Skocz do zawartości
Arriva

Numer Plusa-da Sie?

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje możliwosc identyfikacji abonenta plus gsm po numerze?

1284140[/snapback]

Jeśli chodzi o identyfikację konkretnej osoby po numerze, czyli np. masz 060x xxx xxx to jest to raczej niemożliwe z powodu ustawy o ochronie danych osobowych.

Naturalnie być może istnieje możliwość dowiedzenia się takiej informacji, ale raczej nielegalną drogą, albo legalną o ile taka osoba jest w jakiejś ogólnopolskiej bazie teleadresowej na co wyraziła zgodę, a nie zastrzegła sobie tego. Tylko nie wiem czy taka baza w Plusie istnieje.

Zresztą ten numer to może być Simplus, bo chyba numery w simplusie są podobne (nie jestem pewien). A zatem nie ma szans aby poznać właściciela numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwosc identyfikacji abonenta plus gsm po numerze?

1284140[/snapback]

jak robi cos "nieladnego" to na policji da rade :]

a jak nie to mozna zadzwonic sie i spytac kto to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robi cos "nieladnego" to na policji da rade :]

a jak nie to mozna zadzwonic sie i spytac kto to ;)

1284890[/snapback]

czy takie "nieładne" to też wkurzanie ludzi poprzez puszczanie bzyków - mianowicie od pewnego czasu jakiś debil (z plusa - btw.) puszcza mi krótkie sygnały o różnych porach, czego sobie absoultnie nie życzę - czy podpada to pod jakiś paragraf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od pewnego czasu jakiś debil (z plusa - btw.) puszcza mi krótkie sygnały o różnych porach, czego sobie absoultnie nie życzę

1286079[/snapback]

spoko... Daj mu tydzień. Pobawi się i jak nie będzie odzewu to mu się znudzi :D

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus jedynie oferuje ksiazke telefoniczna jesli podasz nazwisko miasto i ulice, wiec w Twoim wypadku to nic nie pomoze, a w salonie nie udziela Ci takiej informacji.

1. Mozesz isc na policje jezeli czujesz sie z tego powodu jakos pokrzywdzony

2. Skoro znasz ten numer to zadzwon pod niego i dowiedz sie kto wyraza sympatie w ten sposob

 

Osobiscie polecam drugi sposob, bo moze sie okazac ze ktos pomylil numery np..

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prosty sposób na takich cwaniaków mianowicie zastrzegam numer dzwonie do kolesia przedstawiam się jako koleś z BOA i nawijam o jakiejś wygranej w przypadku plusa np punkty w programie 5+ :D jak się kolesiowi naściemnia że wygrał tela i poprosi o potwierdzenie danych to wszystko wyśpiewa łącznie z numerem gaci :D polecam hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prosty sposób na takich cwaniaków mianowicie zastrzegam numer dzwonie do kolesia przedstawiam się jako koleś z BOA i nawijam o jakiejś wygranej w przypadku plusa np punkty w programie 5+ :D jak się kolesiowi naściemnia że wygrał tela i poprosi o potwierdzenie danych to wszystko wyśpiewa łącznie z numerem gaci :D polecam hehe

1288418[/snapback]

 

Niezły patent. A co do szukania informacji na policji to nie wygląda to tak pięknie że od razu Ci powiedzą kto jest właścicielem numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...