Skocz do zawartości
Sysak

Myszka Do 70 Pln Z Warunkami

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mojego A4-Tech W3DMouse trafił szlag. Chcę kupić porządną przewodową myszkę optyczną do 70zł Musi ona spełnić następujące warunki:

-wygodna(nie za mała, nie za duża)

-nie chcę żeby miała zbyt dużo przycisków

-musi mieć przynajmniej jedno kółko i przycisk w nim

-EDITED: może mieć mniej niż 800dpi

-musi być bezawaryjna, bo nie chcę kupować czwartej myszki w okresie trzech lat :wink:

-nie może być z firmy A4-Tech :D

 

Proszę o propozycje. Aha. Kwoty 70zł za bardzo nie mogę nagiąć :?

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez mam taka tylko chyba troszke starszy model.

Spisuje sie u mnie rewelacyjnie.

Jest lekka, poreczna i dokladna.

Co ktos do mnie przyjdzie i siadzie na kompa to mowi tylko:

ale ci mysza zajebis**** chodzi.

Nie pisze tego zeby sie chwalic tylko przedstawiam fakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki sprawdzimy ;] dzieki za info

 

Ja mam myche Creative Lite [ta z neonem ;p- ah ten NFSU ;] i na niektorych podkladkach laser wariuje ;\

Przy okazji chce wszystkich ostrzec:

Nie kupujcie podkladki GeoPC!!! http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=56

MX'y Logitecha wariuja totalnie, a moja przeklamuje gdy wjezdzam na ta planete na srodku. W sumie nie powinnienem sie dziwic to logiczne, gwaltowna zmiana koloru to inne zalamanie lasera [niestety wiekszosc podkladek ma jakies pstrokate lub roznokolorowe swinstwa na srodku ;\] Pozdrawiam i przestrzegam.

Edytowane przez KKRT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logitechy sa the best i nie do zdarcia. ja poszedlem o sklepu i poprosilem o najtansza mysz logitecha - dziala jak zloto, raz nawet mi fiknela zdrowo (z rozmachem ;) ) na ziemie i nic sie jej nie stalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie spedzasz dziennie 5h na katowaniu jakiegos fpsa to nie jestes w stanie zauwazyc roznicy miedzy 400dpi a 800 dpi. i to jest raz. niestety jezeli sie uzywa 800dpi to zdjecia sa robione w 2x wyzszej rozdzialce i zajmuja 2x (zalozmy nie chce mi sie liczyc) wiecej miejsca. i kiedy myszka ma je przeslac do kompa to sie dusi i co wtedy? proste nie wysyla kazdego zdjecia tylko co drugie (zalozmy nie chce mi sie liczyc) a co to daje? ano zjawisko zwane negatywna akceleracja. wiec cos ci powiem jezeli grasz na tyle rzadko ze nie zauwazasz negatywnej akceleracji to nie masz najmniejszej szansy na zauwazenie roznicy pomiedzy 400 a 800dpi.

 

jedyne myszki posiadajace wiecej niz 400 dpi a nie gubiace pakietow to mx510,mx1000,mx518 oraz wszystkie cuda razera. a dlaczego? poniewaz oprocz zwiekszania rozdzielczosci zdjec zwiekszyli tez szerokosc sygnalu dodajac 2 kolejne bity (w przypadku logitecha, razer pewnie podobnie) zeby sie pakiety nie dusily i wszystko dochodzilo.

 

zeby nie bylo to ja mam mx500 ktora ma mozliwosc wybierania ile ma dpi i ja korzystam z 400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie do tematu,

 

Uzywam aktualnie starej myszy a4-techa na podczerwien, ma juz ona dobre kilka lat. Jedynym minusem sa baterie, bo komputer z ta mysza jest wykorzystywany po kilkanascie godzin dziennie, wiec baterie trzeba zmieniac dosc czesto.

 

Dlatego tez chce przesiasc sie na jakas nowa bezprzewodowa myszke, z funkjca ladowania akumulatorkow w odbiorniku, skupilem sie glownie na myszkach a4-techa bo cenie sobie ta firme, ale mam maly dylemat pomiedzy:

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14249

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14250

 

Bede wdzieczny za opinie uzytkownikow bo nie moge sie zdecydowac, ktory model kupic..., glownie chodzi o to jak leza w dloni powyzsze modele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DPI TO NIE WSZYSTKO.

 

Przyklad...

