Skocz do zawartości
janus

Kolczyk W Jezyku

Rekomendowane odpowiedzi

ja sobie chcialem brew, pepek albo wlasnie jezyk przebic, ale po glebszych przemysleniach, ze o cos zachacze, chocby o narzute na wersalce czy cos, cokolwiek to mi sie odechciewa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwswze nienawidze kolczyków i jiegdy napewno niczego takiego sobie nigdzie nie założę.

 

Na języku to już przegięcie.... jak twoja panna ma klczyka w języku i ty też sobie założyz

to jak będziesz sie z panienką całował mogą wam się te języki zaplątać :D :lol: i będzie LOL......:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie coś przekłuje w wakacje... :D I myślę nad językiem.

A co do jego puchnięcia to bywa różnie (Czasem nie puchnie :) )

@ Smol_ar

Na własną rękę odradzam (u kolegi/koleżanki) ponieważ w języku umieszczone są nerwy smakowe i trafienie na nie grozi utrata smaku do końca życia.

O nerwach smakowych słyszę pierwszy raz :D Coś ci się chyba pomieszało.

Co do tego żeby robić w studio to zgadzam się w 100%. Zrobią to szybko (mniej przeżyjecie bólu) i można mieć nadzieję, że nie uszkodzą żadnego naczynia krwionośnego

@janus

Powodzenia, i nie wymiękaj... Nie będzie źle. Aaaa... i olej tych którzy twierdzą, że to debilizm.

Kolczyki mają jedną znakomitą zaletę -> wyjmujemy i zapominamy, z innymi permanentnymi sposobami ozdabiania ciała jest już gorzej (tatuaże są OK, ale... :sad: )

Dla tych, którym się to nie podoba: "De gustibus non est disputandum."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...