Skocz do zawartości
reed

GF 2 Ti. Ultra Prolink user's only

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w podpisie, bez zadnych radiatorow na pamieciach, zdjelem tylko wentyl z rdzenia i zamienilem paste silikonowa na ta od Titana,

rdzenia juz raczej nie podniose, pamieci moze by poszly jeszcez z 10-15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na standardowym chlodzeniu wyciagam 275/450, ale dla bezpieczenstwa zmniejszam na 270/440... pytanko - u was tez standardowe ustawienia to 250/422 czy moze dla ramu 444? spotkalem sie z informacjami ze niektore prolinki ultry tak maja...

PS. Ta moja karta jest jakas wybrakowana... Mam "pompowanie" obrazu :( wyglada to tak jakbym uzywal 60 hz a jade na 85 hz :( a mialo byc tak pieknie... :evil:

PS2. Zapomnialem dodac ze tez przesmarowalem chip pasta AS2 i wychodzi na to ze przez to mu sie pogorszylo :( czasami zdarza sie zawiesic na ustawieniach max jak wyzej (i to bez artefaktow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na tych ustawieniach co widac (karty i procka) mam ok. 5350

You are currently logged in as reed33@wp.pl

 

Your 3DMark2001 score is

5443

 

http://service.madonion.com/compare?2k1=4811308

 

:mrgreen:

na antku 1,5+ i gf2pro 250/500 mialem 5400 jak dobrze pamietam

ale glowy nie dam wiem ze jak grafa nie byla krecona to mialem 4500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, cos mam slabe wyniki na moim sprzecie... ja wyciagam only ok. 5100 pkt, konfig ponizej... stery 30.87, winda xp

Zapodaj 30.82

To samo jest na 30.82... mysle ze to przez to ze to winda XP, na 9x/Me zawsze jest minimalnie szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topic skierowany wylacznie do userow w/w karty.

Jakie macie osiagi w @ tej grafy ?

Prosilbym o konkretne wyniki i zaznaczeniu czy to z radiatorami, czy bez.

No więc byłem właścicielem w/w. karty i muszę z przykrością stwierdzić, że mnie rozczarowała w 100% no może dlatego, że zawieszała mi kompa i po tygodniu firma ACTION wydała mi korekte faORT: ORT: ORT: ktury, a wtedy za zwróconą kaske zakupiłem ATI7500 - firmówka ATI /Hynix 3.6 ns/

która mile mnie zaskoczyła przebijając Prolinka a w 3DMarku wyświetlając scene, którą pominął GF2.

Poza tym ATI w wydaniu, które mam napewno daje większe możliwości overlockingu niż GF,- no o innych zaletach nie wspominając, jednym słowem GF mnie rozczarował :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, cos mam slabe wyniki na moim sprzecie... ja wyciagam only ok. 5100 pkt, konfig ponizej... stery 30.87, winda xp

No to cieniutko ja na ATI7500 /295x490/, Athlon 1.4 @ 1.5 Ghz, 512mb SDRAM, Abit KT7A-Raid osiągam 5200 w 3DMarku2001, no a Twój sprzęcik chyba jest ciut lepszy :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, cos mam slabe wyniki na moim sprzecie... ja wyciagam only ok. 5100 pkt, konfig ponizej... stery 30.87, winda xp

Zapodaj 30.82

To samo jest na 30.82... mysle ze to przez to ze to winda XP, na 9x/Me zawsze jest minimalnie szybciej...

A czy DX ma tez wplyw na to ?

Po formacie zapodalem 8.0 , nie 8.1 czy wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie niskie wyniki, ja przy takim slabym procku Celleronku mam 5100 ponktow w 3dmark2001. Wiem ze nie jest to topic dla mnie, ale

ja mam Winfasta bez radiatorkow na memorkach i dziala mi stabilnie przy 530 mhz a temp pamiatek wynosi 52 stopnie celcjusza. Zadnych artefaktow. Czyżby wassze pamiatki były gorsze. Moje to Samasung 4.0 ns (chyba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie niskie wyniki, ja przy takim slabym procku Celleronku mam 5100 ponktow w 3dmark2001. Wiem ze nie jest to topic dla mnie, ale

ja mam Winfasta bez radiatorkow na memorkach i dziala mi stabilnie przy 530 mhz a temp pamiatek wynosi 52 stopnie celcjusza. Zadnych artefaktow. Czyżby wassze pamiatki były gorsze. Moje to Samasung 4.0 ns (chyba:)

Hmmm

Tez mam kostki Szajsunga :? i radiatorki

Prawie 5500 to chyba nie az tak malo ? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed masz sprzecior bardzo podobny do mojego (grafa+proc). Zakladam, ze grales w GTAIII. W jakiej rozdzialce Ci plynnie chodzi :?:

1024x768 / 16 bit

A mi chodzil i teraz sie zaczal ciac :( Jak slucham radia mp3 to juz wogule mogila :x Musze zapodawac 800x600 /16bit. Moze to cos z dyskiem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...