Skocz do zawartości
Master007

Walnięty Celeron 366

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

MAm taki problemik. Chciałem wczoraj uruchomic kompa ( Celeron 366 64mb ramu płyta na chipsecie VIA) Kiedys chodził bez problemu a wczoraj właczyłęm go to na ekranie nic sie nie pokazuje tylko było słychac ok 1 sekundowe dzwieki i tak ciagle. Dzwieki chcialem liczyc ale przy 20 zwatpiłem :] wiecie co moze byc zwalone???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki zabytek i działa do dziś jest kręcony na 458 MHz tylko ja w nim miałem 512 MB SDRAMU. Krótka rada rozbierz go na czynniki pierwsze wyczyść mobo i radiatory z kurzu, wentyle też i połąćz wszystko jak było. Może zadziała. Zwróć jeszcze uwagę na to, czy nie ma spuchniętych kondensatorów, lub czy się nie wylały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki zabytem czasowo u siebie -> jedyna rada: rozóż i złóż, wyczyść, popodłączaj wszystko jescze raz i powinien isć, profilaktycznie mozesz bios zresetować ;]

 

btw tu mnie też tylko 457 bo to max dla płyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki zabytem czasowo u siebie -> jedyna rada: rozóż i złóż, wyczyść, popodłączaj wszystko jescze raz i powinien isć, profilaktycznie mozesz bios zresetować ;]

 

btw tu mnie też tylko 457 bo to max dla płyty

1283485[/snapback]

Zaraz tak zrobie :] dzieki za rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onnnnnnnnn żyyyyyyyyyyjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeee :D nawet teraz na nim siedze :] btw jak myślicie na ile by mozna go było podkrecic bezpiecznie. Na standardowym coolerze 64 SDRAM 100mhz i GF2 64M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...