Skocz do zawartości
marpan

Problem Z Dzwiękim 5.1 W Winampie

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem podobne tematy ale nic z tamtych nie pomogło. Mam płytę ABIT AN7 i wbudowaną kartę muzyczną (podobno porównywalna z SOUND BLASTEREM) 5.1 narazie mam tylko 4 głośniki ale mam zamiar powikszyć do 5.1. Przy 4 głośnikach w vplayerze i podobnych odtwarzaczach działają wszystkie 4 głośniki ale prawdopodobnie nie działa CENTER i SUBWOOFER ale kij z tym najgorsze że W WINAMPIE działają MI TYLKO 2 głośniki tylne wogóle nie grają zainstalowałem AC3filter ale nie wiem co gdzie mam poustawiać żeby skonfigurować WINAMP (głośniki działają na 100 % bo dzwiek testowy działa) POMOCY PLIZZZ!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp jest już stary ale wszystko powinno działać

wypisze wszystko ale pewnie nie bedzie potrzebne:

Barton 2500+ 333HZ

512 Kingston 400 HZ

ABIT AN7 z GURU z wbudowaną kartą muzyczną 6-channel Audio

 

Będę wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winamp->preferences->plug-ins ->output-> direct sound output i tam znieniasz z podstawowego sterownika na taki jaki masz, allow hardware acceleration -> apply i zresetuj winampa powinno pomoc i ewentualnie wave out output i tez zamien mapowanie dzwieku microsoft na twoja karte, powinno pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...