Skocz do zawartości
NeVerHooD

Instalacja Karty Sieciowej [potrzebnaszybkapomoc]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !!!

 

Dwa dni temu zainstalowałem Windowsa XP na kompa [ dawniej 98 ] mojej koleżanki. Ponieważ usuneła jakieś pliki z dysku C:\ . Wszystko gra z Windowsem tylko jest porblem z zainstalowaniem Karty sieciowej. Wogole jej nigdzie nie widać, że zainstalowana. Myślałem że XP sam zainstaluje. Niestety okazało się, że wcale tak nie było. Znalazłem dyskietke z sterownikami. Niestety stacja dyskietek była zepsuta. U mnie okazało, że także dyskietka. Proszę was o pomoc. Chciałbym, żebyście podali jakis adres www [ centralnie na sterownik ] i wytłumaczyli instalacje, jezeli będzie bardziej trudniejsza..:) Może są inne sposoby na zainstalowanie tej karty. Szukałem na sieci ale bez skutecznie. Proszę o szybką pomoc bo jej rodzicę wracją w czwartek i dla jej i mogo dobra lepiej byłoby jeśli wszystko by grało. Proszę Bardzo o Pomoc...!!! Z góry dziekuje !!!

 

Informacje ogólne:

System operacyjny: Windows XP

Karta Sieciowa: 10/100 Mbps Fast Ethernet PCI Adapter

Potrzebuję: Sterownik do karty i wytłumaczenie instalacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko ja też je znalazłem, ale trzeba było się zarejestrować i odpusciłem. Hehe ale juz to mam. Teraz niech mi ktoś wytłumacz jak zaisntalować, bo inaczej masakra. Pisze jak ale po angielsku i nie rozumiem, a po drugie wiekszosc opiera sie na stacji dyskietek, jesli mi sie dobrze zdaje. Wiec powiedzcie jak to zainstaliować. PROSZĘ !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety tam nie ma wogole w spisie Karty Siecowej bo już tak próbowałem :( Nie ma tego tam :( Aktualnie to juz sam nie mam pojecia jak to zrobic...Ona chyba jest wogole nie zainstalowana, bo nie ma jej tam. A chyba XP powinien ja sam zainstalowac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...