Skocz do zawartości
ZATOICHI

Huxley-massively Multiplayer First Person Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem to co się dało na GOLu i nadal troche nie rozumiem 'przesłania tej gry'. MU kojarze. Koxiarski MMO, mówiąc łagodnie nie podobał mi się. Jednak tu mamy do czynienia z czyms mam nadzieję ambitniejszym? Jak myślicie, możemy sie spodziewać całkiem sporego świata, w którym będzie toczona wojna między 2 rasami? Walki - będzie można sprowadzić do znanych na dobrze meczów ze scen FPP, tylko ze zgadywanych na servie gry? (taki server w serverze, gra w grze, rozumiecie o co mi chodzi)?

 

I ostatnia rzecz, jak mogłoby być rozwiązane zdobywanie doświadczenia. Ja rozumiem poklikać sobie myszką w takiego MU czy Lineage2 na mobka, ale tu mamy do czynienia z FPP, będą szli w bicie mobów via FPP?

 

Ogólnie projekt interesujący. Nie wypowiadam sie na temat grafiki, bo dla mnie najważniejszy będzie rozmach gry i płynność z jaką zostanie on przetworzony.

 

PS. Ktoś kiedyś wszedł na forum, i pokazywał podobną grę. Ponoc jeden z wiekszych (jedynych?) MMOFPP, kojarzycie?

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy Huxley wygląda lepiej i działa szybciej od R6Vegas? ;) Może jeszcze nic straconego z tym UE3. ;)

nie wiem czy się śmiać czy płakać. aż dziw bierze że osoba z takim stażem pisze takie głupoty ( :wink: :lol: )

jak mozna oceniać silnik graficzny po jednej grze do tego zrobionej przez "zewnętrzną firmę" która wypuszcza grę w pośpiechu (byle przed świętami). jak UE3 jest taki słaby to ciekawe dlaczego co druga firma kupiła licencję na ten engine. :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widząc ostatnie produkcje pecetowe straciłem nadzieje na dobre gry. Desperacja? Chyba tak to nazwę. :(

 

PS. Jak wyjdzie jeszcze kilka gierek na UE3 to na pewno się przypomnę. Albo przyznam się do błędu albo mnie przeprosisz za tekst wyżej. ;) Ok? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...