Skocz do zawartości
boss

www.cpc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

mam do was pytanie: czy ktos z was ma doswiadczenie z WC oferowanymi na stronie www.cpc.pl?

Wyglądaja fajnie i są nawet tanie, ale ja bym kupił tylko do proca <1GHz, do mocniejszego nie wydoli.

 

Jest to dobry zestaw do np. serwera sieciowego - kupujesz najsłabszą (najcichszą) pompkę i blok na proca (i jakąś malutką chłodnicę) i masz cichutki serwerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam zestaw co na allegro 12dB DOKŁADNIE TEN SAM! i ten sam koleś sprzedaje... kiedys było warto kiedy były promocje... (2 pompki 650l/h 2x25zł) i inne tego typu promocje... teraz to juz nie jest atrakcyjne... tak czy siak szukaj postów o tanim wc z allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem ostatnio blok na GPU z cpc.pl, i powiem sczeze ze jestem z niego zadowolony . niewiem jak inne zeczy ale blok na GPU jest calkiem niezly , mage gabaryty a zarazem wydajny, znaczy sie blok mam narazie pare godzin bo niedawno odebralem go z poczty ale puki co to calkiem niezle sie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem ostatnio blok na GPU z cpc.pl, i powiem sczeze ze jestem z niego zadowolony . niewiem jak inne zeczy ale blok na GPU jest calkiem niezly , mage gabaryty a zarazem wydajny, znaczy sie blok mam narazie pare godzin bo niedawno odebralem go z poczty ale puki co to calkiem niezle sie sprawuje

Koles sprzedaje z zaczepami czy same bloki ? Chodzi mi o te na gpu i chipset bo innych chyba juz nie sprzedaje(oprocz jeszcze cpu ofkors). Ile zabuliles ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie chłodzenie i powiem iż jest dobre chociarz nie bez wad najpierw dobre strony NIC NIE SŁYCHAĆ !! fajnie wygląda prosto się montuje no i tanie oczywiście A teraz z drugiej strony : Troche mało wydajny (spdziewałem się więcej) Miałem kłopoty z kupnem wody destylowanej (mieszkam w centrum wawy) Mieści sie "Na ścisk do obudowy BIG TOWER" a jak kiedyś postawiłem blisko monitora to obraz się strasznie trząsł. Ale to jest najwydajniejszy najcichszy najtańszy cooler na procesor jaki widziałem (Stosunek wydajność - cena jest niewiarygodny) Teraz zamówiłem blok na GPU (morze w piątek przyjdzie)

Zastanawiałem sie też nad wsadzenim do pojemnija 2 pompki na GPU ale to chyba gra niewarta świeczki. A wszyscy co mówią coś o niebezpieczeństwie wylania wody to "Laicy" i "konserwatyści"

:))[/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie chłodzenie i powiem iż jest dobre chociarz nie bez wad najpierw dobre strony NIC NIE SŁYCHAĆ !! fajnie wygląda prosto się montuje  no i tanie oczywiście A teraz z drugiej strony : Troche mało wydajny (spdziewałem się więcej) Miałem kłopoty z kupnem wody destylowanej (mieszkam w centrum wawy) Mieści sie "Na ścisk do obudowy BIG TOWER" a jak kiedyś postawiłem blisko monitora to obraz się strasznie trząsł. Ale to  jest najwydajniejszy najcichszy najtańszy cooler na procesor jaki widziałem (Stosunek wydajność - cena jest niewiarygodny) Teraz zamówiłem blok na GPU (morze w piątek przyjdzie) 

Zastanawiałem sie też nad wsadzenim do pojemnija 2 pompki na GPU ale to chyba gra niewarta świeczki. A wszyscy co mówią coś o niebezpieczeństwie wylania wody to "Laicy" i "konserwatyści" 

:))[/u]

a ty ta kuwete do kompa wsadziles??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad kupnem tego mocniejszego zestawu (16db) z pomka 600 l/h ;  w sumie za 109 zeta. 

Planuje wlaczyc w obieg jakas samochodowa nagrzewnice - czy pomka bedzie wystarczajaca?

IMHO tak.
Ja mam dwie pompki od tego kolesia te mocniejsze... jedna daje przez CPU do wiadra a druga z wiadra przez chłodnice z wiatrakiem do wiadra ;P daje niezle... temperatura wody sie praktycznie niepodnosi... teraz doqpie blok na gpu i bedzie przez gpu do chłodnicy i dopiero do wiadra... niewiem czy jest sens dawac na jedna pompke i CPU i chłodnice... moze pójdzie ale czy nie bedzie zbyt słabe cisnienie? ja bym sie zastanowił nad drugą pompko to tylko koszt ok 25zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad kupnem tego mocniejszego zestawu (16db) z pomka 600 l/h ;  w sumie za 109 zeta. 

Planuje wlaczyc w obieg jakas samochodowa nagrzewnice - czy pomka bedzie wystarczajaca?

IMHO tak.

a czy nagrzewnice samochodowe mozna stosowac bez aktywnego chlodzenia? bo eliminujac wiatrak na procu, nie zamierzam dokladac 2 na nagrzewnice :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad kupnem tego mocniejszego zestawu (16db) z pomka 600 l/h ;  w sumie za 109 zeta. 

Planuje wlaczyc w obieg jakas samochodowa nagrzewnice - czy pomka bedzie wystarczajaca?

