Skocz do zawartości
Szymon

Szukam Kabla, Z Jednej Strony "koniczynka"...

Rekomendowane odpowiedzi

MAm problem w pracy :) ktos przedemną zaopatrzyl szzefową w ups`a ktory posiada wejscia (oba) na tego typu kable.

 

Dołączona grafika

 

komputer podpiąl, natomiast monitor w miedzy czasie wymienili na LCD samsung`a ktory posiada wejscie na kabel zasilający typu "koniczynka" i jest kabel ktory ma takie z jednej strony a z drugiej normlane do kontaktu no ale w tym momencie ups zasila kompa a nie monitor. Za cholere nie moge znaelzc takiego kabla, czy ktos orientuje sie czy w ogole takie są? Ktore posiadaja koncowke taka jak wyzej a drugą taka jak nizej.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na 99,99% nie dostaniesz takiego kabla jak chcesz. Ale od czego jest lutownica i koszulki termokurczliwe ? Pięć minut i po sprawie. Też tak miałem u siebie :)

Update: jeśli nie chcesz ciąć kabla od monitora, to na końcu kabla z rys.1 załóż końcówkę od przedłużacza. W ten sposób uzyskasz przejściówkę.

Edytowane przez japa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pomylic sie nie da

 

 

czarny(brazowy),niebieski,zielony , wazne zeby tylko zielony byl do zielonego ;) a jak tamte pozamieniasz to nic sie nie stanie :).

 

w nawiasie jest bo raz daja czarny a raz brazowy zalezy jaki humor ma producent kabelka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj ktos dokladnie nie doczytal :P ;-). Dzieki wszystkim za rady, powiem jej ze takiego kabla nie ma i jak chce to moge zaniesc do elektryka :P sam nie bede przy tym grzebal.

1284210[/snapback]

A nie lepiej kupić taki kabelek i polutować samemu kabelki? Nie wiem czy jakiś elektryk Ci to taniej zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić taki kabelek i polutować samemu kabelki? Nie wiem czy jakiś elektryk Ci to taniej zrobi.

1284252[/snapback]

10kabel 8zl przesylka ..... ja bym lutowal :]

Chociaz w biurze to BHP obowiazuje.

Kable ~230V nie mogą byc lutowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...