 

od jakiegos czasu sa TOTALNE podrobki A4-techa myszek logitecha z serii MX z tym ze:

1. Myszy wygladaja identycznie oprocz loga

2. rozni je laser ale nie pod wzgledem ilosci DPI (To jest parametr na ktory ludzie sie naciagaja a jest on jednym z dwoch waznych parametrow), gdyz ma tak samo jak MX 800DPI ale ma odswiezanie na poziomie 2500klatek/s zas MX jak dobrze pamietam maja kolo ~4.5k.

 

Tak wiec wazne sa dwa parametry DPI oraz odswiezanie myszy(ilosc skanowań sekunde)

 

I tak mysz ktora ma 800DPI moze gubic sygnal jak wyzej przedstawiona podrobka MX

 

Jeszcze zostaje Ci kilkanascie myszek ktore nie ustepuja logitechom w ogole a nawet ja przewyzszaja przy parametrze 400DPI (bede tak porownywac gdyz wiekszosc graczy tak gra ze wzgledu na negatywna/wsteczna akceleracje)

 

MX - 400DPI i 4.5k kl/s

IE - 400DPI i 6.5k kl/s

 

Myszki mikrosoftu na bazie tego sensora sa to

 

Inteli mouse exploler 1.1, 3.0, 4.0 (ale to wydatek 100zl) i pare innych wynalazkow typu inteli mouse blue

 

IE 1.1 mozna dostac juz za 45-65 zl

IE 3.0 wymarly z rynku i sa rarytasem ktory jest drogo liczony ;f

IE 4.0 w VICO w lublinie kosztuje chyba 99zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech UltraX - sam mam i polecam.

 

ps. na pudełku od mojej najstarszej myszki a4tech, liczącej już 6lat (myszke wywaliłem, pudełko mam i trzymam dyskietki) jest napisane:

"Fast mouse; 520 DPI, 30% fast than anu others'.

 

szkoda, że ją wywaliłem, prawdziwy demon szybkości. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no racja z tym dpi to ściema - a4 tech z 800 DPI za 39 zł z allegro

czasami płakac mi sie chce jak cos takiego widze

pracuje na kulkowej myszce geniusa (czas na wymiane, ale zamienie na mx 510 tylko jak bede miał kase ;) ) jade na niej i byłbym zadowolony ale od 2 lat gram w FPP i juz nie ta sama frajda co kiedys :D

jedyna zaleta to taka ze jest najwytrzymalsza myszka jaką widziałem :lol:

b. czesto uderzam w nią pięscią z góry z duuużą siłą :twisted:

nie raz przeleciała przez pokój i lot zakończyła na ścianie (lubiłem wywijac nią jak lassem :D)

u kumpla widziałem Logitecha B 58 i był całkiem spoko w q3 i innych fps-ach

cena tez niezbyt wygórowana zostanie ci reszty na 2 - 3 dobre piwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Fast mouse; 520 DPI, 30% fast than any others"

Też miałem tą myszkę. Padła jako druga. Niestety przesiadłem się na wolniejszą. :(

Apropos. Gdzieś czytałem o gościu który przeczytał "Fast mouse; 520 DPI, 30% fast than any others" i potem co chwila kupował nowe myszki, bo myślał, że mu komp będzie szybciej chodził

 

Teraz do rzeczy. Eliminacje skończone. :wink: Teraz waham się między

 

1.Logitech Pilot Wheel Mouse Optical

2.LOGITECH B85 - UltraX

3REVOLTEC LIGHTMOUSE PRECISION - Ach ten design... :)

Głosujcie

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Fast mouse; 520 DPI, 30% fast than anu others"

Też miałem tą myszkę. Padła jako druga. Niestety przesiadłem się na wolniejszą. :(

Apropos. Gdzieś czytałem o gościu który przeczytał "Fast mouse; 520 DPI, 30% fast than anu others" i potem co chwila kupował nowe myszki, bo myślał, że mu komp będzie szybciej chodził

 

Teraz do rzeczy. Eliminacje skończone. :wink: Teraz waham się między

 

1.Logitech Pilot Wheel Mouse Optical

2.LOGITECH B85 - UltraX

3REVOLTEC LIGHTMOUSE PRECISION - Ach ten design... :)

Głosujcie

1316541[/snapback]

Number one,mam i polecam :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też podlaczam sie pod temat.

Chcę wybrać pomiędzy Revolteciem a Logitechem B85 - ale myszka ma być dla pr0gamera więc myślałem nad logitechem. podobne revoltec ma podobno zrombane ślizgacze i trochę mała jest. Pomóżcie co wybrać?

Edytowane przez BaLoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...