Skocz do zawartości
SuperRzeźniK

Środki Czystości Do Komputera, Monitora.

Rekomendowane odpowiedzi

Niema nic bardziej denerwującego niż wielki odcisk kciuka na ekranie monitora.

 

Pytanie brzmi:

Jakich urzywacie technik i środków do usuwania linii papilarnych, brudu z obudów, czyszczenia plexi, klawiatur??

 

Na allegro oferowane są różnorakie pianki, spraye, szmatki ułatwiające czyszczenie, proszę o opinie na ich temat!!

 

Pozdrawiam@@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykła miękka szmatka niepozostawiająca kłaczków plus woda do czyszczenia ekranu, do obudwy trochę mydła żeby kurz zmyć :P .... Nie ma co szaleć - wystarczy nie macać paluchami :)

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego w sklepie komputerowym, i poszedłem do niego aby kupic jakiś preparat do czyszczenia monitora, powiedzial mi ze nie warto , to tylko wyrzucanie pieniedzy w bloto , do monitora wystaczy woda i mydło i przeczyscic, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestrzegam przed wszystkim srodkami czysczacymi do moitorow ... czesto ich skladniki powoduja uszkodzenie powloki antyrefleksyjnej ... wobec tego pozostaje czysta szmatka + woda ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda jest marna do usowania zabrudzen z monitora - do kurzu wystarcza miekka szmatka (np taka do czyszczenia okolarow), a do plam po palcach, kichaniu itp jest za slaba. Ja uzywam plynu do mycia okien ale nie jest to optymalny srodek do czyszczenia jednak...

 

Slyszalem opinie, ze produkty fellowesa sa dosc dobre do czyszczenia kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...