dziadus Posted February 16, 2005 Report post Posted February 16, 2005 Siemano.Pomozcie prosze w wyborze lcd 19'' .Nie wiem co wziac 19" NEC MultiSync 1970NXi czy 19" Sony HX93S obydwa sa lux i wogole ten wyglad.Co wybrac do gier,filmow,autoCAD'a.Grane bedzie na pewno sporo!!! Z gory dzieki za pomoc ;] Quote Share this post Link to post Share on other sites More sharing options...
bartek_bart Posted February 16, 2005 Report post Posted February 16, 2005 trudny wybór :rolleyes: obydwa są niezłe i obydwa ładnie wyglądają! nie wiem tylko na jakiej matrycy jest sony ale ze specyfikacji wychodzi ze chyba na MVA a nec jest na 100% na S-IPS czyli by się lepiej nadawał do gier bo piszesz ze sporo będziesz grał! Quote Share this post Link to post Share on other sites More sharing options...