Jump to content
(A)rturoo

Nie Ostrosc Monitora: 19` Ctr Sony

Recommended Posts

Nabylem niedawno monitor 19cali SONY Multiscan E400 - kineskop płaski.

Monitor uzywany, rok produkcji: 2001r.

No i zawuzaylem po kilku dniach uzywania ze nie ma pelnej ostrosci. Tj. U gory

piekna ostrosc niestety tak od 10 cm od dołu traci ostrosc.

Koryguje Convergence i nic nie daje. Najlepiej jest na 50/50 ale i tak nic z

tego.

Gemoteria i inne ustawione przy nokia monitor test najlepiej jak sie da...

Martwi mnie ta nie ostrosc da sie czyms wyregulowac? Czy moze to wada mechaniczna.

Bede wdzieczny za odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się że kupiłeś tzw. leżaka magazynowego. Z tym raczej nie da sie nic zrobić.

Jedyne to ustawić tak, żeby ostrośc łapał na jak największej powierzchni ekranu.

Przy kupnie używanego monitora trzeba bardzo dokładnie sprawdzić jakość obrazu,

bo później to jest klops, bo zapewne nie ma gwarancji ani nic takiego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×
×
  • Create New...