Skocz do zawartości
Philiposky

Który Nb Wybrać Toshiba M30x124czy Gericom Bb Ex ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam straszny problem : nie wiem który notebook wybrać, a czasu na podjęcie decyzji niewiele. Dlatego zwracam sie do szanownej braci komputerowej o pomoc.

 

Zastanawiam się pomiędzy Toshibą M30X124 - Centrino 1.6,512MB,dysk80,Ati Radeon 9700 128MB za 5500 zł.

 

a

 

Gericomem Blockbuster Exelence - centrino 1.7,512MB,dysk80,Ati Radeon 9700 256MB za 6600zł

 

 

różnią się prockiem i grafiką, ale czy warto za to dopłacać 1000zł ? bo sam już nie wiem....

Bardzo chciał bym żeby gry mi na nim nie najgorzej chodziły. Macie jakieś spostrzeżenia odnośnie tego sprzętu, jak można porównać te dwie firmy, no i co będzie lepsze ?

 

 

Czekam na wszystkie opinie i podpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam straszny problem : nie wiem który notebook wybrać, a czasu na podjęcie decyzji niewiele. Dlatego zwracam sie do szanownej braci komputerowej o pomoc.

 

Zastanawiam się pomiędzy Toshibą M30X124 - Centrino 1.6,512MB,dysk80,Ati Radeon 9700 128MB za 5500 zł.

 

a

 

Gericomem Blockbuster Exelence - centrino 1.7,512MB,dysk80,Ati Radeon 9700 256MB za 6600zł

różnią się prockiem i grafiką, ale czy warto za to dopłacać 1000zł ? bo sam już nie wiem....

Bardzo chciał bym żeby gry mi na nim nie najgorzej chodziły. Macie jakieś spostrzeżenia odnośnie tego sprzętu, jak można porównać te dwie firmy, no i co będzie lepsze ?

Czekam na wszystkie opinie i podpowiedzi.

Pozdrawiam

1281193[/snapback]

Przede wszsytkim bierz Toshibę, znam ludzi, którzy mają Toshiby po 10 lat i jest git (prawie), 10 lat temu Gericom nie robił laptopów.

Gericomy są relatywnie tańsze, ale za 10 lat ty, lub ktoś inny doceni wyższą jakość wykonania Toshiby, mają lepszą jakość wykonania, lepszy support etc

Dobrze, że wybrałeś Centrino - kilka godzin pracy na bateriach. Jeśli wydaje ci sie, że pograsz sobie na laptopie, bląd.

Laptop 3GHz + R9700: CS1.6, CS:S, FarCRY, Doom3 nie grywalne, powodów jest kilka, m.in dysk, matryca i nadal mało FPS.

Natomiast do pracy Centrino jest bardzo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli z tego co rozumiem i na tym i na tym nie zabardzo sobie pogram ?

 

To może żeby gry lepiej chodziły nie brać jednak tego centrino ?

Ale z drugiej strony długi czas pracy na bateriach też jest mi potrzebny...

Ale podsumowując Toshiba jest lepsza od Gericoma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...