesli poruszam troche karta graf. i wlacze zasialanie z powrotem to dziala, tzn ze jest to wina portu agp na plycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...