IMHO tak.

a czy nagrzewnice samochodowe mozna stosowac bez aktywnego chlodzenia? bo eliminujac wiatrak na procu, nie zamierzam dokladac 2 na nagrzewnice :/

Można, ale róznice są duuże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad kupnem tego mocniejszego zestawu (16db) z pomka 600 l/h ;  w sumie za 109 zeta. 

Planuje wlaczyc w obieg jakas samochodowa nagrzewnice - czy pomka bedzie wystarczajaca?

IMHO tak.

a czy nagrzewnice samochodowe mozna stosowac bez aktywnego chlodzenia? bo eliminujac wiatrak na procu, nie zamierzam dokladac 2 na nagrzewnice :/

Oczywiscie mozna... ale spada wydajność... ja mam wentyl papst 120x120mm puszczony na 3V (słownie: trzy Volty) i go niesłychac a pomaga dosyc dobrze :)... TO CHYBA MÓJ POST NR 400 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam tego do althona 2000xp bez zadnej chlodnicy i dzialo bardzo dobrze i nic nie slychac, nie wiem po co zakladac wc z chlodnica przeciez wtedy jest wiekszy halas niz byl.

? Masz może duży pojemnik ? A jaką masz temp na procu?

 

Co do wiatraków, to ja mam 2x 120mm podłączone do zasilacza z regulacją 0-17V, więc puszczam jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem ostatnio blok na GPU z cpc.pl, i powiem sczeze ze jestem z niego zadowolony . niewiem jak inne zeczy ale blok na GPU jest calkiem niezly , mage gabaryty a zarazem wydajny, znaczy sie blok mam narazie pare godzin bo niedawno odebralem go z poczty ale puki co to calkiem niezle sie sprawuje

Koles sprzedaje z zaczepami czy same bloki ? Chodzi mi o te na gpu i chipset bo innych chyba juz nie sprzedaje(oprocz jeszcze cpu ofkors). Ile zabuliles ?

co do zapinki to chyba nie ma w cenniku ale na zapinke to mam fajny pomysl :-), a co do zabulenia to bylo 39zl- za blok + 9- przesylki , w sumie nie przekroczylo 50zl u z tego sie ciesze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przerobile nagrzewnice pod ten zestaw i sie zastanawiam czy skrocic weze.. Co poradzicie? Jak to zrobie to bedzie chyba troszke wieksze cisnienie i bedzie lepiej,tak mi sie wydaje. Czekam na rady.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przerobile nagrzewnice pod ten zestaw i sie zastanawiam czy skrocic weze.. Co poradzicie? Jak to zrobie to bedzie chyba troszke wieksze cisnienie i bedzie lepiej,tak mi sie wydaje. Czekam na rady.

Pozdrawiam.

TAK! ZDECYDOWANIE... Ja tak zrobiłem i znacznie się poprawiło... a teraz modyfikuje chłodnice ;) tzn ozdabiam... kątowniki i takie tam czyszczenie itp... jak skoncze to dam fotke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad kupnem tego mocniejszego zestawu (16db) z pomka 600 l/h ;  w sumie za 109 zeta. 

Planuje wlaczyc w obieg jakas samochodowa nagrzewnice - czy pomka bedzie wystarczajaca?

Mam tą pompke 16db i 600l/h , ale te 600l/h ona daje bez obciazenia!, jak wrzuciszblok GPU, CPU i 4 metry rurek, to masz "sikanie" jak z tej 250l/h.

Lepiej kup jakiegos PowerHead'a 600-1000l/h, a tej pompki nie zamawiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad kupnem tego mocniejszego zestawu (16db) z pomka 600 l/h ;  w sumie za 109 zeta. 

Planuje wlaczyc w obieg jakas samochodowa nagrzewnice - czy pomka bedzie wystarczajaca?

Mam tą pompke 16db i 600l/h , ale te 600l/h ona daje bez obciazenia!, jak wrzuciszblok GPU, CPU i 4 metry rurek, to masz "sikanie" jak z tej 250l/h.

Lepiej kup jakiegos PowerHead'a 600-1000l/h, a tej pompki nie zamawiaj :)

no wlasnie zastanawiam sie nad tymi pompkami, ale ze dopiero sie przymierzam do WC, nie orientuje sie w tej materii :( Wiec bylbym wdzieczny za info:

 

1. Gdzie i za ile mozna kupic? (czy sa w krakowie jakies sklepy)

2. Jaka kupowac??? zeby byla cichutka i wydajna :D

3. jakiej mocy pompki wy stosujecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad kupnem tego mocniejszego zestawu (16db) z pomka 600 l/h ;  w sumie za 109 zeta. 

Planuje wlaczyc w obieg jakas samochodowa nagrzewnice - czy pomka bedzie wystarczajaca?

Mam tą pompke 16db i 600l/h , ale te 600l/h ona daje bez obciazenia!, jak wrzuciszblok GPU, CPU i 4 metry rurek, to masz "sikanie" jak z tej 250l/h.

Lepiej kup jakiegos PowerHead'a 600-1000l/h, a tej pompki nie zamawiaj :)

no wlasnie zastanawiam sie nad tymi pompkami, ale ze dopiero sie przymierzam do WC, nie orientuje sie w tej materii :( Wiec bylbym wdzieczny za info:

 

1. Gdzie i za ile mozna kupic? (czy sa w krakowie jakies sklepy)

2. Jaka kupowac??? zeby byla cichutka i wydajna :D

3. jakiej mocy pompki wy stosujecie??

weź PowerHead'a od Mate'a jakies 1000l/h :)

www.bloki.wodne.prv.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...